Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Black HD (Siyah) 28.12.2012 Tarihli Yeni Menülü TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hd_black

0
Üye
24 Eyl 2012
2
0
1
bende heyecanlanmıştım yazılım gelmiş diye ama yorumları okuyunca buz gibi soğudum vazgeçtim yüklemekten.. görüntü kalitesinin iyileşmesini bekliyordum aksine yorumlarda kötüleştiği yazıyor.

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Bu yazılım zaten adı üstünde TEST yazılımı olduğu için hataların olması gayet normal bir durum. Biz kullanıcılara düşen ise karşılaştığımız hataları buradan veya başka yerlerden yetkililere ve AR-GE yönetimine iletmek. Bu şekilde NEXTe, cihazlarımızda çalışacak en iyi yazılımı yapması için bir nevi üzerimize düşen görevi yapmaktayız. Herkes karşılaştığı hataları Next'e ulaştırırsa bizlerin kullandığı uydu alıcıları kusursuza yakın bir yazılıma sahip olacak, başkalarının değil. Sonuçta ben de Minix HD Black kullanıcısıyım ve uydumun en iyi şekilde çalışması için gerekli olan yazılımın yapılması benim ve diğer kullanıcıların işine yarayacak. Bu bakımdan karşılaştığınız hataları lütfen NEXT'e iletiniz...

- ) Bu arada donma olayı halen daha devam etmekte. Hatta artık uydu donduktan bir süre (yaklaşık 10-15sn) sonra görüntü ve ses de dondu. Eskiden sadece yazılım donuyordu.

Son düzenleme:

sccp

0
Üye
1 May 2012
4
0
1
pembe, mavi,black cihazın hangi seri

pembe serisine 28.12.2013 tarihli black yazılımı (yazılım+kanal)yüklemişim.kanallar gitti sinyal yok uyarısı alıyorum..
Bu kadar ikaza rağmen -:) bende yanlış renk yükledim ,renk körümüyüz neyiz...?bir daha deneyeyim?Evet düzeldi..yanlış renk yüklemişim...emeği geçenlere teşekkür güzel olmuş..

Cihaz hangi model bilmiyorum nasıl ,nereden öğrenebilirim.Hiç dikkat etmedim aldığımdan beri sadece kullanıyorum farkları ne, avantaj dezavantaj ne ?teşekkür ederim

kamsa

0
Üye
14 Ara 2012
12
0
1
Next minix black 'e test yazılım yükledim memnun kalmadım eski yazılıma döndüm.
Eski yazılımda wireless sinyalı 82-86 arası iken yenisinde 12 -16 ya kadar döşüyor.
Eski yazılmda wpa2 ile şifreliyebiliyorsun test yazılımında wpa oluyor wpa2 ile bağlanamıyorsun.

kamsa

0
Üye
14 Ara 2012
12
0
1
minix black hd test yazılımı

Next minix black 'e test yazılım yükledim memnun kalmadım eski yazılıma döndüm.
Eski yazılımda wireless sinyalı 82-86 arası iken yenisinde 12 -16 ya kadar döşüyor.
Eski yazılmda wpa2 ile şifreliyebiliyorsun test yazılımında wpa oluyor wpa2 ile bağlanamıyorsun

27 Kas 2012
13
0
1
aydın
wifi ile bağlandığımda her 5 dakkada bir kopma oluyor tekrar bağlanıyor buda sinir bozucu.Bua bir çare KARBON kardeş asıl yazılımda bir çare bul lütfen.saygılar

By_FarkLi

0
Üye
13 Şub 2013
6
1
3
Bu Sorun Bendede var Trthd Ve Trt1hd Cok Donma Yapıyor Kanaldan kaynaklanan Bı sorunmu yoksa cıhazdanmı bı yardımcı olursanız cok makbule gecer sımdıden tesekkur ederım ...

skaraman

0
Üye
22 Ocak 2013
2
0
1
Yeni yazılımda TRT ve TRT1 HD kanallarının kalite sinyali çok düştü.
Bende de durum farklı değil, %85 lerde olan kalite sinyalim şuan %50 lere zor geliyor.

ugurdeniz92

0
Üye
25 Eyl 2012
24
0
1
İstanbul
Yeni yazılımı sabırsızlıkla bekliyoruz... Bu arada youtube video açılmama sorunu videoya göre değişiyor. Amatör videolar açılırken video klip tarzı videolar açılmıyor.. Samsung Smart TV'mde de aynı sorun mevcut...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...