Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.507 ) 09.02.2016 Tarihli Test Yazılımı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili dostlar relax bu cihaz için şimdiye kadar ne yapıldıysa bundan sonrada yapılacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu arada aklıma gelmişken yazayım tavşanlarla ilgili sorunların ana nedeni DNS bloklamalarıdır. Maalesef malumunuz ülke oldukça karışık, uygulanmakta olan bazı yasaklar en çok tavşanları vuruyor....

Bu mesajım umarım dikkate alınır.! Haa eğerki ısrarcı olmak isteyen arkadaşlarımız varsa AŞAĞIDAKİ linki TIKLAYIN ve tekrar okuyun.!!!!

TAVŞAN kategorilerini beğenmeyen..şikayetçi erotikmodül sahipleri..okuyun

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kardeşim sana özel mesajda yolladım. Benim seninle bir alıp veremediğim yok. Ben sadece senin forumda arkadaşların yazdıklarına olumsuz yaklaşıp sitede gerilime sebep vermeni onaylamıyorum. Arkadaş yazmış tavşanlardan sen cevap veriyorsun yazılımlar artık tavşan yazılımı olmamalı diye şimdi sen durup dururken niye böyle cevap yazıyorsun herkezin izlediği bir proğram vardır. Onun için yazdıklarına bundan sonra biraz daha dikkat edersen bu olumsuzluklar ortadan kalkmış olur.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Tavşan 1 çalışmıyor.
Tavşan 4 ün tüm videolar ve ara çalışıyor.diğerleri çalışmıyor.

Bu tavşanlar ülkemizdeki yaşanan terör olayları nedeni ile kısıtlamalra yaşanıyor ve bundan etkileniyor.Ama yeni yazılımlarla düzeltilmeye çalışılıyor.Ancak doktor ustamıza bozuldu hemen düzelten yazılım verin diye baskı yapmayın çünkü buna kızıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yeni yazılım gelecekmi varmıdır.

Merhabalar elbette yeni yazılım gelecektir bundan hiç kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın.Fakat TAVŞANLAR konusunda tekrar yazmak isterim şöyleki: DOKTOR üstadımızla zaman zaman yazışırız en son yazışmamızda 1 nolu tavşanla şu an itibarı ile irtibatın koptuğunu yazdı kendisi.Yani özetlemek gerekirse bu TAVŞAN olayı sonradan eklenen bir uygulama olduğu için vede öylesine verildiği için,ne yazikki söz konusu siteler bir çok ENGELLEME ye tabii tutuyorlarmış.Fakat sanırım yakın zamanda diğerleri için sanırım bir düzeltme yazılımı verilecekmiş....Son durum şimdilik bu şekildedir cihaz zaten çalışma itibarı ile son derece STABİL olarak çalışmaya devam etmektedir.Eğer cihazın çalışmasında bir sıkıntı oluşursa ( YAZILIMLA ilgili olarak ) ANINDA müdahale edilir.Haa birde ülkemizin içinde bulunduğu durumu herkes göz önüne alsın lütfen dün akşam Mecidiyeköy'de bir ses bombası patladı internet ANINDA yavaşlayıverdi.Bunun daha geniş bir açılımı DNS adreslerinin maalesef DEVLET tarafından BLOKE edilmesi sonucu özellikle ama özellikle TAVŞANLAR etkilenmektedir.!!! LÜTFEN ama lütfen rica ediyorum bu tavşanlar hakkında ısrarcı olmayınız yapılabilen zaten yapılmaktadır.

ÖNEMLİ: Bu yazdıklarım size değil GENEL e yani TÜM KULLANICILARA istinaden yazılmıştır.Lütfen üstünüze alınmayınız.SAYGILAR...

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Merhabalar elbette yeni yazılım gelecektir bundan hiç kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın.Fakat TAVŞANLAR konusunda tekrar yazmak isterim şöyleki: DOKTOR üstadımızla zaman zaman yazışırız en son yazışmamızda 1 nolu tavşanla şu an itibarı ile irtibatın koptuğunu yazdı kendisi.Yani özetlemek gerekirse bu TAVŞAN olayı sonradan eklenen bir uygulama olduğu için vede öylesine verildiği için,ne yazikki söz konusu siteler bir çok ENGELLEME ye tabii tutuyorlarmış.Fakat sanırım yakın zamanda diğerleri için sanırım bir düzeltme yazılımı verilecekmiş....Son durum şimdilik bu şekildedir cihaz zaten çalışma itibarı ile son derece STABİL olarak çalışmaya devam etmektedir.Eğer cihazın çalışmasında bir sıkıntı oluşursa ( YAZILIMLA ilgili olarak ) ANINDA müdahale edilir.Haa birde ülkemizin içinde bulunduğu durumu herkes göz önüne alsın lütfen dün akşam Mecidiyeköy'de bir ses bombası patladı internet ANINDA yavaşlayıverdi.Bunun daha geniş bir açılımı DNS adreslerinin maalesef DEVLET tarafından BLOKE edilmesi sonucu özellikle ama özellikle TAVŞANLAR etkilenmektedir.!!! LÜTFEN ama lütfen rica ediyorum bu tavşanlar hakkında ısrarcı olmayınız yapılabilen zaten yapılmaktadır.

ÖNEMLİ: Bu yazdıklarım size değil GENEL e yani TÜM KULLANICILARA istinaden yazılmıştır.Lütfen üstünüze alınmayınız.SAYGILAR...

Haydar hocam siz doktor ustamızla iletişim halindesiniz bu tavşanlarda eskiden indirme özelliği vardı cihazda acaba tekrar bu özellik cihaza verilemez mi doktor a sorsanız size zahmet olucak ama.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam siz doktor ustamızla iletişim halindesiniz bu tavşanlarda eskiden indirme özelliği vardı cihazda acaba tekrar bu özellik cihaza verilemez mi doktor a sorsanız size zahmet olucak ama.

O özellik daha önceleri yaşanan bu DNS bloklamaları yüzünden kaldırılmıştı sonradan üstada bu konuda ricada bulunulmasına rağmen bunun artık mümkün olmadığını belirtmişti kendisi.! Fakat sanıyorum bu özellik YURTDIŞINDA çalışıyormuş.....

agurkan

0
Üye
14 Şub 2013
158
63
28
Denizli
Her gün düzenli olarak takip ettiğim hava durumu bölümünü 1 haftadır kullanamıyorum. favori olarak kaydediyorum "bulunamadı" diyor. Neden olabilir?

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Her gün düzenli olarak takip ettiğim hava durumu bölümünü 1 haftadır kullanamıyorum. favori olarak kaydediyorum "bulunamadı" diyor. Neden olabilir?

menü+ den hava durumuna girerseniz doğrudur çalışmıyor herhalde sunucuda bir durum var
ama portal dan girerek açılıyor sorun yok