Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 18500 HD+PLUS New Menu Iptv & More ( 22.12.2012 Test Yazılımı )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
ya bu nasıl iptv miş hiç biri acılmıyor bizmi bilmiyoruz kurmayı adreslermi yanlış nedir ya bide youtube sorunu ne zaman cözülecek cevap yazın lütfen 350 tl para verdim bu cıhaza18500hdplus

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
ya bu nasıl iptv miş hiç biri acılmıyor bizmi bilmiyoruz kurmayı adreslermi yanlış nedir ya bide youtube sorunu ne zaman cözülecek cevap yazın lütfen 350 tl para verdim bu cıhaza18500hdplus

Muhtemelen siz yanlış giriyorsunuz, iptv çalıştığına dair resim paylaşmaya çalışacağım forum kuralları dahilinde.

hc9bg.jpg

attachmentid192fp9.gif

hc9dw.jpg

youtube sorunu giderilmiş yazılımla ilgili gelen bilgi şöyle;

youtube sorunu düzeltildi dailymotionda ufak bir hata var düzeltilip birkaç gün içirisinde verilecek.

Son olarak 350tl bana biraz fazla gibi geldi? cihazı dsmart modül ilemi aldınız?

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
ya benimde iptv acılmıryor usb ile yükledim karbon beyin ip tv gonderdiyi dosyayı kanal ismine tıklayınca baya bi bekledim acılmıyor sıkıldım kapattım hepsi yanı sorun ..tam acıklama yapın lütfen

erbil02

0
Üye
31 Eki 2012
2
0
1
18000 ye hdmicis silver versiyonunda bunun gibi bir yenilik yokmu youtube gibi veya ip tv gibi

Son düzenleme:

kny42

0
Üye
30 Ocak 2012
5
0
1
Nasıl 350 TL ?Ben geçen sene 250 Tl ye almıştım hatta başka bir yerde 225 TL ye varmış :):)

gezegen3270

0
Üye
7 Kas 2012
25
0
1
1- you tube da video izlemeye basınca cihaz kapanıp açılıyor.
2- ip tv görüntü var ama ses yok.
NOT: Bu youtube olsun ip tv olsun adam gibi çalışmıyorsa neden ekleniyor,menüye eklemeyin. Çalışmayan şeyin menüde bulunmasının hiç bir anlamı yok. Eklemeseler en azından çalıştırmak için uğraşmayız.
(cihazım ye 20000hd)

gezegen3270

0
Üye
7 Kas 2012
25
0
1
ya benimde iptv acılmıryor usb ile yükledim karbon beyin ip tv gonderdiyi dosyayı kanal ismine tıklayınca baya bi bekledim acılmıyor sıkıldım kapattım hepsi yanı sorun ..tam acıklama yapın lütfen

kardeş görüntü gelsede ses yok. yani boşuna uğraşma derim,çünkü ben çok uğraştım.

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
menu gercektende guzel olmus bendede youtube video yu tam cevirecek derken cihaz kapaniyor

arti google map calismadi bende diyerleri calisiyor

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
ya arkadaşlar be şu yazılımın orjjinalını bekliyorum ben şimdi hic bişey yapmıyorum cıhaza eyer gelecek yazılımda sorunlar olursa gotürüp karakoye aldığım yere adamın kafasına atacam adam bana bunu satarken şuyu var buyu var dedi bide cihazdan ayrı kazık yemişik benim niyetim ******* almaktı next star aldık inşallah sorunlar düzelir ........

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
kardeş görüntü gelsede ses yok. yani boşuna uğraşma derim,çünkü ben çok uğraştım.

İptv'de ses sorunu yayıncıdan kaynaklanıyor. kısaca söylemek gerekirse kendi kullandığım sunucunun 5001 ve 5008 nolu portlarında aynı kanal var, 5001'nolu kanalda görüntü var ses yok 5008'de ise ses ve görüntü sorunsuz.

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
İptv'de ses sorunu yayıncıdan kaynaklanıyor. kısaca söylemek gerekirse kendi kullandığım sunucunun 5001 ve 5008 nolu portlarında aynı kanal var, 5001'nolu kanalda görüntü var ses yok 5008'de ise ses ve görüntü sorunsuz.

tamamda sn a.bozoğlu iptv bende hic çalışmıyor detay verde bu iptv nasılmış bizde gorelım bir sefer bile iptv çalışmadı cercekten ip tv varmı bakalım adresleri ver nasıl yükleyeceğimizi de bi tarif ediver cok saol....

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
arkadaşlar aslında iptv izleyecekmiyiz yo ama adresi girip bir sefer acsa iptv bolümünü bile silerim cihazdan ama acılmayınca sinir oldum... teşekür ederim ilginize saolun

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Arkadaşlar ekteki dosyadaki adresler denenmiştir bazılarının açılması uzun sürsede çalışıyor, dosyayı indirin usb belleğinize atın, usb belleği cihazınıza takın, yeşil tuş kanal eklemeyi seçip, usb bellekteki kanalları cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
ıp tv de ısrar eden arkadaşlar ıp tvden ne bekliyorlar cihaz desteklese (dört dörtlük) internet alt yapısı müsade etmicek bu cihaz ve bu internet alt yapısının en kralı olsa uydudan free server ile izlediğiniz yayının çeyreği kadar zevk almayacaksınız. bırakalım bu ıp tv işlerinide cihaza daha olumlu yapılabilecek özellikler eklesin sayın next servis çalışanları. Ayrıca eski yazılımında güzel yanları var bununda. ikisi nin güzel yanları birarada sunulursa daha iyi olur. Fakat cihazın asıl sorunları çözülemiyecek büyük ihtimalle (pvr ve epg sorunları) zaten umududa kestik bu cihaz kimseye ıp tv özelliği vaad etmedi bazı arkadaşlar görüyorum bu özellik tam çalışmadığı için sitrese giriyor isyan etme aşamasına geliyor. bence bu konuya fantazi gözüyle bakılmasında yarar var veya vaadedilen dışında extra kazanım böyle düşünürsek daha iyi olur. saygılar.........

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
NEXT 18000HD ve Next minixHD serileri için yeni menülü test yazılımları verildi.

- Yeni OSD menüsü
- Youtube Düzeltildi.
- Yeni uygulamalar ilave edilmiştir.
- IP Tv eklendi.
- Dailymonition Eklendi.
- Google Maps Eklendi.
- Picasa Eklendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...