Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus 24.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Bigileri usb ile nasıl yüklerim manuel beceremedim Birde sunucu ve aktivasyon ayarlarına giremiyorum kumanda 2 alt satıra atlıyor bunları nasıl düzeltiriz

nasıl yükleyemediniz? Xtream bölümüne gelip kırmızı tuşla ayarlar kısmından kullanıcı adı şifre port numarası girip kaydedeceksinz. Bunu nasıl yapamadınız anlamış değilim.
Tv izlerken 8899 ardından da OK tuşuna basıp Emu'yu aktif etmeniz gerekiyor. Server ve aktivasyon işlemlerinizi yapabilirain artık.

comik

0
Üye
7 Eyl 2016
18
0
1
ben bu yazılımı yükledim ama eski yazılıma geri dönmek istedim donülmüyor eki yazılıma donmek istememin sebebi ip tv yüklenmiyor xtrem yükleniyor orada istemedigim kanallar silinmiyor satın aldıgım yere goturdüm sağ olsun baya ilgilendi ugraştı ama olmadı son yazılımı yüledim ama pişman oldum soraki yazılımı sabırsızlıkla beklicez artık

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
ben bu yazılımı yükledim ama eski yazılıma geri dönmek istedim donülmüyor eki yazılıma donmek istememin sebebi ip tv yüklenmiyor xtrem yükleniyor orada istemedigim kanallar silinmiyor satın aldıgım yere goturdüm sağ olsun baya ilgilendi ugraştı ama olmadı son yazılımı yüledim ama pişman oldum soraki yazılımı sabırsızlıkla beklicez artık

Xtreamda kanalları silemezsin.Böyle bişey eski yazılımda da mümkün değil. Xtream'ın ne olduğu bilmek gerekiyor önce. Satın aldığınız yerde m3u şeklinde istemediğiniz kanalları söyleyip listeleyip size göndersin. kişisel IPTV bölümünden listenizi yükleyin.

comik

0
Üye
7 Eyl 2016
18
0
1
Xtreamda kanalları silemezsin.Böyle bişey eski yazılımda da mümkün değil. Xtream'ın ne olduğu bilmek gerekiyor önce. Satın aldığınız yerde m3u şeklinde istemediğiniz kanalları söyleyip listeleyip size göndersin. kişisel IPTV bölümünden listenizi yükleyin.

xtremi kullanmıyorduk zaten ip tv kullanıyordum satın aldıgım yerde bunu denemesini yaptık olmuyor yanlış hatırlamıyorsam xls dosyası yüklenemiyor diye bir uyarı veriyor teletx te yok olmuş

komando38

0
Üye
8 May 2016
94
34
18
Kayseri
8 li dayzeg sorunu hala devam ediyor 1.0 da kapalı seçeneği olmadığı için 1.01 de 5, 6,7 ,8 uyduları tanımıyor baff marka 8 li dayzeg kullanıyorum tango plus da bu sorun yoktu

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
arakadaslar diğer odaya next amıgo plus aldım yeni, baktıgımda gerıye donuk 4 tane yazılım guncellemesı gelmıs acaba bunların hepsını sırası ıle yüklmem gerekırmı yoksa en son yazılımı yüklesem yeterlı olurmu

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
arakadaslar diğer odaya next amıgo plus aldım yeni, baktıgımda gerıye donuk 4 tane yazılım guncellemesı gelmıs acaba bunların hepsını sırası ıle yüklmem gerekırmı yoksa en son yazılımı yüklesem yeterlı olurmu

Daha önce çıkan yazılımları yüklemenize gerek yok her zaman son çıkan yazılımı yükleyin.

ekrem78

0
Üye
13 May 2016
14
23
3
arkadaşlar 24.11.2016 yazılımını yükledim ama kalite seviyesini düşürdü acaba sıkıntı nerededir eski yazılımı yükledim düzeliyor

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
arkadaşlar 24.11.2016 yazılımını yükledim ama kalite seviyesini düşürdü acaba sıkıntı nerededir eski yazılımı yükledim düzeliyor

Sinyal barında düzenlemeye gidildi son yazılımda. Önceki yazılımlara göre biraz düşük gösterebilir.Konu içinde yazılanları okursanız boşu boşuna dönmenize gerek yoktu. Sinyal barı son yazılım ile birlikte gerçekçi oranlara çekildi.

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Sayin karbon ustam ve arkadaslar
Benim sorunum ve ögrenmek istedigim konu next amigo plusta kablolu internet baglantisi yaptigimda surekli olarak yani her 3/5 saniyede bir ag baglantisi basarisizdir yazisi cikiyor yani baglantiyi kesiyor bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim veya ne yapmam gerekiyor vifi baglantida hic bir sorunum yok saygilarimla iyi gunler dilerim

dereceli

0
Üye
12 Şub 2013
17
0
1
Ankara
Sayin karbon ustam ve arkadaslar
Benim sorunum ve ögrenmek istedigim konu next amigo plusta kablolu internet baglantisi yaptigimda surekli olarak yani her 3/5 saniyede bir ag baglantisi basarisizdir yazisi cikiyor yani baglantiyi kesiyor bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim veya ne yapmam gerekiyor vifi baglantida hic bir sorunum yok saygilarimla iyi gunler dilerim[/Q

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
arkadslar ben cıhazı yeni aldım daha once next amıgo kullanıyordum sımdı plus ını alarak aranıza katıldım fakat multımedyadan film izle secenegını bulamıyırum bunda yokmu acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...