Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior CIS HD TEST 11.04.2012 Tarihli V2.69 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
bana sorsalar arkadaşına ve yakınına tavsiye edermisin diye bu cihazı hayır derim next istediği kadar tv reklamı yapsın önemli olan müşterinin memnununiyeti müşteri memnun oldumu o yapar zaten cihazın reklamını şimdi piyasada çok kaliteli ve düzgün KORE malı cihazlar var her kim olursa araştırıpta alsın yazık o kadar para verilipte alınıyor sonradan bizler gibi keşkeleri yaşamasınlar

Son düzenleme:

astel

0
Üye
12 Kas 2011
38
0
6
hergün bir ümitle foruma giriyorum yazılımdan bir haber vardır diye ama nafile .next yazılım ekibi herhalde çöktü veya onlarda bıktı bu cihazdan birtürlü düzeltemediler artık bu cihazın sonu geldi herhalde göndereyim gitsin yerinede *********** alayım sürekli destek var nasılsa :( artık nextin yanınada uğramam.

ryback4

0
Üye
22 Ocak 2012
1
0
1
bende next 19500 cıs superior kullanıyorum NEXT yetkilileri bu cihaz için yapılan bunca eleştiriyi kulak ardı etmeyip müşteri memnuniyetini tekrar kazanması gerekli diye düşünüyorum

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
bir şey çıkmaz bu modelden bir nane olmaz. İşin kötü tarafı şu ki satıyorum kimse almıyor. Piyasada çok olumsuz bir noktaya geldi makine. Elimde kaldı cihaz resmen. Neye yanayım bilmiyorum 460 Tl gibi bir rakama aldım makineyi verdiğim paraya mı üzüleyim, bunca zamandır düzgün ve sürekli, daim olan yazılım güncellemesi de görmedik. ne yapacağımı bilemedim. O kadar çok ürün ve marka var ki verdiğim paranın çok daha altında aynı teknolojiye sahip olan keşke onlardan alsaydım dediğim çok oluyor fakat aldık artık yapacak bir şey yok. bilmiyorum kötü mu yaptım kendi markamız kazansın diyerek. hayırlısı bakalım. bir kaç ay daha bekleyip sonrada cihazı sahibinden den okutmayı düşünüyorum. inşallah bu arada düzgün bir versiyon çıkar. yoksa baktım olmuyor satılmıyor, kardeşimin odasına koyacağım olup bitecek.

astel

0
Üye
12 Kas 2011
38
0
6
bir şey çıkmaz bu modelden bir nane olmaz. İşin kötü tarafı şu ki satıyorum kimse almıyor. Piyasada çok olumsuz bir noktaya geldi makine. Elimde kaldı cihaz resmen. Neye yanayım bilmiyorum 460 Tl gibi bir rakama aldım makineyi verdiğim paraya mı üzüleyim, bunca zamandır düzgün ve sürekli, daim olan yazılım güncellemesi de görmedik. ne yapacağımı bilemedim. O kadar çok ürün ve marka var ki verdiğim paranın çok daha altında aynı teknolojiye sahip olan keşke onlardan alsaydım dediğim çok oluyor fakat aldık artık yapacak bir şey yok. bilmiyorum kötü mu yaptım kendi markamız kazansın diyerek. hayırlısı bakalım. bir kaç ay daha bekleyip sonrada cihazı sahibinden den okutmayı düşünüyorum. inşallah bu arada düzgün bir versiyon çıkar. yoksa baktım olmuyor satılmıyor, kardeşimin odasına koyacağım olup bitecek.

hocam aynen katılıyorum alanda yok makinayı artık :(

isaekrem

0
Üye
3 Nis 2012
7
0
1
IPTV destekli güzel bir yazılım güncellemesi yaparlarsa herhalde tekrar eski güvenlerini kazanırlar.

hayro62

0
Üye
9 Ara 2011
3
2
3
slm arkadaşlarelimde linx 10900 cihaz var bu cihaz next19500 cı aynım yada next yazılımın ona atabilirmiyim .bilen varsa bir cevap vere bilirmi teşekkürler

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
Ne diyeyim bilemedim ki.

IPTV destekli güzel bir yazılım güncellemesi yaparlarsa herhalde tekrar eski güvenlerini kazanırlar.
Zor be kardeşim. Gerçi 3D yapılabilinir felan diyorlardı ama o da arada kaynadı gitti sanırım. Diğer bir arkadaşın da dediği gibi normal düzgün çalışan versiyonunu yapsalardı ben şahsen ona da razıydım ama o da yok. Linux ve İnternet var diye aldım ömrümde hiç duymadığım bir markanın explorerini koymuşlar içine o da en son baktığımda tam sürümüde değildi. hayırlısı bakalım. İnşallah düzgün bir seviyeye çekerler makinayı yoksa ne yapacağımı bende şaşırmış bulunmaktayım. Satayım diyorum kimse makinaya yanaşmıyor. Hani diyorya dizi filimde patladı gitti diye. herhalde öyle olacak sanırım elimde patlayacak makine. Bak Olimpiyat zamanı trt hd nin 3D deneme yayınları oldu ama bakıyorumda o da yok. Allah dan hayırlısı artık.

astel

0
Üye
12 Kas 2011
38
0
6
minix hd lere yeni yazılım çıktı.hayırlı olsun .19500 hd'lerede çıksın bu yazılım bir bayram kıyağı çeksinler artık

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
zor be kardeş değil bayram seneye bir şeyler çıkarırlarsa şanslı sayacağım kendimi. Benim anladığım Next makineyi tamamen boşvermiş durumda. Daha başka modellerine gösterdiği ilginin birazını gösterse 19500 e şimdiye kadar bir şeyler olurdu ama bakıyorum hemen hemen her gün giriyorum foruma bir umutla bakınıyorum tık yok. İşin ilginç yanı bir açıklama da yok ya yapıyoruz yada yapılacak felan diye. Satamıyorum da makineyi nasıl bir isim yapmışsa artık piyasada bu 19500 modeli kaldı elimde ne yapacağımı şaşırdım. 3D özelliği eklenecek diyordular o da yalan oldu herhalde. Hayırlısı bakalım zaman ne getirecek.

astel

0
Üye
12 Kas 2011
38
0
6
arkadaşlar hep beraber yazalım next belki duyar sesimizi ' YENİ YAZILIM İSTİYORUZ '

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
:) Kalite musteri istemeden malindaki eksikleri tamamlamaktir.Altyazi sorunlu cok gec geliyor.******* kullaniyordum HD yide NEXT den alayim dedim ama aldigima da alacagima da pisman oldum.

ece2006

0
Üye
10 May 2012
1
0
1
yeni yazılım hangi ay cıkması bekleniyor

yeni yazılım hangi ay cıkması bekleniyor full hd sorunu düeltilmiş mi

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
Next YE - 19500 Superior HD cihazlarda iyi bir güzel görüntü almak için FUL HD 100 Hz Led TV,Next gold HD LNB,iyi bir kablo,güzel çanak ayarı,ve Nebutv den 2.65 yazılımı görün bak görüntü nasıl ve öyle sanıyorumki herkesin görüntü yönünde şikayetleri son bulacak çünkü bunlar bir zincir halkası bu halkalardan biri noksan oldumu görüntüde eksikliğni görürsünüz

Son düzenleme:

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
Next YE - 19500 Superior HD cihazlarda iyi bir güzel görüntü almak için FUL HD 100 Hz Led TV,Next gold HD LNB,iyi bir kablo,güzel çanak ayarı,ve Nebutv den 2.65 yazılımı görün bak görüntü nasıl ve öyle sanıyorumki herkesin görüntü yönünde şikayetleri son bulacak çünkü bunlar bir zincir halkası bu halkalardan biri noksan oldumu görüntüde eksikliğni görürsünüz

Arkadaşım dijital görüntüde sinyal ya vardır ya bozuktur yada gider gelir eğer sinyal yeteri kadar varsa sen görüntüyü hep aynı kalitede alırsın. Yani sinyalin gidip gelmiyorsa görüntü değişmez başka bir deyişle %80 kalite ile %100 kalite arasın da görüntü açısından hiçbir fark yoktur. Sadece kötü hava koşullarından daha az etkilenir, Analog yayınlarda bu dediğin aynen doğru (eskiden uydu sistemleri analogtu) ayrıca lnb,çanak,,kablo gibi donanımların hdsi olmaz. Bunlarda kaliteli kalitesiz ayrımı olur. firmalar bu işleri okadar abarttılarki çanaklara bile hd yazdılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...