Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.530) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
selam arkadaşlar machinayı aldım ilki tüner arızalı çıktı yenisini gönderdiler (ondada hd kablo ve kumanda çıkmadı)herneyse cihazın bilgilerinde v5-145(p.1.1.2) 10.22.2014 yazılımı görünüyor ne tavsiye edersiniz hangi yazılımı atayım ve nasıl atayım şimdiden teşekkürler
not.cihazı aldığım yeri aradım koblo ve kumandayı göndericekler

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
selam arkadaşlar machinayı aldım ilki tüner arızalı çıktı yenisini gönderdiler (ondada hd kablo ve kumanda çıkmadı)herneyse cihazın bilgilerinde v5-145(p.1.1.2) 10.22.2014 yazılımı görünüyor ne tavsiye edersiniz hangi yazılımı atayım ve nasıl atayım şimdiden teşekkürler

Cihazı aldıgın yerle bi görüş konturol esnasında unutmus olabilirler son yazılımı yukle devam et hayırlı olsun banada kumanda lazım eskişehirde bulamıyorum haydar abime duyrulur

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
boot modundamı yükleyeyim yada normal cihaz açıkenmi usb denmi yüklemeliyim sorun çıkardiye korkuyorum yazılım atınca cihazın garantiden çıkma durumu varmı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Selamlar kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim sevgili @Muratusta kardeşiminde bahsettiği üzere bir aksilik olmuş olabilir.Ama zaten sorun düzelecektir firma gerekli girişimleri başlatmış...

Cihazı aldıgın yerle bi görüş konturol esnasında unutmus olabilirler son yazılımı yukle devam et hayırlı olsun banada kumanda lazım eskişehirde bulamıyorum haydar abime duyrulur

Sevgili kardeşim Murat MACHİNA kumandasındanmı bahsediyorsun.? Eğer öyle ise ayıp ediyorsun İstanbul'dan bakarız elimizden geleni yaparız...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
Aldığım firma sağlam ondan bir şüpem yok burdaki uyducu arkadaştan binbir rica geçici olarak aldım kumanda
bu arada hasan beye ve mustafa beye çok teşekkürler

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Selamlar kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim sevgili @Muratusta kardeşiminde bahsettiği üzere bir aksilik olmuş olabilir.Ama zaten sorun düzelecektir firma gerekli girişimleri başlatmış...

Sevgili kardeşim Murat MACHİNA kumandasındanmı bahsediyorsun.? Eğer öyle ise ayıp ediyorsun İstanbul'dan bakarız elimizden geleni yaparız...

Evet abi adapazarına gıttım yok eskısehırde yok doktor hocam ben gondereyım dedı oda iş yogunlugundan kaldı sag ol abi suan ıdare edıyorum

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Usb den normal yukle bot moduna gerek yok garantı niye kalksın ancak baska cıhaz yazılımı atar flası yakarsan sıkıntı olur sen bılirsin

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
teşekkürler yazılımdan sonra fabrika ayarlarına döneyimmi dönmem gerekirse hangi seçenekle döneyim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
teşekkürler yazılımdan sonra fabrika ayarlarına döneyimmi dönmem gerekirse hangi seçenekle döneyim

Sevgili kardeşim yazılımı ister BOOT modunda atın ister normal yolla herhangi bir sıkıntı olmaz.! Yalnız cihazın yazılımı alma süresi yaklaşık 3 yada 4 dakika sürebiliyor.Yazılım yükleyene kadar sakın müdahalede bulunmayın zaten herşeyi cihaz kendi hallediyor biz kullanıcılara düşen SABIRLI olmak.Cihazda yazılım yükleme işi bitince kendiliğinden açılacaktır merak etmeyiniz.Ayrıca anladığım kadarı ile cihazınızdaki yazılım oldukça eski o yüzden 4.cü seçenek ile TAM bir FABRİKA ayarı yapmanızı öneririm.Sonra kendi çanak sisteminize göre dayzek yapılandırmanızı yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.Eğer bir sorunuz olursa yazın çekinmeyin en kısa zamanda yardım gelecektir merak etmeyin...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18

Gerek yok normal yazılımı yukle usta hotbırt seyredeceksen radyo resmini sabit yap bazı kanalları radyo gorur sabıt resımde bu kanalları radyodan ızleye bılirsın redline tv gıbı kolay gelsin

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
bu yazılımı yükledim cihazın internet destekten sofcam ve key güncelledim fox grubu Tandberg olanlar açılmıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bu yazılımı yükledim cihazın internet destekten sofcam ve key güncelledim fox grubu Tandberg olanlar açılmıyor

Söz konusu kanallar şimdi kontrol ettim AÇIK durumdalar...

1.Kumandanın üzerindeki INF+ tuşuna basın karşınıza gelen ilk satırda Standart(CSA) olması gerekiyor.
2.Ayrıca kanal frekans bilgilerinide tekrar bir kontrol edin derim.(12460 Frekans 20800 Symbol Polarite H)

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
yanlız sofcamı günceledim keyleride güncellemek gereklimi keyler ne işe yarıyor onu güncelemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...