Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.530) 23.08.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
free server calşmiyor next machina 3d açmıyor ic sorun nerde birisi cevap versin

Şimdi arkadaşım öncelikle AŞAĞIDAKİ linki güzelce bir OKUMALIYIZ sonrada mesajlarımıza daha esnek bir dil katıp daha nazik olacağızki size daha çabuk bir şekilde yardımcı olunsun.Yoksa bu şekilde SERT bir mesajı kolay kolay kimse cevaplamaz şunu hiç kimse unutmasın FORUMLAR da gönüllülük esasına göre yardımcı olunur...

http://www.next.web.tr/showthread.p...-FreeShare-(Ücretsiz-Server-)-Hakkında-!.html

hexo

0
Üye
29 Ara 2012
47
2
8
arkadaşlar bu makina da wifi bulunuyormu yoksa extra aparat lazımmı birde motorlu çanak kullanıyorum bu makinada bunu çalıştırma imkanım olurmu

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Olur tabi wifi içinde ayrı bir apart şart
Motorlu sistemi rahatça kullanabilirsiniz

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
arkadaşlar bu makina da wifi bulunuyormu yoksa extra aparat lazımmı birde motorlu çanak kullanıyorum bu makinada bunu çalıştırma imkanım olurmu

Benim kullandigim wifi( Next Ralink 5370 2.4GHz USB WiFi Erişim Aygıtı ( Antenli) cekim gucu cok iyi hic sorun yasamadim tavsiye ederim.

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Asagida resimde goruldugu gibi next machina cihazini ses sistemi anfinin uzerinde durmasi cihaza zarar verir mi ?
1NVV6B.jpg

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Asagida resimde goruldugu gibi next machina cihazini ses sistemi anfinin uzerinde durmasi cihaza zarar verir mi ?
1NVV6B.jpg

Normalde cihaza bu şekilde bir sıkıntı yaratmaması lazım fakat aynı şeyi TV nin yakınlarına konan hoparlörler için söyleyemeyeceğim... Tv lerin yakınlarına bilinçsizce konan hoparlörler Tv lerin PANELLERİNDE geriye dönülemez arızalara neden olmaktadır.!

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Normalde cihaza bu şekilde bir sıkıntı yaratmaması lazım fakat aynı şeyi TV nin yakınlarına konan hoparlörler için söyleyemeyeceğim...
haydarustam floresan digital gösterge iç yapısı nasıl titreşimdem kesiklik yapıp tamamen devre dışı kalma ihtimali varmı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydarustam floresan digital gösterge iç yapısı nasıl titreşimdem kesiklik yapıp tamamen devre dışı kalma ihtimali varmı

Sevgili kardeşim resimdeki durumu soruyorsan hayır ses titreşimi böyle bir şeye neden olmaz. Sonuçta bu cihazın ekranı çalıştıkça solarak iyice okunamaz hale geliyor...

skol72

0
Üye
20 Eyl 2015
5
0
1
Sevgili kardeşim resimdeki durumu soruyorsan hayır ses titreşimi böyle bir şeye neden olmaz. Sonuçta bu cihazın ekranı çalıştıkça solarak iyice okunamaz hale geliyor...

cihaz daha bir yıllık olmadı bile floresan ekranda yaklaşık 4 karakter soldu bu durum garantiye giriyormu acaba uğraşmaya değermi ?

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Arkadaşlar Next Machina 3D Gri kasa floresan ekran uydu alıcı aldım cihazı fişe taktım ekrana BOOTING yazısından sonra ID 0000121 uyarısını verdi bu normalmidir yoksa cihazda sorun mu var hiç bir kanal yüklü değildi türksatı tarattım kanallar geldi cihazın yazılım versiyonu

Yazılımdaki güncellemeler V4.330(P1.1.2) 04-01-2013
Donanım versiyonu 10.200.111(16-32)
Veritabanı versiyonu D2.3.1.2
Yükleyici versiyonu B2.9/3.6
Sistem versiyonu K2.634-14/M2.17

Sanırım fabrika yazılımı ile gönderilmiş.Direk en son çıkan yazılımı usb ile yüklesem problem olurmu nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz..Yükleme öncesi ve sonrası fabrika ayarlarına geri dönüş gerekiyor mu..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
cihaz daha bir yıllık olmadı bile floresan ekranda yaklaşık 4 karakter soldu bu durum garantiye giriyormu acaba uğraşmaya değermi ?

Sevgili kardeşim evet bu durum garanti kapsamına girmektedir cihazınızı bulunduğunuz ildeki NEXT servisine götürerek ücretsiz olarak yaptırtabilirsiniz...

Arkadaşlar Next Machina 3D Gri kasa floresan ekran uydu alıcı aldım cihazı fişe taktım ekrana BOOTING yazısından sonra ID 0000121 uyarısını verdi bu normalmidir yoksa cihazda sorun mu var hiç bir kanal yüklü değildi türksatı tarattım kanallar geldi cihazın yazılım versiyonu

Yazılımdaki güncellemeler V4.330(P1.1.2) 04-01-2013
Donanım versiyonu 10.200.111(16-32)
Veritabanı versiyonu D2.3.1.2
Yükleyici versiyonu B2.9/3.6
Sistem versiyonu K2.634-14/M2.17

Sanırım fabrika yazılımı ile gönderilmiş.Direk en son çıkan yazılımı usb ile yüklesem problem olurmu nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı ipoye3wCVF-olabilirmisiniz..Yükleme öncesi ve sonrası fabrika ayarlarına geri dönüş gerekiyor mu..

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim.Evet cihaz üzerindeki yazılım nerdeyse 3 yıllık yani çookk eskiii yani güncellemek ŞART tır.Ayrıca fiş takılınca o yazıların gelmesi tüm cihazlarda olmaktadır.Yani merak edilecek bir durum değildir ayrıca bu konunun başlığındaki yazılımı masaüstüne indirin ve zipten çıkartın sonrada USB belleğe atarak yazılımı ya normal yada boot modunda yükleyiniz.Bir şey lazım olursa MACHİNA hızır servis olarak bizler buradayız...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili Forum Dostlarım şurda en fazla 5 gün oldu FREE-SHARE gideli ama TF da forumda maalesef bir kesim varki inanılmaz şekilde başta MACHİNA ve diğer serilere bu yüzden saldırmaya başladı.! Bu forumdanda bir IP-FAN üyesi KARDEŞİM ki kendisini pek çok severim orada ve başka bir forumdada bile SAÇMALAMAYA başlamış.! Hayırdır ne değişti hee yazılımlar gelirken POWERVU lar TANDBERG ler çılgınca alkışlayanlar birden bire bakıyorumda NEXT için firma battı demeye getirmeye başlamışlar.Firma MACHİNA da indirime gidince ve üstüne FREE olayı oluşunca hemen kendilerince noktayı koymuşlar... ''Görünen köy kılavuz istemezmiş'' ''Yangın olmayan yerden duman çıkmazmış'' sizlere helal olsun diyorum başkada bir şey demiyorum.İnsanda biraz utanma arlanma olur ayıptır ayıp.! Neden bilip bilmeden yargısız infaz yapıyorsunuz arkadaşlar bu mudur vefa yoksa bu İstanbul'da bir semt ismimi idi.? Yahu hangimizin 1 dakika sonra çıkmaya garantisi var.? Yada hiçmi hastalanmayacak bu vucut hep makine gibimi çalışacak.? Hiçmi uyku uyumayacak bu vücut.? Kaç seneden beri aralıksız çalışıyor arada bir bir kaç gün gidiyor bu sefer extradan bir kaç gün daha fazla geçti.! Maaşallah hemen NEXT bitti diye yazabiliyorsunuzya helal olsun size ne diyeyim.' POWERVU ilk gelen cihazlardan biri idi bizim cihazlara kaç zamandan beri millet para verirken BEDAVA izlerken iyi oluyor üstüne birde X PANEL ve TANDBERG ekmekli kadayıfı olurken avuçlar patlarcasına alkışlarken olacak işmi şimdi öyle değilmi FREE gidince.! Tuu kaka oldu öyle değilmi şu cihaz bu hali ile, bence hala ilk alınabilecek cihazların en başında gelmektedir.Kimse kusura bakmasın ama ben cihazımı çok seviyorum şu hali ile bile ve ben inanıyorumki, çok kısa bir süre içinde inşaallah durum normale dönünce bu yazıları yazanlar yazdıklarından fazlası ile UTANACAKLAR.!

ÖNEMLİ NOT:Sevgili DOSTLARIM bu yazdıklarımı LÜTFEN hiç kimse üstüne alınmasın SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI fakat O bahsi geçen arkadaşımız ve onun gibiler kendilerini çok iyi biliyorlar.

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
parali server alanlar enayi almayanlar hem akillli hemde deger bilmez.. parali serverdan zannediyorlarki dunyalari kazaniyor bu satanlar.. aksine sisteme gore davranip sadece paylasiyoruz maliyeti.. disardan satmaya gerekte yoktu eskiden bilen kisiler arasinda paylasip maliyeti bölüşüyorduk.. satip paylasmak ta ayni mantikti ama kimse anlamiyor malesef.. paylasmak yerine satin almayi tercih ederdim bende.. ne yazikki kiymetimiz bilinmiyor.. anlayana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...