Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 19.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon usta yazılımı sadece yazılımı seçerek mi güncelliyeceğiz. Yoksa hem yazılım hem kanal olarakmı yapacağız. Bu yazılımı yüklersem şu an ki kanal listem değişirmi.Cevap verirseniz sevinirim.Emeğinize sağlık,selamlar

Sadece yazılım olarak seçerseniz kanal listeniz silinmez,Yazılım+Kanal listesi şeklinde seçerseniz kanallarınız silinir. Kanallarınızın yedeğini alarak (udb uzantılı) sonradan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Wifi Bağlantısı

Sadece yazılım olarak seçerseniz kanal listeniz silinmez,Yazılım+Kanal listesi şeklinde seçerseniz kanallarınız silinir. Kanallarınızın yedeğini alarak sonradan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

iyi akşamlar ustam ben yeni yazılımı sadece yazılım olarak yükledim ama Wifi gene zaman aşımı hatası veriyor acaba yazılım+kanal listesi olarakmı atmamız lazım.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Wifi Bağlantısı

iyi akşamlar ustam ben yeni yazılımı sadece yazılım olarak yükledim ama Wifi gene zaman aşımı hatası veriyor acaba yazılım+kanal listesi olarakmı atmamız lazım.

birde ustam kullanıcı listemi usb'ye alsam önceki yazılım gibi kullanıcı listemi atarken çökmez değilmi çünkü test te devamlı 29.12.2012 yazılımında çöküyordu.

süleyman09

0
Üye
8 Mar 2013
8
0
1
yardım ustalar yazılımı zipten çıkardım usb attım cihazıtakıyorum usb degüncele dedigimde uygun dosya bulunumadı diyor sorun ndir arkadaş lar

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Sadece yazılım olarak seçerseniz kanal listeniz silinmez,Yazılım+Kanal listesi şeklinde seçerseniz kanallarınız silinir. Kanallarınızın yedeğini alarak sonradan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Karbon ustam 28.12.2012 tarihli yazılım çıkalı menüde kanal yedekleme yok.Kanal yedekleme işini nasıl yapacağız(cihazm Next Minix HD Pembe)

reos

0
Üye
12 Eki 2012
10
1
3
Kendi kendine kapanıp açılma devam ediyor, youtube bağlantı hatası veriyor, cccam sürekli kopuyor, bu yazılımda neyi düzelttiler acaba ?

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Wifi bağlantısı

İki adet next minix mavi ve next 18000hdcx makinam var verilen yeni yazılımları yüklediğim halde RALİNK 5370 bağlantı zaman aşımı deyip bağlanmıyor bağlanabilen veya yöntemini bilen arkadaşlar varmı acaba birde bazı arkadaşlar (Tp-link TL-WN727N 150M Lan Usb Wireless Adaptör) den bahsediyorlar bunu alsak bağlanabilirmiyiz yeni yazılımı o kadar bekledik neden bağlanamıyoruz nedir bu nextten çektiğimiz gına geldi resmen ayıplı mal bunlar alsınlar cihazlarını versinler paramızı arkadaş yeter artık.

reos

0
Üye
12 Eki 2012
10
1
3
Test yazılımı ile hiçbir farkı yok tüm hatalar devam ediyor ya da millet biraz oyalansın diye zaman kazanmak amacı ile aynı test yazılımını yeni yazılım diye sürdüler. Başka mantıklı açıklaması yok. Varmı ?

ayberk

0
Üye
1 Tem 2012
3
0
1
arkadaşlar iptv yi çalıştırabilen varmı hiç bir kanal açılmıyor cihaz kilitleniyor

ozan_ronal

0
Üye
2 Tem 2012
23
1
3
izmir
en stabil çalışan hala mavi yazılım
farda tv yok cihazda sinyal problemleri mevcut %88 sinyali olan diğitürk kanalı
cihazda %28-35 arası gelip gidiyor boşu boşuna ayarlarımı sildim tekrar yapıyorum
mavi yazılıma dönmeyi düşünüyorum hiç yoktan sinyal problemi yok.

erdincd

0
Üye
19 Şub 2013
8
0
1
youtube connection aborted hatası veriyor bu yazılımı vermeden önce firma deneme zahmetinde bulunuyormu acaba??? ya youtube özelliğini tamamen kaldırın yada doğru düzgün yazılım verin biz bu cihazı bu özellikleri için aldık kullanamayacaksak ne gereği var...

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Arkadaşlar
Yeni yazılım ile youtubeye girip, çıktıktan sonraki HD kanalların bozulması giderilmiş. Bence güzel bir gelişme.
Yeni yazılımdan memnunum ve emeği geçenlerin ellerine sağlık tekrardan.

absolute78

0
Üye
19 Eyl 2012
10
0
1
bu yazılımda benim gördüğüm görüntü kalitesi bariz bir şekilde kötüleşmiş . ( kaynaktan kontrolu seçseniz bile kalite kötü. )
ses kalitesinde iyileşme var.

selamlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...