Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 27.07.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
sonunda yeni yazılım çıkardılar. powervu nun emuya eklenmesi zaten en güzel gelişme. diğer mini cihazlardan ayrılan bir yönü oldu. film izle menüsü çalışıyor mu acaba bu yazılımı deneyen arkadaşlar yazabilir mi saygılar.
birkaçını denedim film izle yotube sorunsuz çalışıyor powervu key menüsünde var keyler yok Astra 4A (4.8°E
powervu ile açılan kanalları bir kaçına baktım açılmıyor karbon üstat ilgilenirese iyi olur

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
emegi geçenlere tşk.ler harıka olmuş yalnız bazı sıkıntılar var. mesela kanal geçişlerde yavaşlama var birde eski kanal listemi yukluyorum kabul etmiyor fabrika ayarlarına donuyorum tabi kendi içindeki kanal listesi çıkıyor başka da bir sıkıntı yok filim kanalları açık super olmuş bu yazılım.sevgilerimle...

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Yeni yazılımı yüklediğimizde freeshare tarihi sıfırlanır mı? Bende şu an 17.04.2017 yazıyor. Freeshare tarihinin geçerliliği devam eder mi? Yeni yazılımı yükleyenlerde durum nasıl?

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
freeshare acık
PMyB7Q.jpg

Dragonfb

0
Üye
1 Ağu 2016
2
0
1
Benim free server calısmıyordu fakat şimdi yazılımı tekrar yükledim sorunum cözüldü fakat ben bu cihazla hellasatı nasıl izleyebilirim

Son düzenleme:

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Yazılımı yükleyen başka arkadaşlar free serverın çalışıp çalışmadığı konusunda yorumlarını paylaşırlarsa memnun olurum. Eğer çalışmıyorsa bir anlamı yok yazılımı yüklemenin.

Son düzenleme:

Dragonfb

0
Üye
1 Ağu 2016
2
0
1
evet çalışıyor free server yazilimi ikinciye kurdum sorun çözüldü .hellasat uydusunu nasil izlerim amigoyla

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,745
113
izmir çamdibi
ben astra daki powervu kanalları açamadım bir sürü key girdim oysaki yardımcı olur musunuz
açılan kanallar astra4a da

12360 ver 27500
bu şekil girilecek
00 01 2c / 00/ d0 44 1f 18 02 71 8d ff
00 01 2c / 01 / 00 a9 92 5c db 75 54 ff
açılan kanallar
disco hung
ıd
disco roma
turbo
disco bulgar
tlc
disco ukra
tlc hun
disco pol
disco life
ıd swen
animal
scı pol
ıd pol
disco swen
tlc
tlc
-----------------------------------------
not:sonda, ki ff olanlar 00 da olabilir iki türlüde açıyor

Son düzenleme:

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege

Next amigodan powervu ile açılan kanallar.Menü 8888 girin resimde görüldüğü gibi cafi ustaın verdiği keyleri girin ve seyredin.

Son düzenleme:

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Önceden Next Minix Blek II aldım fakat görüntü kalitesi dışında beni tatmin etmedi.
Tercihim tekrar next oldu.
özelliklerne bakarak Next Amigo Plus aldım.
2 gün önce kullanmaya başladım.

Son yazılımla artıları stabil çalışıyor.
menüde birazdaha iyleştirme yapılabilir.
güörüntüde tatmin etmedi odadada biraz daha iyleştirme yapılabilir.
internetten key güncellem kısmını beceremedim yada çalışmıyor tekrardan bakacağım.
powervu şifreleme sistemi sorunsuz çalışıyor.
kendimce düğündüğüm radyo arka fon resmini neden şöyle güzel bir şey yapmazlar anlamış değilim (pc hazırlanan şöyle hareketli şelale resmi koysaşar hem hoş görnür hep böyle bir cihazda fazla bir yer tutacağınız sanmıyorum. hiz olmaz ise güzel bir manzara resmi konabilir.
kanal taşımada toplu taşımaya raslamadım önemli bir eksiklik
bunun dışında heniz ekleyeceğim bir şey yok son yazılımı çıkaranlar için elerine sağlık teşekkür ederim.
iyi çalışmalar.

buyukbalkan

0
Üye
25 Şub 2015
18
0
1
bu yazılımla birlikte ilk açılışta kanalların gelme süresi çok uzadı.
Kanal geçişleri de hiç çekilmez hale geldi. Sistemimde sorun yok. Zira, bu yazılımı yüklemeden 5 dakika önce aynı sistemde daha hızlı kanal geçişi vardı ve ilk açılışta kanallara görüntü hemen geliyordu. Şimdi chaz açılıyor, 30-40 sn. siyah ekran bekliyoruz, kanala görüntü sonra geliyor. Kanal geçişleri de bariz şekilde yavaşladı...

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
bu yazılımla birlikte ilk açılışta kanalların gelme süresi çok uzadı.
Kanal geçişleri de hiç çekilmez hale geldi. Sistemimde sorun yok. Zira, bu yazılımı yüklemeden 5 dakika önce aynı sistemde daha hızlı kanal geçişi vardı ve ilk açılışta kanallara görüntü hemen geliyordu. Şimdi chaz açılıyor, 30-40 sn. siyah ekran bekliyoruz, kanala görüntü sonra geliyor. Kanal geçişleri de bariz şekilde yavaşladı...
katılıyorum aynen dogru soyluyorsun arkadaşım.

hayro46

0
Üye
5 Mar 2016
97
117
33
NEXT MİNİX HD AMİGO 27.07.2016 TARİHLİ YAZILIMI Fabrika Ayarlarını Sıfırlarsam ? 0000 olmuştür

alki58

0
Üye
28 May 2015
25
2
3
yazılım harika freeshare aktif ve tarih aynı, familyshare çalışıyor, kanal geçişlerinde hiçbir sorun yok, açılış eskisinden hızlı geldi bana, multimedya bölümü görsel olarak güzel olmuş, filmler ve iptv sorunsuz, eski kanal listesini aynen yükledim sorunsuz ...teşekkür ederim karbon ustam emeğine sağlık tam cihazdan ümidi kesmişken ustam yetişti.

Son düzenleme:

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
yazılım harika freeshare aktif ve tarih aynı, familyshare çalışıyor, kanal geçişlerinde hiçbir sorun yok, açılış eskisinden hızlı geldi bana, multimedya bölümü görsel olarak güzel olmuş, filmler ve iptv sorunsuz, eski kanal listesini aynen yükledim sorunsuz ...teşekkür ederim karbon ustam emeğine sağlık tam cihazdan ümidi kesmişken ustam yetişti.

şu freeshare nin de tarihini uzatsaydılar iyiydi. çünkü cccam konusunda cihaz biraz vasat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...