Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 04.02.2015 Tarihli TEST Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 04.02.2015 Tarihli TEST Yazılımı.

Yazılım Notları :
Kod:
- IPTV ve Hava durumu hafızalama problemi düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_03022015.zip
    4.9 MB · Görüntüleme: 179

eslord

0
Üye
6 Ağu 2013
5
1
3
yazılımda fs mevcutmu açıyormu kanalları deneyen varmı arkadaşlar.açmıyorsa gereksiz yere atmayayım yazılımı.bide kanal listesini nasıl yedeklerim.bu yazılımı attıktan sonra kanal listesini tekrar yüklersem sorun olurmu.

halcetin

0
Üye
3 Kas 2012
12
0
1
Minix HD Pembe kullanmaktayım. Karbon usta buyuk zahmetle hotbırde oluşturduğum favori listemi nasıl flash bellek atabilir sonra uydudan gelen yeni yazılımı TV yüklediikten sonra tekrar favorilerimi nasıl yükliyebilirim.. Saygılarımla..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Minix HD Pembe kullanmaktayım. Karbon usta buyuk zahmetle hotbırde oluşturduğum favori listemi nasıl flash bellek atabilir sonra uydudan gelen yeni yazılımı TV yüklediikten sonra tekrar favorilerimi nasıl yükliyebilirim.. Saygılarımla..
yazılımda fs mevcutmu açıyormu kanalları deneyen varmı arkadaşlar.açmıyorsa gereksiz yere atmayayım yazılımı.bide kanal listesini nasıl yedeklerim.bu yazılımı attıktan sonra kanal listesini tekrar yüklersem sorun olurmu.

Menü Kanal Düzenleme bölümüne geliniz alt sıralarda kanalları yedekle var usb takılı iken kanalları yedekle dedikten sonra işlem biter. yine aynı bölümde kanalları geri yükle vardır gerek duyduğunuzda veya güncellemeden sonra kanalları düzenli olarak geri yükler.
(ayarlar bölümünde ebebeyn ayarları bölümünde kanal gizle seçeneği AÇIK/KAPALI özelliği var lisdenizi yaparken kanal düzenlede kanal gizle işleminde seçtikleriniz favori yapsanızda yapmasanızda istediğinizde lisdenizde görükmez aktif ise kanal gizlede örnek 750 kanal görükür kapattığınızda 850 kanal görünür)

güncelleme geçen ay içinde çıktı kısıtlıda olsa freeshare var absat ,polsat paketlerinin ve +18 bazıları açık (günlük free cccam kullandıgım için tam olarak sayı veremiyorum) Yazılımı yüklerken Sadece yazılım olarak seçip yüklerseniz listeniz bozulmaz.
sevgi saygıyla

Son düzenleme:

sühak

0
Üye
5 Şub 2015
2
0
1
Sayın karbon usta, next minix hd mavi kullanıyorum, 4 şubat tarihli yeni yazılımı uydudan güncelleme yaptım,
işlem bitince ,cihaz asla açmadı, kumandanın komutlarını dahi kabul etmedi,yani kumandadan kapa-aç bile yapılmıyor,
fişini çekip bir süre bekledikten sonra taktım, asla açmadı, sinyal yok yazısı beliriyor. Çözümü ne olabilir acaba ? yardımcı olabilirmisiniz ? saygılar.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Kumanda alıcı gözü ne renk yanıyor ? yeşil yanıyorsa kumandadan V Format tuşu ile ekran formatını değiştirmeyi denediniz mi ?

sühak

0
Üye
5 Şub 2015
2
0
1
ustam , kumanda alıcı gözü yeşil yanıyor, kumanda da yeşil tuş V format tuşuna bastım , ekranda tv sistemi, 1080i-50 yazıları belirdi

Son düzenleme:

stanger31

0
Üye
1 Mar 2013
8
0
1
Carbon bey onceden http li yayinlardan baskasini acmazdi simdi rtmp rtms mms gibi kanallari acar mi

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Karbon ustam yeni yazılımı yükledim(4.2.2015 tarihli).Ancak hava durumundaki sıkıntı aynen devam ediyor.Güncelle diyoruz,internet bağlantısı yok diyor.Halbuki diğer internetle ilgili bölümler çalışıyor.Yani internetimde sıkıntı yok.Yani yeni yazılımla yine de düzelmemiş.

gokhan66

0
Üye
17 Eki 2012
2
0
1
iyi gunler benim birkac sorum olacak hd mavi kullaniyorum kanal listesindeki kanallari gizle diyorum kaydediyorum ama kanallari yine gosteriyor neden olabilir... birde youtubede ileri geri sardirma ozelligi olacakmi.... son istegim guncel ip tv listesi bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ediyorum....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
iyi gunler benim birkac sorum olacak hd mavi kullaniyorum kanal listesindeki kanallari gizle diyorum kaydediyorum ama kanallari yine gosteriyor neden olabilir... birde youtubede ileri geri sardirma ozelligi olacakmi.... son istegim guncel ip tv listesi bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkur ediyorum....
Gökhan66 kardeş;menü >sistem ayarları >ebeveyn kiliti > gizli kanallar ayarları AÇIK/KAPALI seçenegini okeyleyiniz kanal lisdenizi düzenledikden sonra favori veya gizle seçenegini okeyledikden sonra.

TIKLAYINIZ

GÜncel-Hazir-IPTV-Kanal-Listeleri-

GÜnlÜk-Ücretsiz-TEST-Server-

Next-Nextstar-Cihazlarda-CCCam-kullanimi.

Next-Minix-HD-CCcam-Bilgilerinin-GirilmesiResimli-Anlatim.

Son düzenleme:

mukor

0
Üye
21 Nis 2012
9
0
1
sayın karbon son yazılım yükledim birgün sonra cihaz çöktü.bende rs232 kablodan yaptım ve yükleme yaptım 2012 9 21 tarihli yazılımla ama ne yazıkkı olmadı çıldırcam yardım edin.ben eski üyenizim .anlatım ve rs232 kabloyu detaylı bir şekilde anlatırmısınız ihtiyaç var bu arada ışığım sarı yanıyor bilginize.şimdiden teşşekür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...