Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 19.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdincd

0
Üye
19 Şub 2013
8
0
1
birde yazılım yeniliklerine youtube düzeltildi diye yazmışlar.düzeltildiyse videoyu açtıktan biraz sonra gelen connection aborted hatası ne oluyor?insan bi dener yazılım sunarken...

nani67

0
Üye
3 Ocak 2013
28
1
3
güzel olmuş beyler görüntüde sıkıntı yok bende wifi kullanmıyorum görüntü kalitesi falan sinyal kalitesi net bende

ertan39

0
Üye
15 Ocak 2013
4
0
1
arkadaşlar ben yükleyemedim sistemim çöktü makinemi servise gönderdim biz bu problemleri hep yaşayacakmıyız

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Yeni yazılımı yükledim evde internet olmadığı için internet ile ilgili çalışan menüler hakkında bir yorum yapmıyacağım.

Diğer taraftan ilk gözlemlediğim menu penceresinde zom tuşuna basınca pencere listesi büyüyor burada sırala düğmesi mevcut buna tıklayınca örnek olarak söylüyorum alfabetik küçükten büyüğe dizi seçiyorum sıralama işlemini yapıyor menüden çıkınca evet hayır seçeneği gelmiyor direk kayıt yapmış oluyor ve kanal listesini yeniden düzenlemek gerekiyor.
Buda baya zahmetli bir iş

Son düzenleme:

usta52

0
Üye
9 Ağu 2012
2
0
1
Yazılım için emeği geçen herkese çok teşekkürler . Fakat test yazılımındaki hatalar aynen devam ediyor.

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
sıkıntılar devam etmekte (uydu listesi.kanal taşıma,youtube,kanal listesi)çalışmaları makinenin reset atma sorunu yanında küçülmüş gözüküyor.reset sorunu halen devam etmekte BİLGİNİZE???

erdincd

0
Üye
19 Şub 2013
8
0
1
adamlar zaten yeni yazılımı uydudan vermiyor uyduda şu an mavi menülü yazılım var bizi denek olarak kullanıyorlar resmen.isteyen uydudan güncelleme yapıp denesin

mehmet61

0
Üye
25 Eyl 2012
6
0
1
ilk yazılım sonrası hotbırd a izlenen kanal sayısı yarıya düştü...free sheree ilk günkü kadar işe yaramıyor....devamlı destek verilmeyecekse çok kötü.....bir anlamı yok..

savasakar

0
Üye
24 Ara 2012
3
0
1
Merhaba.Bir uydudan diğer uyduya geçtiği zaman otomatik kanal açardı şimdi uyduyu seçiyorum en son izlediğim kanal ne ise ok diyorum ama açmıyor.Ancak başka kanal seçersem o uyduya geçiyor.Bu şekilde başka sıkıntısı olan varmı?veya Sayın Karbon bunun nedeni ne olabilir.Deneme yazılımında yapmıyordu.

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Merhaba.Bir uydudan diğer uyduya geçtiği zaman otomatik kanal açardı şimdi uyduyu seçiyorum en son izlediğim kanal ne ise ok diyorum ama açmıyor.Ancak başka kanal seçersem o uyduya geçiyor.Bu şekilde başka sıkıntısı olan varmı?veya Sayın Karbon bunun nedeni ne olabilir.Deneme yazılımında yapmıyordu.

Evet savasakar kardeşim bende yeni yazılımı yükler yüklemez bu sorunla karşılaştım,
üstelik deneme yazılımında bu sorundan eser bile yokken şimdi böyle saçma bir problem ilginç...

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8
evet arkadaşlar benim cıhazımdada aynı sorun var test yazılımını tekrar yüklüyeceğim galiba

savasakar

0
Üye
24 Ara 2012
3
0
1
Sayın Karbon bu sorunumuzla ilgili herhangi bir çözüm varmıdır?Yoksa gelecek yazılımı mı bekleyeceğiz.Olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız sevinirim.

nani67

0
Üye
3 Ocak 2013
28
1
3
Kanal açılmaması yeni yazılım

yeni yazılımı yükledim televizyonu açıyorum kanal geliyor sinyal yok diyor 1-2 dakka sonra anca geliyor sebebi nedir test yazılımında böyle bi sorun yoktu :mad:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Maalesef yeni menülü yazılımlarda sorunlar daha fazla...Eğer Youtube ve IP tv gibi özellikleri kullanmıyorsanız Mavi menülü yazılımlar daha stabil bu yazılımları tercih edin bence,umarım bir çözüm bulunur firma tarafından..

mertbey2005

0
Üye
12 Ocak 2013
26
0
1
Merhabalar şu andaki yazılımı yükledim hiç bir sorunla karşılaşmadım you tube yide kesintisiz izliyorum emeği geçenlere teşekkürler....

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Merhabalar şu andaki yazılımı yükledim hiç bir sorunla karşılaşmadım you tube yide kesintisiz izliyorum emeği geçenlere teşekkürler....

Merhaba mertbey2005, bir uydudan diğer bir uyduya geçtiği zaman kanalı otomatik açıyor mu diyorsun, eminmisin iyi gözlemledin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...