Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buyukbalkan

0
Üye
25 Şub 2015
18
0
1
Son yazılımı yeni yükledim, tanberg açmıyor. sebep ne olabilir. menü+8888 yaptım, başka bişey yapılacak mı?

metincevik

0
Üye
5 Haz 2012
5
0
1
metincevik hesabını amigo kabul etmiyor denedim sebebi xtream cihaza yeni eklendi bazı hesaplarda doğruda girilmiş olsa kanalları yükleyemiyor ve reset atıyor malesef xtream sıkıntısı devam ediyor verilecek yazılımla düzeltilir umarım
sen hesabında değişiklik yaptır satın aldığın yerle görüş mutlaka unutma birdahada paylaşma hatasına düşme

abicim sagolasin düsüncen icin )) zaten günlük testi yayin yardimci oldugunuz icin cok tesekürler
yani anladigim kadariyla daha bekliyecegiz saygilarla

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
abicim sagolasin düsüncen icin )) zaten günlük testi yayin yardimci oldugunuz icin cok tesekürler
yani anladigim kadariyla daha bekliyecegiz saygilarla

cafinin dediği gibi amigo dosya yapısına dönüştürüp (cfg uzantılı) forumda dönüşün programı mevcut cihaza yükleyip kullanma şansın var DIY_CHANNEL başlığına tek sıkıntı 255 kanal alır gerisini almaz
buda problem panelde baya kanal var hangisini çıkartıcaksın birkaç dosya yapsan sil yükle olmaz o iş ancak yazılımdaki sıkıntı giderilirse olacak demektir 6000 kanala kadar test edildi sayı olarak iyi durumda xtream (5621 kanallı hesap ekleme yapmıştım) birde şu yüklemeye geçince reset atma olayı çözülürse güzel olacak

scorpion56

0
Üye
3 Nis 2013
2
1
3
Arkadaşlar çıkan yazılım test edilmeden mi veriliyor. Boş yere soru cevap oluşuyor. Xstream bölümü çalışmıyor bu kadar basit.... Bence acil çözülmesi lazım. Zira marka bağımlılığı hizmet ile olduğu gibi geri teperse bir daha inandırıcı olmuyor. Emeklere şimdiden teşekkürler...

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
Arkadaşlar bu xtreamTV için giriş şeklini göstere bilirmisiniz bende internet bağlantısı ni kontrol edin diyor.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaşlar bu xtreamTV için giriş şeklini göstere bilirmisiniz bende internet bağlantısı ni kontrol edin diyor.

url:iptv.com (http:// olmadan porta kadar girilecek
port: 8000 gib ne ise
username:ali
password:veli

girilecek eğer hatalı veya eksik giriş yapıldıysa net bağlantınızı kontrol edin gibi uyarı verir veya çıkış yapar

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
bendeki aclan kanalar 3 tane Tandberg Fox Crime Hd Fx Hd 24 Kitchen bu kanlar aclyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Port 8000 mı olacak
URL,başlangıcı IPTV.com.seklindemi başlayacak

arkadaşım örnek olarak yazdım mastar kabulediceksin elindeki hesap http://xxxxxx.xxx:8??? gibi gider bunu nasıl giriceksin yukardaki gibi
iptv.com yazmam ondandır verdiğimi yazmayacaksın yazsanda birşey çıkmaz :D
forumda xpanel giriş anlatımı var cihazların bölümünde resimli araştır daha iyi anlarsın

abtani

0
Üye
10 Ağu 2012
64
21
8
Next minix Hd Amigo son softcam keyleri attım.Malum Tanberg kanallarından açıldığı söylenen 3 tanesi yine açılmadı,sorun bendemi?Next Minix Hd Amigo da açabilen varmı?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Next minix Hd Amigo son softcam keyleri attım.Malum Tanberg kanallarından açıldığı söylenen 3 tanesi yine açılmadı,sorun bendemi?Next Minix Hd Amigo da açabilen varmı?

sarı amigoya dosya ile atılamıyor emüde tandberg bölümüne girip kumanda ile ekleme yapılacak açılıyor tabi ilgili keyleri temin etmeniz gerekli kurallar gereği açıktan paylaşım yasaklandı
fffff olan fazlalıkları 0 yapmanız gerek örnek ff1538 yerine 001538 gib umarım anlaşılmıştır

abtani

0
Üye
10 Ağu 2012
64
21
8
şu an deneme inkanım yok,fakat dediklerinizi uygulayınca burada ifade edeceğim,tşk Kadir bey.

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
Bende 3 kanal gösteriyor keyleri ele girdim açıyor Kadir arkadaşımızın dediği gibi ilk başa 000 olması gerek sadece belgesel kanal yok

abtani

0
Üye
10 Ağu 2012
64
21
8
Telefon ile denilenleri yaptırttım,3 kanal ok.Tekrar teşekkürler.Umarım Amigo sahipleri görür ve uygularlar.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
499
64
28
Trabzon
bu yazılımı hazırlayanlar kanal geçişleri ve sistemdeki bazı hataları gidermiyorlar. bir yeri yaparken diğerini bozuyorlar.
sd yayından hd ye geçişte yani hd yayına aldığımızda hem geç hem de açılırken görüntü kasılıyor kesik kesik geliyor .

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...