Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 27.07.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD Amigo 27.07.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- Uydu/TP/Kanal bilgileri güncellendi.
- Youtube düzeltildi.
- VOD düzeltildi.
- FamilyShare (PC üzerinden cihazda oynayan kanalı izleme) eklendi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_Amigo_27072016.zip
    7 MB · Görüntüleme: 400

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
tşk.ler ustad bi yukleyelim bakalım inşallah bir hata olmaz da seyrederiz eger hata olursa eski yazılıma devam.
sevgiler...

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
eline salık yukledim gayet güzell kendi sitesinde bile günceleme yok süpersinn

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
slm - (FamilyShare) bu bumu demek >>(PC üzerinden cihazda oynayan kanalı izleme) eklendi. anlamasım bundan bişey:kasi:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
öncelikle yazılımda emeği geçenlere teşekkürler yazılımı yapan üstatlara sormak istediğim yazılımı yaparken kulanıcı yorumlarını göz önüne alıyorlarmı örnek ıptv de bu linklerde http://yayin7.canliyayin.org/sinema1 çok uzun süredir linkler aktif olmasına rahmen sadece pc üzerinden izleyebiliyoruz amigoda ses ve görüntü yok oysa başka cihazlarda izleniyor duyumları alıyoruz
+beklentim powervu desteği çok şeymi istiyoruz acaba ?

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
birde bu ip tvlerı hazırlayıp uydualıcısnın ıcıne atıyoruz internetim 24 mbıt ve sınırsız olmasına rağmen açtıgım iptv kanalı 30 sanıye ızlıyor sonrasında kapanıyor nedendır bılmıyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
öncelikle yazılımda emeği geçenlere teşekkürler yazılımı yapan üstatlara sormak istediğim yazılımı yaparken kulanıcı yorumlarını göz önüne alıyorlarmı örnek ıptv de bu linklerde http://yayin7.canliyayin.org/sinema1 çok uzun süredir linkler aktif olmasına rahmen sadece pc üzerinden izleyebiliyoruz amigoda ses ve görüntü yok oysa başka cihazlarda izleniyor duyumları alıyoruz
+beklentim powervu desteği çok şeymi istiyoruz acaba ?

büyük olasılıkla kullanıcı yorumları dikkate alınmıyor verdiğin linkteki kanalın ses ve görüntü sorunu artı doktora ilettiğim extream panel ve m3u desteğinin eklenmesi yada birinin eklenmesi bakıyorum yazılım açıklamasına isteklerin dışında bilmediğimiz iyileştirmeler var belkide son yazılımı kısmen kurcalayıp verdiler kullanıcı yorumları hafiflesin diye çünkü isteklere cevap vermeyen her yazılım bana göre sakinleştirici etkisi yapsın diye verilmiştir.saygılar

düzeltme: power vu eklenmiş

Son düzenleme:

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
yutube güncellemesı ve flimlerin güncellenmesi çok ıyı olmus gayet güzel tek anlamadıgım FamilyShare olayını nasıl kullanıp aktif edıcez

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
zannedersem FamilyShare uydu alıcısı ile pc arasında bağlantı kuruluyor uydu alıcısındaki yayın aynı zamanda pc üzerinden izleniyor aile paylaşımı
bizim asıl beklentilerimiz benim ve kadirin mesajlarında mevcut sağ olsun kadir benim aklıma gelmeyenleri yazmış

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
işte pc üzerinde nasıl izlenır bir açıklama olsa onuda yaparız

FamilyShare Gir verilen adresi PC de playera gir ve amigoda KIRMIZI tuşa bas aktif yap cihazda izlediğin kanalı pc deki playerda izleme imkanı veriyor ben deneme yaptım ama bağlantı kuramadım tarayıcıdanda normal bağlantı yapamadım arayüze biraz daha kurcalamam gerek sıkıntı var ayarlarımda normal arayüze bağlanamıyorsam playerda hiç bağlantı kuramam demektir nete bağlı gözüküyor normal gibi ama biraz daha kurcalamak gerek hemen çalışmıyor dememek lazım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
FamilyShare çalışıyor şu an izliyorum sadece uydu kanallarında çaışıyor iptvde devre dışı
ama powervu xtream ve m3u desteği eklenmiş olsaydı daha iyi olurdu zira bana gereksiz geldi zaten tv den izliyoruz pc ye aktarmanın ne gereği var

resimler

1.jpg

2.jpg

Son düzenleme:

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
yanlış gormediysem power vu var.diger menu guzel olmus calışıyor on numara:eagerness:

Son düzenleme:

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
arkadaslar next amıgo free server kullanan varsa eurosport hd 2 türkçe olanı güncellemeden sonra kanalı açtıgınızda sesı çıkmıyor kumandadan altta sağda audıo ya basıp dil secimini türkçe yapabılırsınız belkı benım gıbı bılmeyenler vardır ben türkçe yapıtım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...