Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next tango minix hd her türlü yardim yapılır

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
Arkadaşlar cep telefonunda peel smart remote adlı program var. Program diğer uydu ve tvleri çalıştırırken tangoyu çalıştırmıyor. Programda cihaz olarak next yerine seçebileceğim başka bir cihaz var mı? Daha doğrusu kumandası tangoya uyan başka bir cihaz var mı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

tango plus var bide onu dene

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Programda cihaz markası seçiyorsunuz... Next seçtiğinizde 2 farklı kumanda tanımlanmış...ikiside cihazı çalıştırmıyor...

komando38

0
Üye
8 May 2016
94
34
18
Kayseri
Sa arkadaşlar next tango plus cihazı yeni aldık içindeki yazılım ilk yazılımı YouTube ye girmiyor yazılım yükseltmek istedim USB den olmadı internet ten güncelleme yapmak istedim next son yazılımı kaldırmışlar. sadece emu dosyası var nasıl bir çözüm bulabiliriz

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sa arkadaşlar next tango plus cihazı yeni aldık içindeki yazılım ilk yazılımı YouTube ye girmiyor yazılım yükseltmek istedim USB den olmadı internet ten güncelleme yapmak istedim next son yazılımı kaldırmışlar. sadece emu dosyası var nasıl bir çözüm bulabiliriz

Sn.Arkadaşım acaba indirdiğiniz yazılımı zipten çıkardınızmı.?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Çıkardım abi yalnız USB de bir kaç next modelinin yazılımı vardı aceba cihaz doğru dosyayı mı bulamıyor

Yazılımı yüklemek için menüden usb ye girmeyin direk kumandadan USB tuşuna basıp usb ye girdikten sonra YAZILIM sekmesine gelin ve dosyanızın üzerindeyken Ok basın bu şekilde denedinizmi menüden girilirse tanımıyor diye biliyorum yüklemeleri bu şekilde yapmanız gerekiyor deneyin sonucu paylaşın

gezgin2016

0
Üye
24 Mar 2016
3
0
1
kablosuz bağlantısını yapamıyorum nasıl yapılır aygıtı görüyor ancak hep bağlanamadı diyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

agorgulu

0
Üye
9 Şub 2015
11
0
1
next tango minix hd plus son güncellemeden sonra free share özelliği gitti eski yazılımıda kursam geri gelimiyor f1+000 tuşu işe yaramıyor yardım lütfen şimdiden teşekkürler

altay3535

0
Üye
5 Haz 2016
1
0
1
Arkadaşlar yeni üye oldum.

Uydu ile ilgili bilgilerim sınırlı. 1 sorum var.

- HD tango plus uydum ile şifreleri kırabilir miyim? Bunu nasıl yaparım? Evde internet var. Kablosuz mu bağlanacağım? Birisi bana sıfırdan açıklayabilir mi? 45 dakikadır forumda gezdim ama konuyu bulamadım. Bu tip bir konu var ise linkini yollar mısınız?

akdeniz44

0
Üye
4 Haz 2016
1
0
1
arkadaslar ben mini tango turkiyeden aldim fakat 3 hafta sonra mini tango kitlendi kirmizi isik yaniyor devamli. ne yapmam lazim yardimlarinizi bekliyorum.

burre

0
Üye
9 Ara 2015
12
0
1
arkadaslar cihazim tango plus, kanald ve cnnturk iptv linklerinde sorun yasiyorum ses var göruntu yok, sorun nedir acaba, lutfen yardimci olursaniz sevinirim saygilar

Son düzenleme: