Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 04.02.2015 Tarihli TEST Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
sayın karbon son yazılım yükledim birgün sonra cihaz çöktü.bende rs232 kablodan yaptım ve yükleme yaptım 2012 9 21 tarihli yazılımla ama ne yazıkkı olmadı çıldırcam yardım edin.ben eski üyenizim .anlatım ve rs232 kabloyu detaylı bir şekilde anlatırmısınız ihtiyaç var bu arada ışığım sarı yanıyor bilginize.şimdiden teşşekür.

http://www.next.web.tr/konular/2685...hazlara-Yapilmasi-Gereken-Islemler/page2.html

Linkteki konudan yardım alabilirsiniz..Cihazınız hangi renkli menüde çöktü ise o menüye uyumlu editör ve yazılımı yüklemeniz gerekiyor siyah menü ise siyah menü uyumlu editör ve yazılım kullanmalısınız.. kullandığınız TV nedir ? bağlantıyı nasıl sağlıyorsunuz ? HDMI ile mi ?

maliye

0
Üye
21 Eyl 2013
15
0
1
karbon üstad iyi günler astra,hotbird ve hellas uydularında emu ile açılan kanallarda son yazılımda takılmalar ve donmalar olmaktadır bilgi verirseniz iyi olur saygılar

nacar

0
Üye
27 Kas 2013
1
0
1
12245 H Frekansındaki cnn ve tv2 kanalların yayınlarında donmalar oluyor yazılımdan sonra oldu . daha önce yazılımdan önce fox hd de aynı sorun vardı duzeldi.. fabrika ayarlarına geri döndüm düzelmedi ( aynı sorunu olan varmı yardımlarınızı beklıyorum )

CCCAM servarda cok donmalar oluyor bunun için çözüm yokmu ?

HD ve SD yayınları belirten simgeyi ekranda görecekmiyiz ?

İPTV cihazdan cıkarılsın daha cook sorunlar oluyor başka sorunlar çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...