Neler yeni

Next Minix HD Amigo Plus Aktivasyon İşlemleri ( IPTV / VOD / Server vb..)

eergin

New member
Üye
Dunden beri ayni probeblem bende de var. Yazilim en son du fakat tekrar guncelledim hic birsey degismedi.

arkadaşlar cuma gününe kadar sorunsuz izlediğim ccam server cumartesiden beri açılırken kalan günlerim yerine
Need New Versiyon SW yazarak free serverdeki kanalları açmamaktadır.İP TV de sorun yoktur
221 günüm vardı bu durumunasıl düzelteceğiz.cihazda son yazılım yuklü. 06-11-2017 yazılımı
sorun saat 11.30 itibariyle düzeldi normale döndü.

Katipoglu74

New member
Üye
iyi geceler arkadaslar benim de bir sorum var bu aktivasyonun zamani bittiginde nasil uzatiyoruz lütven bilgisi olan yaziversin.teskkür ederim.

hasan55

Member
Üye
Arkadaşım günün dolduğunda sitede DİGİMEMO arkadaşımızla irtibata geçersen işini halledersin. Benimde senin gibi amigo plus cihazım vardı serverin günü doldu Digimemo arkadaşı arayarak yeni serverimi aldım.

Katipoglu74

New member
Üye
Tesekkür ederim arkadasim

--------------------

Arkadasim tesekkür ettim de be bu arkadas Digimemo yu bulamadim.Foruma da yeni girdim tam kullanmayi bilmiyorum

hasan55

Member
Üye
Arkadaşım forumun en alt bölümüne in orada arşiv yazn bölümü göreceksin hemen yanında cccam server üyelik yazan yerde DİGİMEME yazar orayı tıkla cihazının adını yani satın almak istediğin ne ise yaz sana cevap verir.

maliyer35

New member
Üye
Bende amigo plus ile tango red arasında kaldım. Ancak amigo plusda tkgs yok sanırım. Kullanan arkadaslar cevap yazabilir mi tkgs olup olmadıgını.

hasan55

Member
Üye
Katipoğlu74 arkadaşım yukarıda sana yazdım bilmem ulaşabildinmi Digimemoya eğer hala ulaşamadıisen forumun baş sayfa konularında IPTV üyelik karşısındada DİGİMEMO yazar oradan kesin ulaşabilirsin. dahada olmadı benim telefon numaramı veriyorum beni ara sana DİGİMEMONUN telefonunu vereyim. Benimde forumdaki bir veya İPTV alacak arkadaşlarıma bir yardımım bulunsun. TEL.05428040105

Next amigo plus tandberg ve plus vu emu larını destekliyor mu birde tkgs var mı????
Tandberg de powervu da mevcut. TKGS olsa ne olur olmasa ne olur.Kanal sıralması yapamazsın. Favoriler uydu listesi olarak gözükür. 750 kanallık bir liste 1500 kanal yer işgal eder.Böyle bir cihazdan beklentin daha yukarılarda olmalı. 50-75tl arasında satılan piyasa malı cihazlar için bir artı olabilir TKGS.

yunu2112

New member
Üye
Vanilla Server da var mı

--------------------

Server türleri olarak neler var

--------------------

Selam aranızda bein sports Arabistan kanallarını izleyen var mı