Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD CCcam Bilgilerinin Girilmesi(Resimli Anlatım)

asmen987

0
Üye
21 Nis 2012
6
0
1
Next minix hd 1 hafta önce aldım. Uydudan kendini güncelledi. Bazen kanalları çok hızlı geçiyor. bazen görüntü kanal geçerken kayboluyor. ekran kararıyor. kapat-aç tan sonra ancak görüntü geliyor...Bu da çok can sıkıyor.
Hd (trt,atv) çok net gösteriyor. Bence kanal geçişleri düzeltilmeli.
Daha önce Next Ye 2000 kullanıyordum.(Maalesef HD değil). Bu tür sıkıntılar yaşamadım.

bedenci

0
Üye
12 Haz 2012
4
0
1
ben cihazı bugün aldım yerel network ayarlarında DHCP açık pozisyonunda ancak sizin resimdeki gibi uygulama bölümü açılmıyor bunun nedenini öğrenebilirmiyim

bedenci

0
Üye
12 Haz 2012
4
0
1
arkadaşlar bu konuda telefonla yardımcı olabilirmisiniz tel nosunu PM atarsanız sevinirim

mefo3

0
Üye
30 Haz 2012
3
0
1
peki bunları yaptıktan sonra uyduda yeniden kanal araması yaptıracak mıyız? hangi kanalları çöüyor bu server?

mefo3

0
Üye
30 Haz 2012
3
0
1
ben de create connected diyor ama bir türlü bağlanamadı. yardımcı olacak bir yetkili var mı? cep numaramı verebilirim.:(
server numarası 1
ıp adresim kendi aldı
server portuna ( gelen özel mesajdaki port numarasını yazdım) ama port bitişşi diye bir yer yok.
des key bunu da girdim
kullanıcı adı
şifre
bunları da girdim
en altta bir de smart card butonu var o boş.
bağlan dedim ama create connected diiyor?
acaba neede hata yapıyorum

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
ben de create connected diyor ama bir türlü bağlanamadı. yardımcı olacak bir yetkili var mı? cep numaramı verebilirim.:(
server numarası 1
ıp adresim kendi aldı
server portuna ( gelen özel mesajdaki port numarasını yazdım) ama port bitişşi diye bir yer yok.
des key bunu da girdim
kullanıcı adı
şifre
bunları da girdim
en altta bir de smart card butonu var o boş.
bağlan dedim ama create connected diiyor?
acaba neede hata yapıyorum
Kampanya Newcamd için geçerli lütfen Yerel Network Ayarlarına gelip Protokolde iken kumandadan ses ver tuşuna basınız Newcamd Client üstünde iken kırmızı tuşa basım ayarları bi daha kontrol ediniz...

hakanf

0
Üye
31 Ağu 2012
1
0
1
CCcam Bilgilerinin Girilmesi ne işe yarıyor ? cevap verebilirmisiniz acaba !

Son düzenleme:

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
CCcam Bilgilerinin Girilmesi ne işe yarıyor ? cevap verebilirmisiniz acaba !

CCCAM bir üyelik sistemidir.Üyelik alıp şifreli kanalları seyredersiniz.Şu an açıkta yerel platformlar yoktur.Ama kaçak olarak yerel platformlar mevcuttur ama bu kesinlikle yasa dışıdır.Yakalanması konusunda hapis cezasına kadar gidebilir.

ozgebru

0
Üye
25 Ağu 2012
7
0
1
sn arkadaşlar:benim cihazda ne zaman freeshare ne zaman cccam çalışıyor anlamıyorum.bazen ikiside çalışmıyor. bazen servere bağlan dediğimde cihaz kapanıyor.bazen de ben ayarlar yüzünden cihazı sık sık kapatıyorum.internette bir problem olmamasına rağmen bağlantı hatası veriyor.acaba sizlerdede aynı veya benzer sorunlar var mı? saygılarımla

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
sn arkadaşlar:benim cihazda ne zaman freeshare ne zaman cccam çalışıyor anlamıyorum.bazen ikiside çalışmıyor. bazen servere bağlan dediğimde cihaz kapanıyor.bazen de ben ayarlar yüzünden cihazı sık sık kapatıyorum.internette bir problem olmamasına rağmen bağlantı hatası veriyor.acaba sizlerdede aynı veya benzer sorunlar var mı? saygılarımla

Evet normaldir bunlar kullana kullana alışırsınız.Korkmayın bir arıza değildir ancak bir sorundur.

demir

0
Üye
10 Haz 2012
54
1
8
önceden internete girince f share gitmezdi yeni yazılımı yükledikten sonra internete girer girmez çat diye gidiyo f share.interneti kapatıp ip yenile yapıyorum ardından .cihazı kapatıp açıyorum öyle düzeliyo.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
hangi kanalları açıyo bu işlemi yapınca arkadaşlar

CCcam aldığınız yerden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz, her CCcam aynı kanalları açmaz, eğer F-Share ile açılan kanallardan bahsediyorsanız aşağıdakiler
Kod:
Hotbird 13
Cyfra bazı kanallar
Nova bazı kanallar
Jsc sportlar
Bis bazı kanallar
Sky bazı kanallar
Hrtler
XXX adult kanallar

Astra 19
D+ bazı kanallar
Csat bazı kanallar

Menü - Gereçler - Yerel Network ayarları kısmına gelip bu bölüme girp başka hiç bir işlem yapmadan kumandadan 666666 tuşlayarak sarı renkli Free Share bölümünü aktif etmeniz ve cihazınızın internet bağlantısını sağlıklı şekilde gerçekleştirmeniz yeterli...

Kolay gelsin.

demir

0
Üye
10 Haz 2012
54
1
8
sayın karbon ;

f share da astra uydusunda NatGeo Wild HD France(csat) ve NatGeo Wild HD Germany(sky) kanallarının devamlı açık kalması mümkün müdür?

teşekkürler

mpl

0
Özel Üye
6 Ağu 2012
176
17
18
sayın karbon ;

f share da astra uydusunda NatGeo Wild HD France(csat) ve NatGeo Wild HD Germany(sky) kanallarının devamlı açık kalması mümkün müdür?

teşekkürler
Bu tür paylaşım ile alınan yayınlarda bazı kanallarda gelip gitmeler olması normaldir ve sürekli yayın alınabilmesi çok olası değildir.