Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 18500 HD+PLUS New Menu Iptv & More ( 22.12.2012 Test Yazılımı )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
neden 18500hd plus youtube düzelmedi bizim cıhazlar onlardan daha pahalıydı bizleri keriz yerine koydular

Düzeltilmiştir mutlaka untmayın ki hem iptv hemde yeni menü yazılımları ilk olarak 18500hd plus modeline verildi. ilerleyen günlerde 18500hd+ plus içinde youtube düzenlenmiş yazılım verilir.

ozan_ronal

0
Üye
2 Tem 2012
23
1
3
izmir
ıp tv de ısrar eden arkadaşlar ıp tvden ne bekliyorlar cihaz desteklese (dört dörtlük) internet alt yapısı müsade etmicek bu cihaz ve bu internet alt yapısının en kralı olsa uydudan free server ile izlediğiniz yayının çeyreği kadar zevk almayacaksınız. bırakalım bu ıp tv işlerinide cihaza daha olumlu yapılabilecek özellikler eklesin sayın next servis çalışanları. Ayrıca eski yazılımında güzel yanları var bununda. ikisi nin güzel yanları birarada sunulursa daha iyi olur. Fakat cihazın asıl sorunları çözülemiyecek büyük ihtimalle (pvr ve epg sorunları) zaten umududa kestik bu cihaz kimseye ıp tv özelliği vaad etmedi bazı arkadaşlar görüyorum bu özellik tam çalışmadığı için sitrese giriyor isyan etme aşamasına geliyor. bence bu konuya fantazi gözüyle bakılmasında yarar var veya vaadedilen dışında extra kazanım böyle düşünürsek daha iyi olur. saygılar.........

aslında cihaz destekliyor ama alt yapı gibi can sıkıcı bir sorunda var bunu %60 veya üstü
ip tv cihazı kullanan insanlar bilmiyor türk telekom her yere aynı anda yeni alt yapı
yapamaz ancak alt yapısı güzel olan yerleride unutmamak gerekir ip tv genelde türkiye ligi için kullanılıyor gerisi pek önemli değil ve gereksizz uygulama olarak oyunlar silinmeli

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
şu an ip tv kanallarını sağlıklı kullanabilen kaç arkadaşımız var acaba merak ediyorum.açıkcası ben kullanamıyorum.ip tv menüsünden çıktığın zaman görüntüde kaymalar, hd kanallarda müthiş bir görüntü bozukluğu meydana geliyor.youtube girdiğin zaman cihaz reset atıyor.bu olay cihazın bozulmasına kadar uzanabilir.daha önceden youtube failed dosya hatası veriyordu.artık fix yazlım istiyoruz.

coveko

0
Üye
16 Ocak 2013
2
0
1
İPTV DE DONMA OLUYOR VE CIHAZ KİLİTLENİYOR.Ancak arka düğümeden resetlersek düzeliyor.
Ve ses sorunu var

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
slm arkadaşlar bu yazılımı yükledim ancak 3 uydu izliyorum uydular arası geçişlerde kanallarda sinyal yok diyor. cihaz ilk açıldığında da sinyal yok diyor. tek sorun bu acaba yazılımdan mı disqc i kontrol ettim hepsi normal. lütfen yardım edin

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
normalde çalışan kanallar uydu arası geçişte yapmaktadır bir müddet beklemek durmunda yım yada cihazı kapatıp açmam lazım günde en az 20 defa kapatıp açıyorum

allyann

0
Üye
28 Ara 2012
3
0
1
merhaba arkadaSlar
bu yeni Next 18500 HD+ new menu nasil bi programla yazilmiS Cunki ben isterim bir tane kendim bir degSilik veram arkadaSlar yardim etsa Cok memnun olaram.

sehriyar

0
Üye
1 Ağu 2012
37
1
8
slm arkadaşlar bu yazılımı yükledim ancak 3 uydu izliyorum uydular arası geçişlerde kanallarda sinyal yok diyor. cihaz ilk açıldığında da sinyal yok diyor. tek sorun bu acaba yazılımdan mı disqc i kontrol ettim hepsi normal. lütfen yardım edin

Kaliteli diseqc almanızı tavsiye ederim.Aynı sorunu bende yaşadım.Next diseqc dahil olmak üzere kullandığım bütün diseqc iş görmedi en son BAFF marka 4*1 diseqc aldım.Sorun ortadan kalktı.Fiyatı diğer diseqc lere göre pahalı ama değer.

sayhan21

0
Üye
21 Şub 2013
4
0
1
slm arakadaşlar yeni cihaz aldım ama sorunlarla dolu siyah menü yüklü ses cızırtılı geliyor cihazı acıp kapatınca ca düzeliyor wifi aygıtı tanımıyor tanısada baglanmıyor. Cihaz kendiliginden kapanıyor, gec acılıyor. birgisi olan yardım edebilirmi teşekürler

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
Kaliteli diseqc almanızı tavsiye ederim.Aynı sorunu bende yaşadım.Next diseqc dahil olmak üzere kullandığım bütün diseqc iş görmedi en son BAFF marka 4*1 diseqc aldım.Sorun ortadan kalktı.Fiyatı diğer diseqc lere göre pahalı ama değer.

teşekkür ettim kardeş aynen baff marka aldım sorun kalktı nede olsa alman malı, çok fazla pahalı değil. bu yeni menü biraz sıkıntılı, sesde sıkıntı devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...