Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Black HD (Siyah) 28.12.2012 Tarihli Yeni Menülü TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Next Minix Black HD (Siyah) 28.12.2012 Tarihli Yeni Menülü TEST Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- Yeni OSD menüsü  
- Yeni uygulamalar ilave edilmiştir.
- Youtube Düzeltildi.
- IP Tv eklendi.
- Dailymonition Eklendi.
- Google Maps Eklendi.
- Picasa Eklendi.

Yazılımı Usb Bellek ile Yazılım + Kanal Listesi şeklinde yüklemek durumundasınız..Yüklendikten sonra Kanallarınız silinecektir yeni menülü yazılım olduğundan eski kanal listenizi kullanamazsınız. Bin boyu uyuşmuyor uyarısı alsanız da devam ediniz.

• Like
Tepkiler: new

thesaw

0
Üye
29 Ağu 2012
4
0
1
bin boyutu uyuşmuyor, yine de yüklemek ister minisiniz diye souyor neden kaynaklanıyor acaba...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır,Usb bellek ile yüklemeniz gerekmektedir 1 mesajda gerekli uyarılar eklenmiştir.

mehmet1964

0
Üye
9 Ara 2012
8
0
1
karbon üstad usb ile nasıl atılıyor ben yeniyim bu konularda yardımınızı bekliyorum. teşekkürler

devrancibran

0
Üye
8 Ara 2012
20
0
1
mrb

çok teşekür ederim bayadır bekliyordum yeni yazılımı usb beleğe indirdim yarın kısmetse yükleyip bakacağım inşalah memnun kalırız sd yayınların kalitesi içinde yani bir yazılım geliştirselerdi fena olmazdı

kazım062

0
Üye
14 Ara 2011
45
4
8
sayın forum yönetileri sizlerden ricam ip tv usb le nasıl yüklenir minix blak cihaza resimli veya detaylı anlatırsanız.selamlar.

izmir_selçuk

0
Üye
25 Kas 2012
2
0
1
merhabalar mini hd black cihazıma yazılımı yükledim.çalıştı denedim gayet iyi çalışıyordu.önceden usb ye yedeklediğim kanal listesini usb den güncelle dedim onuda yaptı ama cihaz kendini kapattı ve bir dahada açılmadı.bunun bir çözümü varmı varsa nasıl anlatan biri olursa şimdiden teşekkürler.

ugurcan32

0
Üye
10 Eyl 2012
5
0
1
merhabalar mini hd black cihazıma yazılımı yükledim.çalıştı denedim gayet iyi çalışıyordu.önceden usb ye yedeklediğim kanal listesini usb den güncelle dedim onuda yaptı ama cihaz kendini kapattı ve bir dahada açılmadı.bunun bir çözümü varmı varsa nasıl anlatan biri olursa şimdiden teşekkürler.

Aynı sorun bende de oldu. Yardım lütfen. Kanal listesini yükledikten sonra sorun oluştu. Öncesinde gayet güzel çalışıyordu.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Aynı sorun bende de oldu. Yardım lütfen. Kanal listesini yükledikten sonra sorun oluştu. Öncesinde gayet güzel çalışıyordu.

http://www.next.web.tr/showpost.php?p=15326&postcount=95

emrahea

0
Üye
26 Ara 2012
4
0
1
yeni yazılımı yükledim görsel güzel olmuş elinize sağlık fakat cihaz uydu sinyalini görmüyor. S: %30- Q: %10 da bütün kanallarda. diğer yazılımdaki gi ıp alınmıştır demiyor ilk açılışta. ayrıca youtube de pasif renkli tıpkı netfork ayarları gibi. ancak diğer video uygulamalarını ve maps ı kullanabiliyorum. bu konu da yardımcı olabilirmisiniz sorun nerede acaba.

ckalkan1

0
Üye
1 Ocak 2013
2
0
1
Arkadaşlar 2 gündür next minix hd black uydu alıcısını SİNYAL YOK mesajından dolayı kullanamıyorum. Kablolar sağlam, fabrika ayarlarını tekrar yükledim, usb.den en son 28.12.2012 yazılımı yükledim, diseqc 1.0 dakini port 1-2-3-4 olarak sırayla değiştirdim ama yine olmadı. Başka neler yapılabilir bilemiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

emrahea

0
Üye
26 Ara 2012
4
0
1
yeni yazılımı yükledim görsel güzel olmuş elinize sağlık fakat cihaz uydu sinyalini görmüyor. S: %30- Q: %10 da bütün kanallarda. diğer yazılımdaki gi ıp alınmıştır demiyor ilk açılışta. ayrıca youtube de pasif renkli tıpkı netfork ayarları gibi. ancak diğer video uygulamalarını ve maps ı kullanabiliyorum. bu konu da yardımcı olabilirmisiniz sorun nerede acaba.

sorunu buldum. benim hatam pembe cihazıma yanlışlıkla black yazılımı yüklediğimi farkettim. Pembe yazılımı yükledikten sonra çok iyi oldu. menüde hava durumunun direkt gözükmeside ayrı hava katmış. youtube ve dailmount da sorunsuz çalışmakta. menü de güzel. ancak IP tv de galiba sorun var gibi gerçi çok ihtiyacım olmuyor ama denedim çalışmadı. Birde Facebook eklenirse tam smart tv yi yaşayacağız. Facebook un uzak olmadığı kanaatindeyim. Teşekkürler Next destek ekibi.

emrahea

0
Üye
26 Ara 2012
4
0
1
Arkadaşlar 2 gündür next minix hd black uydu alıcısını SİNYAL YOK mesajından dolayı kullanamıyorum. Kablolar sağlam, fabrika ayarlarını tekrar yükledim, usb.den en son 28.12.2012 yazılımı yükledim, diseqc 1.0 dakini port 1-2-3-4 olarak sırayla değiştirdim ama yine olmadı. Başka neler yapılabilir bilemiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

bende de aynı sorun vardı fakat ben pembe cihaza black yazılımı yüklemişim. pembe yazılımı yükledikten sonra sorun düzeldi. yazılımın black olduğundan emin olup tekrar usb den güncelleme yaparsan sorun düzelir diye tahmin ediyorum.

kenanyurt

0
Üye
13 Kas 2012
4
0
1
Next Minix Black HD 28.12.2012 tarihli Yazılımı

Slm Next Minix Black HD 28.12.2012 Yazılımı yüklemeye çalıştığımda sorun veriyor. acaba yazılımdamı bendemi bir sorun var.

expertman

0
Üye
2 Ocak 2013
12
0
1
Yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır,Usb bellek ile yüklemeniz gerekmektedir 1 mesajda gerekli uyarılar eklenmiştir.

hocam merhaba ,

ben dah önce next-minix -cx kullnıyordum hd black aldım ama hayal kırıklığına uğradım çünkü SD yayınları benim diğer cihazdan daha kötü gösteriyor. bu programla halledilecek birşey mi yoksa kaderimize razı olup bu şekildemi izleyeceğiz. nette araştırdım çoğu kişi bundan şikayetçi bunun için bir düzenlme yapılacakmı veya neyapabilirz bilgi verebilirmisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...