Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri (v.2.65 Beta ) 07.02.2012 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
yazılımda iyileştirme var ama ben gene 2.51 yazılımdan vaz geçmiyecem çünkü g-share lerde fark var
2.51 full açık sonrasından çıkan yazılımlar ise full değil yeni çıkan yazılımlarda g-shareler full verilse daha güzel olur saygılar

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
CIS modelimi yoksa yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına döndünüzmü? bende çalışmıyor. Bu cihazı anlamak zorlaşıyor...Teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
19500 HD Superior 2.51 yazılımda F1 tuşu çalışmıyor. 2.52 0lması gerekiyor sanırım...

2.51 yazılımında eski model modülsüz serilerin F1 Tuşu çalışmıyordu,düzeltme yapılarak 2.52 yazılımı verildi, 2.51 yazılımının CIS modellerinde sıkıntı yoktu.

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
ben aksamlegin denedim ama olmadi usb den lutfen yardim edin 1 inci linkmi indirecem yoksa ikinci linkimi indirem

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
İlk sırada bulunan yazılım (Next YE - 19500 HD 2.65 Yazılımı) ilk çıkan seri olan modül girişi olmayan tek yada çift usb olan model için verilmiş yazılımdır.

İkinci sırada bulunan (Next YE - 19500 CIS(Modüllü) HD 2.65 Yazılımı) daha sonradan piyasaya çıkmış olan modül girişi olan yeni seri yazılımıdır.

Yazılımlar birbirine uymaz yükleme yaparken cihazınızın modeline göre yazılımı yükleyiniz.

ogeday

0
Üye
3 Ara 2011
1
0
1
2.65 versiyonu yüklediğimde standart kanalları açtığımda sağ ve sol yanlar siyah oldu ve ekran daraldı. diğer arkadaşlardaki gibi çizgi filan oluşmadı. display den otomatik ve 1080i 50 denedim sonuç değişmedi. hd kanallarda sıkıntı yok. ben de 2.57 ye geri döndüm. daha çooook çalışmaları lazım.

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
arkadaşlar ufak sorunlar var arge çalışıyor bu hafta halledicez saygılar

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Display tuşu Hdmi modu otomatikte SD kanal seyrederken, HD bir kanala futbol maçına geçtiğimiz zaman saha çizgileri kırık olarak görünüyor.1080i/50 moduna geçince çizgiler düzeliyor.otomatik olarak tuş SD kanaldan HD kanala geçince HDMI modu işlem yapmıyor.Bilginize.

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez
Display tuşu Hdmi modu otomatikte SD kanal seyrederken, HD bir kanala futbol maçına geçtiğimiz zaman saha çizgileri kırık olarak görünüyor.1080i/50 moduna geçince çizgiler düzeliyor.otomatik olarak tuş SD kanaldan HD kanala geçince HDMI modu işlem yapmıyor.Bilginize.
1080i/50 moduna alıyorum tvnin yan tarafından aşağı dogru beyaz bir çizgi oluyor .uydu alıcısını dügmeden tvyide dügmeden kapatıp tekrar açıyorum düzelen bir şey yok yazılımda sorun var inşallah bu hafta düzeltirler düşünüyorum ...saygılarımla

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez
Next YE 19500 / Superior HD - CIS Superior HD

arkadaşlar ufak sorunlar var arge çalışıyor bu hafta halledicez saygılar

selamlar inşalah düzeltirsiniz 1)görüntü 2)wep tarayıcının agırlıgı ve klavyenin ve maosun rahat çalşması için farklı wep tarayıcı eklenerek yazılmaki wep tarayıcı degişmezmi ?
gönül rahatlıgı vermezmi ?
3)şu an you tube sorunsuz çalışıyor güzel film movies izleniyor
ben eleştirkende daha iyi olmaı için eleştiriyorum ... next 1 numara olmasından yanayım inşallahta olur olmasındanda yanayım.sevdigim bir marka meyveli agaç taşlanır ;)

aydin62

0
Üye
30 Ocak 2012
17
0
1
merkez
inşallah haledersiniz bizlerde seviniriz
çünkü bizim sevincimiz ...sizin kazancınız demektir:)) saygılarımla bekliyoruz

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
2.65 Yazılımından memnun kalan var mı? Okudum da baya bir isyan var. Bende merak ediyorum ne zaman yazılımlar BETA dan kurtulacak adam akıllı isde FULL yazılımıı yükledim diyerek gönül rahatlıyıyla TV izliyorum diyebilecem mi acaba....

sinoppe

0
Üye
14 Ara 2011
1
0
1
arkadaşlar aynen katılıyorum 2.65 de diğerleri gibi berbat.ben gittigidiyora koyup satmayı bile düşünüyorum.çünkü düzgün çalışan bir yazılım hala çıkmadı.2.65 de ses sonradan geliyordu ben de eski yazılıma geri döndüm.çok pişmanım bu cihazı aldığıma.

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Next 19500 HD Superior piyasaya çıkması yaklaşık 1.5 yıl oldu ve bütün eleştiriler görüntü üstüne yoğunlaşıyor, bende eski 2000 serisi de var bundan daha iyi görüntü veriyor. bence böyle bir cihazın bu kadar görüntü problemi olmaması gerekiyor. Lütfen yetkili arkadaşlar görüntü üstüne çalışıp bu seslere biraz kulak verelim...bir de 2.65 yazılım bahsedildiği gibi o kadar da kötü değil wifi bağlantısı hızlanmış görüntü eskiye nazaran daha iyi kumanda biraz daha, kenar çizgileri TV ayarlarından düzeliyor. 9876 kullanılmadığında kapatın daha stabil, zaten 4 ay sonra bitiyor...SD-HD Auto tuşu düzelirse bunun dışında hotbird ve türksat uydusunu seyreden arkadaşlarda başka problem olduğunu düşünmüyorum. ben bu cihazın çok iyi olacağına inanıyorum.çünkü Philips NXP8735-320 MHz işlemci 128 MB flash 256 DDR yapılan eleştirileri haketmiyor.cihazın yazılımın da bazı işlemlerden kaynaklanan hatalar veya çakışmalar olabilir bu sadece benim fikrim kimseyi de yanlış yönlendirmek istemiyorum. sabırla bekliyor. iyi çalışmalar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...