Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.530) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
yanlız sofcamı günceledim keyleride güncellemek gereklimi keyler ne işe yarıyor onu güncelemedim

Normalde softcamla açılır fakat key güncellemesinin yapılması EMU ile açılan kanallar için gereklidir...Bu arada umarım tavsiyemi tutup 4.seçenek ile fabrika ayarı yaptırmışsınızdır.iki seneden beri yazılım atılmayan bir cihaza bunca zaman sonra yazılım atılıp reset atılmayınca zaman zaman garip sıkıntılar yaratabilir...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
yarın server bilgilerimi alıp öyle 4 seçenekle resetliyecem şimdi 3 seçenek ile yaptım birtek server bilgilerini seçmedim

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
cihazıma aldığım yer 9.2.2016 tarihli yazılım atmış internet destekten gördüm

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
cihazıma aldığım yer 9.2.2016 tarihli yazılım atmış internet destekten gördüm

Bir yanlışınız olmalı siz o tarihe aldanmayın DÜZEN menüsü CİHAZ BİLGİLERİ ni OK leyin orada yazılım versiyon bilgisi yazar...Eğer yazılım eski olsa idi siz zaten şuanda o kanalları izleyemezdiniz.! Bir zahmet bakıverin yazılım versiyon bilgisine ne yazıyor orada...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
ustam sorduktan sonra bu yazılımı attım siz atındediniz bende yeni bu son yazılımı attım sonrada server bilgilerini sil haricinde 3 seçeneğide kullanarak fabrika ayarlarına döndüm kanalları yeniden tarattım kusura bakmayın yanlış anlaşılma için

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
özürdileyerek birşey daha soracağım bende tek kablo girişi var daireye ama çift kablo seçili birinci tüner diye kanal araması yaptım sorun olurmu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ustam sorduktan sonra bu yazılımı attım siz atındediniz bende yeni bu son yazılımı attım sonrada server bilgilerini sil haricinde 3 seçeneğide kullanarak fabrika ayarlarına döndüm kanalları yeniden tarattım kusura bakmayın yanlış anlaşılma için

Tamam sıkıntı yok...

özürdileyerek birşey daha soracağım bende tek kablo girişi var daireye ama çift kablo seçili birinci tüner diye kanal araması yaptım sorun olurmu

Farketmez bendede aynı seçenek var öyle olması daha iyi...

sabrınız için sağolun

Siz sağolun aslında sıkıntılarımızı daha anlaşılır bir şekilde dile getirebilsek çözüm yollarınada bir o kadar çabuk ulaşırız...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
ustam ev o kadar kalabalıktıki sormayın ama herkez machinayı beyendi iyi geceler yardımlarınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...