Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Karbon usta, cihazım minix hd pembe.Cihazımda 28.12.2012 tarihli yazılım yüklü.Güncellemek istiyorum.Ancak 19.3.2013 ve 22.3.2013 tarihli yazılımlar yayınlandı.Bunların ikisini de yüklemem mi gerekiyor.Bilgilendirirseniz sevinirim.Selamlar

Sadece birini yükle. Hepsini yüklemene gerek yok. İkisini de yüklersen en son yüklediğin geçerlidir.

stanger

0
Üye
24 Mar 2013
2
0
1
jsc sportlar acılmıyor artık ama bu yazılımı atmadım 28.12.12deki yazılım var hala

stanger

0
Üye
24 Mar 2013
2
0
1
hocam uzun zamandır youtubeye giremiyorum ne yapacam ben internet bağlı duruyor sadece rss okuyucu çalışıyor

aademr

0
Üye
3 Ağu 2012
16
0
1
jsc sport

jsc sportlar acılmıyor artık ama bu yazılımı atmadım 28.12.12deki yazılım var hala

evet jsc sportların hiçbiri açılmıyor.benim yeni yazılımım yüklü onunla alakası yok..diğer türkçe dil desteği veren kanallar da açılmıyor.isyana bağlatacaksnız mileti!! salı çarşamba şamp ligi maçları var..gelişme beklerken biz var olanları da kaybediyoruz..yazık yaa!!!heralde açılmayacak artık tıpkı bbc hd gibi...

cool_fatih

0
Üye
29 Mar 2012
7
0
1
restart baydı

22-03-2013 tarihli yazılımı yükledim cihaz gün içersinde iki üç kez tv izlerken durup dururken restart attı.Bunun sebebi nedir yada restart atmaması için neler yapmalıyız üstadlar.Eski yazılımlara dönsek onlarda da varmı bu sıkıntı acaba???

mhmtks

0
Üye
27 Tem 2012
1
0
1
güncellemeden sonra server çalışmıyor hiç bir şifreli kanal göstermiyor neden acaba fabrika ayarlarına eski yazılımı yükledim yine aynı sorun var yardımcı olabilir misiniz lütfen.

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Arkadaşlar
22.03.2013 yazılımında kanal listesinde ilerlerken yavaşmala oldu bende, bu nedenle bir önceki 19.03.2013 yazılımına geri döndüm.
19.03.2013 tarihli yazılım ile ne reset atma var, nede yotubede bir sorun. Ayrıca youtubeye girip, çıktıktan sonraki HD kanalların bozulmasıda giderilmiş. V-Box ile istediğim uyduyuda kayıt ettim ve cihazın kumandası ile istediğim uyduya rahatlıkla gidiyorum.
Gayet iyi bir yazılım. Ben memnun oldum.

Son düzenleme:

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
22.03.2013 yazılımı yükledim, sorunları şöyle gördüm, çanak türksatta iken diğer bir uydunun kanalına girdikten sonra türksata dönüş yaptım kanal geçişlerinde bir süreliğine sinyal yok olarak gösterdi sonra düzeldi, bir de IPTV çalışmadı (cihaz kilitleniyor, tekrar elektrikten fişini çekip takma sonucu cihaz açılıyor ama ıptv yine de çalışmıyor) başkada bir problem göremedim... emeği geçenlere teşekkürler...

Son düzenleme:

selocan

0
Üye
12 Şub 2013
13
0
1
Merhaba Arkadaşlar,

22.03.2013 tarihli yazılımı Yükledim Cihazda Suris Uydusu Gitti Bunu ayarlıyamıyorum 19.03.2013 Tarihli Yazılımı vs yükledim düzelmedi.

Bana 22.03.2013 deki tarihli yazılımda SİRUS uydusunu ayarlamayı detaylı olarak yazabilirsiniz.

Hani tv lerde satılan 32 tl dandik cihazları taktım sirus izliyorum fakat 220 tl aldığım cihazdan izleyemiyorum SKANDAL değilmi size Bana detaylı olarak resimli şekilde açıklarmısınız veya 22.03.2013 tarihli yazılıma sirus uydusunuda ekleye bilirsimisiniz.

Kolay gelsin

asd59200

0
Üye
25 Eyl 2012
6
0
1
22-03-2013 Yazılım - Wifi Sorunu

Arkadaşlar Herkeze Selamun Aleyküm benim bir sorunum var 22-03-2013 yazılımını usb'den yükledim herşey tamam tek sorun kablosuz internetimden bağlanınca bu yazılımda kesintiler çok sık yaşıyorum test yazılımında hiç kesiklik olmuyor acaba bunun sorunu ney herkezdemi oluyor yardımcı olabilecek varmı lütfen yardımlarını ve cevaplarını bekliyorum.?

Şimdiden TeşekkürLer

sefer_samsun

0
Üye
12 Mar 2013
1
0
1
bu versiyonu yükledim ama cihaz her yarım saatte bir kapanıp açılıyor sorun cihazdamı yazılımdamı benmi yükleyemedim yardım lütfen

30 Ara 2012
54
0
6
arkadaşlar bu yazıltımftayazılım ha ya tstamaçlı anayazılım haftaya a olmazsa next 18500hdpulsına us sayfasınıa gelin detaylarorada

yuksel112

0
Üye
28 Ağu 2012
10
0
1
yazilim muhtesem olmus her uydu degistirdigimde cihaz donup kaliyor kalkip fisini cekip takmak gerekiyor

egzersiz yapmak istiyenler hemen yüklesin

muhtesem birsey

sgul

0
Üye
9 Mar 2013
2
0
1
gerçekten muhteşem 1 saatte 20 kere açılıp kapanıyor diyete gerek yok alet iyi iş görüyor

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
sirius

Merhaba Arkadaşlar,

22.03.2013 tarihli yazılımı Yükledim Cihazda Suris Uydusu Gitti Bunu ayarlıyamıyorum 19.03.2013 Tarihli Yazılımı vs yükledim düzelmedi.

Bana 22.03.2013 deki tarihli yazılımda SİRUS uydusunu ayarlamayı detaylı olarak yazabilirsiniz.

Hani tv lerde satılan 32 tl dandik cihazları taktım sirus izliyorum fakat 220 tl aldığım cihazdan izleyemiyorum SKANDAL değilmi size Bana detaylı olarak resimli şekilde açıklarmısınız veya 22.03.2013 tarihli yazılıma sirus uydusunuda ekleye bilirsimisiniz.

Kolay gelsin

artık gerek kalmadı hustler viassec şifrelemeye geçti dün itibariyle açmaz artık hepimize geçmiş olsun :(

nrurfali

0
Üye
11 Ara 2012
6
0
1
sorun yaşayan arkadaşlar umarım sorunlarını çözerler. Yalnız şunu söyleyeyim. Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar çok şükür. Yazılım çok stabil çalışıyor. Sorunlara yapıcı yaklaşırsak, daha kolay çözüme ulaşırız. Yıkıcı eleştiri zarardan başka birşey getirmez.

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
aslında bişey yazmak istemiyordum fakat genede bir yazayım dedim. burda yazdıklarımıza hiçbirzaman dikkate aldıklarını sanmıyorum. dikkate alınsaydı en basidinden motorlu anten kullanıyorum. uydu secmeyi bize bıraksa istemediğimiz kanalları silebilsek diye istekde bulunmuştuk .ama öyle bir secenek yok.mesela türksattayken ilk başlangıçta bakıyorsun listenin başında türksat secili herşey normal. bizde artık örnegin birinci sırada atv hecdi var ona gitmek istiyoruz direk bir rakamına basıyoruz daha çabuk ve kolaydan ulaşalımdiye birde bakmışsın anten 23 dereceye gidiyor. uydu listesine bakıyoruz tüm uydular secili. oysa biz tüm uyduları secmedikki biz türksatı secmiştik o secili zannediyorduk. ama o kendi kafasından tüm uyduları secili yapmış. budurumdada kanallisteside o duruma göre sıralanıyor .direk rakam girerek istediğimiz kanala gidemiyoruz.türksatta izleyemediğimiz şifreli kanallar var onları silmek istiyorsun kanal sil secenegi yok gizliyebiliyorsun fakat silemiyorsun. dolayısıyla çok uydu taratırsak bu defada uydunun kanal kapasitesi yetmiyor.bunları düzeltmek çokmu zordur. düzeltilmesi için belki on defa yazdık. ama dikkate alan olmadıgını düşünüyorumda ondan dedim. bırakalım dileyen dilediği gibi yazıp bari sitresini atsın burda diye düşünüyorum.zaten ben bu cihazdan hiç memnun degilim şifreli kanaldan yaptıgı kayda şifre koymasından ötürü bin üçyüz tl lik harika bir uydu cihazı var onu alacam bu minikhecdi o cihazın ayagının tozu olamaz benim gözümde benim acımdan olaybundan ibaret

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Arkadaşlar
19.03.2013 tarihli yazılım ile resetlenme, donma, uyduyu bulamama, uydudaki frekansta sinyal alamama gibi sorunlar kalmadı.
Ayrıca; bu yazılım ile bölümler halindeki DVD gibi filmleri kendisi otomatik olarak devam ettiriyor. Önceki yazılımlarda bu yoktu ve ikinci parçanın çalışması için kumandadan ilgili tuşa basarak filmin ikinci bölümünü izleyebiliyorduk.
Nisan 2012 yazılımından sonra, en iyi yazılım olduğunu düşünüyorum.
IPTV kullanmadığım için birşey söyleyemiyeceğim.
Sorunları olan arkadaşlar, ustasına gösterebilir veya arızalı ise servise gönderebilirler.
Gözden kaçırmış olabilceğimiz noktalar nedeniyle istenilen işlevi yapamayabiliyoruz. Bazen benim başımada geliyor.
Next Minix HD Pembe cihazı 1,5 senedir kullanıyorum.
En önemli sorunum, MKV formatlı filmlerin hiçbirinde altyazı gözükmüyor, Altyazı off yazıyor. Altyazı ayrı da olsa, gömülüde olsa göstermiyor. Ne yaptıysam olmadı.
Bütün bunlara rağmen, cihaz kötüdür, işe yaramaz diyemem, çünkü artısı, eksisinden daha fazla bence.
HD kanalları izlemek isteyenlere tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...