Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serikfs

0
Üye
16 Ara 2016
13
0
1
bu hata yazılımsal son 4 yazılımdan beri var sanırım 3 te olabilişr yazdım forumda düzeltilmedi cccam benim için önemli derseniz 19/12/2014 yazılımını deneyin ve yukarısını

Forumlardan buldugum serverlarin bazilarinda reset atiyordu ancak bir gunluk test icin aldigim serverda reset atmadi. Cccam Hellas sat icin gerekiyordu su anda canagi Astra'ya cevirdim, free share kullaniyorum. Eylul sonuna kadar Cccam'e gerek kalmadi.

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
bu hata yazılımsal son 4 yazılımdan beri var sanırım 3 te olabilişr yazdım forumda düzeltilmedi cccam benim için önemli derseniz 19/12/2014 yazılımını deneyin ve yukarısını

iki tane Amigom var birinin uydu girisi yandi onda 26-12 yazilimi kullaniyorum xtream iptv icin ikincide eskiye döndüm asagidaki sorun yüzünden
Bende sorun ccCamden kaynaklanmiyor sorun internet baglatisinin kesilmesinden ve otomatik baglanti yenilenmemesinden kaynaklaniyor(kablolu baglanti). Söyle oldu Sifreli kanal izlerken kesildi hemen IPtv bölümüne gectim kanallar yükleniyor yazdi ve öyle kaldi sonra Menüden internet baglantisini yeniledim hemen arka planda kanal calismaya basladi.Yine ayni sekilde xtream IPtv izlerken kesildi nextin iptv bölümüne gectim yayin gelmedi sifreli kanallara gectim ordada sifreli yazip durdu taki Menüden baglantiyi yenilememe kadar.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
youtube ıptv ve sinema bölümleri stabil çalıştığı için eski yazılıma dönmüyorum. Çok kasıyor kanal geçişlerinde dilimizde tüy bitti next firmasının kendi sitesine anlata anlata verdikleri cevap eski yazılımı kullan bende biliyorum işin o kısmını maillere bakan kişiler de tuhaf yani halbuki talebim çıkartacağınız ilerki yazılımlarda bu sorunu çözün demekti.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
iki tane Amigom var birinin uydu girisi yandi onda 26-12 yazilimi kullaniyorum xtream iptv icin ikincide eskiye döndüm asagidaki sorun yüzünden
Bende sorun ccCamden kaynaklanmiyor sorun internet baglatisinin kesilmesinden ve otomatik baglanti yenilenmemesinden kaynaklaniyor(kablolu baglanti). Söyle oldu Sifreli kanal izlerken kesildi hemen IPtv bölümüne gectim kanallar yükleniyor yazdi ve öyle kaldi sonra Menüden internet baglantisini yeniledim hemen arka planda kanal calismaya basladi.Yine ayni sekilde xtream IPtv izlerken kesildi nextin iptv bölümüne gectim yayin gelmedi sifreli kanallara gectim ordada sifreli yazip durdu taki Menüden baglantiyi yenilememe kadar.

ben zaten cccam satırından ve bağlantı kopup yeniden bağlanamamasından kaynaklanıyor demedim eğer siz bunu demek istediyseniz.
dediğim yazılımlarda cccam protocole geçince cihaz cccamın açtığı kanala geçince resetliyor en azından benim denemelerimde böyle ama aynı cccam gene dediğim tarihli yazılımda sıkıntısız kasmasız çalışıyor arada anlık kopmalar olsada yani durum yazılımsal ben zaten genelde 19/12/2014 yazılımını kullandım bana göre en sıkıntısız yazılım budur kişiye göre değişir taki xtream ve tandberg eklendi dönüş yaptım malum xtream hesapların hepsinde olmamakla beraber bazılarında 2.bir sıkıntı çıktı ya reset atıyor yada net bağlantınızı kontrol edin uyarısından sonra panelden çıkış yapıyor ve gene bazılarında kanallar yükleniyor ibaresi ekranda kalıyor yükleme yapamıyor
kısaca cccam+xpanel hataları devam ediyor bunlar ancak yazılımla düzelecek hatalar
NOT: şu anda zaten cihazı kullanmıyorum mini 2000 ve 3D kullanıyorum ancak Amigoya yazılım verilirse denemek için ara ara takıp bakmaktayım

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Tabiki yazilimsal A. Kadir kardesim dedigin gibi 19-12-14 yazilimi ccCam icin en düzgün calisani ama diger alicida Tuner bozuk olanda mecbur son yazilimi kullaniyorum ama iste sürekli internet akisi kesiliyor xtream iptv de.2 Senedir sorunlar cözülmeden yenileri ekleniyor o can sikici.

fatih347

0
Üye
28 Tem 2015
1
0
1
İnternet üzerinden film izlenemiyor,youtube donma sorunu düzelmemiş pause yapınca film donuyor play youtube devam etmiyor.ayrıca bu next amigo türkvod yüklense daha iyi olmazmı bu menü yerine ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...