Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo Film Izleme Sorunu

ulusoyonur

0
Üye
9 Ocak 2016
1
0
1
Next amigo film izleme sorunu

Arkadaşlar dün Next amigo aldık internetede bağladık youtube dailymotion sorunsuz çalışıyor ama film izleme kısımında 4-5 film denedim sadace 1 i çalıştı yardım edebilirmisiniz

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Arkadaşlar dün Next amigo aldık internetede bağladık youtube dailymotion sorunsuz çalışıyor ama film izleme kısımında 4-5 film denedim sadace 1 i çalıştı yardım edebilirmisiniz

forumu takip etseydiniz bir çok arkadaşımızın ayni dertten sorunu olduğunu görürdünüz.çözüm için ar ge departmanının çalışma sonucunu bekliyoruz,

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
film izle bölümünde filmler kaldırılmış yalnız diziler var. herhalde ar ge çalışması var bekleyelim biraz yetkililer açıklama yapar.next amigo

barakuda76

0
Üye
17 May 2015
10
0
1
Mesajımı silen arkadaş , ben küfür mü ettim ? hakaret mi ettim ? , 2 aydır hizmet alamıyoruz bunu dile getirdim , ne yapalım susalım mutlu mutlu oturalım mı ,ben hiç bir özelliği olmayan skinoski marka bir uydu cihazı alırdım bu kadarda para vermezdim ,ama şuanda elimdeki cihazında 80 tl lik uydulardan bir farkı yok , para verdik karşılığını beklemek hakkımız değil mi ?.Resmi web siteside değilim yazıyor ben ne yazdımda silme gereği duydun, lütfen açıklarmısın.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Arkadaşlar forumdaki teknik sorunlar nedeniyle 07.02.2016 yedeğe geri dönülmek zorunda kalındı, bu tarihten sonra yazılan tüm mesajlar silindi maalesef, bu durumu kişisel algılamayın lütfen.

Amigo ile ilgili olarak ise Chipset firmasından online film izleme yeni altyapısı için destek yazılımı bekleniyor..

mustafa-38

0
Üye
14 Eki 2015
48
0
6
elinize saglik usdam insallah en kisa zamanda yazilim gelir birde bu sinyal sorununu halletseler cok iyi olur kolay gelsin yeni yazilimi bekliyoruz saygilar..

barakuda76

0
Üye
17 May 2015
10
0
1
Cihaz stabil çalışmıyor bir çok özelliği kullanılamıyor next kanal listesini guncellemiş yayınlamış , dalga geçer gibi

firatt

0
Üye
20 May 2015
17
0
1
next amigo pişmanlıktır. bende zamanında aldım ve hiç stabil değil. kasıyor. zorlandımı kendını resetlıyor cıhaz. 200 tl aldım 70 tl zor sattım. next pişmanlıktır

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlara bir yönde bende katılıyorum. Fakat arkadaşın dediği pişmanlık değil .Neredeyse 4. aya gireceğiz cihazımız hala 2005 yazılımı ile duruyor .Sinema kanalları malesef uzun zamandan beri yok Daha önce bunu yazdım ve meil ilede fabrika yetkililerine ilettim Samsun un hava durumu yok diye ne yazıkki aradan uzun bir süre geçmesine rağmen hala durum aynı yani sen söyle sen dinle misali düşünebiliyormusunuz o kadar ilimizin içinde birtek SAMSUN ilinin ismi geçmiyor. İnşallah ben ve benim gibi arkadaşların seslerini duyarlarda kısa zamanda yeni bir yazılım çıkarırlar.

serhat56

0
Üye
18 Mar 2016
5
0
1
slm adminim iki yildir next minix hd amigo kulaniyorum çok guzel memnunum yalniz enson yazılımı beyinmedim multi medya filim bolumu eskiden belgesel filimi ayrıyidi yabanci filim yerli ayrıyıdı daha guzeldi şimdiki yutube arama çalışmiyor dile getiriyoruz inşallah deyişik yaparlar gozmuz herzaman sizde dlerim deyişik olur başarlar dileri