Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

yildirim1954

0
Üye
24 Eki 2013
35
1
8
akhisar -MANİSA
sayın haydar ustacım bu yazılımdada kayıt sorunu düzeltilmemiş.daha önce yazmıştım kayıt bitiminde cihaz kendini kapatmıyor diye.sizde denemiştiniz.sizden istirhamım bu konuyu lütfen yetkili kimse bildirirseniz çok memnun olurum.selamlar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sayın haydar ustacım bu yazılımdada kayıt sorunu düzeltilmemiş.daha önce yazmıştım kayıt bitiminde cihaz kendini kapatmıyor diye.sizde denemiştiniz.sizden istirhamım bu konuyu lütfen yetkili kimse bildirirseniz çok memnun olurum.selamlar.

Sevgili kardeşim bu sorun bildirildi merak etmeyin herhalde DOKTOR üstat bir sonraki yazılıma ekleyecektir...

yildirim1954

0
Üye
24 Eki 2013
35
1
8
akhisar -MANİSA
kayıt sorunu

haydar ustam daha önce siteye yazmıştım cihaz kayıt yaptıktan sonra kapanması ggerekirken kapanmayıp yayına devam ediyor diye.sizde denemiştiniz doğrudur kapanmıyor diye yazdınız.bu yeni verilen yazılımdada kayıt sorunu devam ediyor.sizden istirhamım yetkili kişiye bu sorunu iletirseniz çok memnun olurum.selamlar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam daha önce siteye yazmıştım cihaz kayıt yaptıktan sonra kapanması ggerekirken kapanmayıp yayına devam ediyor diye.sizde denemiştiniz doğrudur kapanmıyor diye yazdınız.bu yeni verilen yazılımdada kayıt sorunu devam ediyor.sizden istirhamım yetkili kişiye bu sorunu iletirseniz çok memnun olurum.selamlar.

Bir üst mesajımı okumanızı rica ediyorum kardeşim...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
haydar1966 ustam 18 tarihli yazılımı usb den güncellenecek bölümde dosya yok 3 defa denedim aynı hata vermektedir saygılarımla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar1966 ustam 18 tarihli yazılımı usb den güncellenecek bölümde dosya yok 3 defa denedim aynı hata vermektedir saygılarımla

Selamlar Sn.Msönmez öncelikle belirtmek isterimki umarım yazılımı ZİP ten çıkartıp USB ye attınız.! ( Eğer öyle yapmamışiseniz AŞAĞIDAKİ-LİNKTE yazılım zipten nasıl çıkarılır görebilirsiniz.)

http://www.next.web.tr/showthread.p...AZILIMI-DOSYADAN-ÇIKARMA-RESİMLİ-ANLATIM.html

Eğer zipten çıkarıp USB ye attı iseniz o halde AŞAĞIDAKİ linkte 2000 HD ye nasıl yazılım atılır anlatılmaktadır.

http://www.next.web.tr/showthread.p...ternet-Machina-Yazılım-Yükleme-İşlemleri.html

NOT: Siz YUKARDA anlatılanları bir uygulayın yazılımı attığınızı göreceksiniz...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
sayın haydar hocam dosyayı zipten cıkartıp cıkan dosyayı usb ye atıyorum yazılım güncelleme kaynak usb güncelleme bölümü.dosya yok. bende machina 3d var 3 senedir yükleme yapıyorum.hani bir söz vardır.ali okulu mezunuda deyilim.buda işin şakası. acemi oldum bu konuda saygılarımla..

elvan2012

0
Üye
26 Şub 2015
52
7
8
Usa
IPTV kanal değiştirmek için sayısal tuş desteği eklendi.

Doğru sayısal giriyorum ama mesela 11 basıyorum yine aynı kanalda kalıyor 11 e geçmiyor.

--------------------

iptv de

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
IPTV kanal değiştirmek için sayısal tuş desteği eklendi.

Doğru sayısal giriyorum ama mesela 11 basıyorum yine aynı kanalda kalıyor 11 e geçmiyor.

--------------------

iptv de

kanal listesi ekranda iken çalışıyor girdiğin sayısal değere gidiyor sadece kanal değişme yok tam ekranda izlerken o kanala geçiş yapıyor

Son düzenleme:

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Öncelikle yeni yazılım desteği için emeği geçenlere teşekkür ederim.
Yazılımı internetten yükleme desteği ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı acaba?
İyi çalışmalar...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Öncelikle yeni yazılım desteği için emeği geçenlere teşekkür ederim.
Yazılımı internetten yükleme desteği ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı acaba?
İyi çalışmalar...
Yarın internetten güncellemeye eklenecek.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Yazılımda emeği geçen arkaşlara çok teşekkürler iyiki varsınız.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
kanal listesi ekranda iken çalışıyor girdiğin sayısal değere gidiyor sadece kanal değişme yok o kanala geçiş yapsa idi iyi olurdu

A.Kadir bence şansınızı fazla zorlamayın derim IP tv ile Ccamı hiç kimse birbirine karıştırmasın.! İnternet hızlarını hesaba katmıyorsun galiba.!

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

A.Kadir bence şansınızı fazla zorlamayın derim IP tv ile Ccamı hiç kimse birbirine karıştırmasın.! İnternet hızlarını hesaba katmıyorsun galiba.!

haydar ustam şans zorlamayla ne alakası var ben fikrimi söyledim ayrıca net hızıylada kanal sayısal değere gitmesininde alakası yok kanalı izlerken listeden kanal seçip OK basmayla kanal değişimiyle aynı bence bu machinada vardı sanki geçiş yapıyordu yarın bakıcam doğrumu hatırlıyorum yanlışmı önceki yazılımdada olabilir geri dönüş yapıcam size ustam.
madem şans zorlama dediniz bende diyorumki ilk duyuruda 1 milyon kapasite dendi hala forumda duruyor açıklama çıkınca cihaz 1000 ile çıktı sonra 4000 oldu 7500 panel var yükseltilirse iyi olur dedim yapmazlarsada hiç önemlide değil ustam ben foruma fikrimi yazdım karar yazılımı yapan ekibin ne verirlerse onu kullanıcaz bunda şüphe yok zaten
ayrıca pm attım size ustam işin ehli olarak fikrinizi bilmek isterim saygılarımla

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bu Yazılımda emeği geçen tüm NEXT NEXTSTAR çalışanlarına ,Bizlere bir gün öncesinden

ulaştıran birisine (SİTE ADMİNİMİZ KARBON a) Her türlü testini özveri ile yapan

Site Arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunar ÖRNEK DAVRANIŞLARI için ARGE ve TEKNİK EKİBE ve

Gereğini yaptığından dolayı tekrar kutluyorum.

Tüm ürünlerinde de aynı duyarlılığı göstermesini Sözde büyük değil Özde büyük olarak Birilerine örnek olmasını diliyorum...

Cihazlarınızı sorunsuz en iyi şekilde kullanın arkadaşlar.

Sevgi Saygıyla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam şans zorlamayla ne alakası var ben fikrimi söyledim ayrıca net hızıylada kanal sayısal değere gitmesininde alakası yok kanalı izlerken listeden kanal seçip OK basmayla kanal değişimiyle aynı bence bu machinada vardı sanki geçiş yapıyordu yarın bakıcam doğrumu hatırlıyorum yanlışmı önceki yazılımdada olabilir geri dönüş yapıcam size ustam.
madem şans zorlama dediniz bende diyorumki ilk duyuruda 1 milyon kapasite dendi hala forumda duruyor açıklama çıkınca cihaz 1000 ile çıktı sonra 4000 oldu 7500 panel var yükseltilirse iyi olur dedim yapmazlarsada hiç önemlide değil ustam ben foruma fikrimi yazdım karar yazılımı yapan ekibin ne verirlerse onu kullanıcaz bunda şüphe yok zaten
ayrıca pm attım size ustam işin ehli olarak fikrinizi bilmek isterim saygılarımla

A.Kadir'im anlaşılan beni yanlış anlamışın istersen bu cihaza verilen tüm yazılımları yükle hiç ama hiç fark etmez öyle bir şey söz konusu hiç bir zaman olmadı.! Fikirler her zaman iyidir ama IP-tv de bence o iş olmaz kolay kolay ama bence isterseniz DOKTOR civanıma yaz özelden.! Hatta fikirlerin varsa cihazla ilgili onları bile yaz makul olan ne varsa muhakkak eklenir merak etme kardeşim.( Sonuçta bende fikrimi yazdım kardeşim inşaallah kusura bakmazsın.) Pm ne aynen cevap verdim kardeşim iyi geceler dilerim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

A.Kadir'im anlaşılan beni yanlış anlamışın istersen bu cihaza verilen tüm yazılımları yükle hiç ama hiç fark etmez öyle bir şey söz konusu hiç bir zaman olmadı.! Fikirler her zaman iyidir ama IP-tv de bence o iş olmaz kolay kolay ama bence isterseniz DOKTOR civanıma yaz özelden.! Hatta fikirlerin varsa cihazla ilgili onları bile yaz makul olan ne varsa muhakkak eklenir merak etme kardeşim.( Sonuçta bende fikrimi yazdım kardeşim inşaallah kusura bakmazsın.) Pm ne aynen cevap verdim kardeşim iyi geceler dilerim.

bende siz yanlış anladınız sanmıştım şansınızı zorlamayın derken
şimdi ustam dediğim gibi iptvde kanal değişiminin net hızıyla alakası yok yayın yoksa bağlanamadı der olur biter ama geçiş yapabilir girilen değerdeki kanala bu machina3d de vardı sanki önceki yazılımda olabilir bakıcam dönerim dedim yarın olmasada dediğim gibi önemlide değil ustam dediğim gibi fikirdi sadece
doktorada yazmaya gerek yok bunu sanırım duyuruyla belirtilen (1 milyon) olmadığına göre taleplede olacağını sanmam makul olsada.
saygılar sizede hayırlı geceler ustam

(machina3d de geçiş yapıyor bakıldı aynı şekilde mini 2000 dede bu yazılımla geçiş özelliği gelmiş listede sayısal kanala gidiyor tam ekran izlemede geçiş yapıyor )

Son düzenleme:

funnynice

0
Üye
23 Eki 2016
13
4
3
hocam bir umut ile yeni güncellemeyi kurdum lakin derdime derman olmadı yine cihazım ilk açıldığı zaman 12 15 (bazen dahada ciddi uzuyor bu süre)dakika sinyal yok uyarısı verip öyle açılıyor.2 li next lnb kullanıyorum.acil yardım lütfen