Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

gazialgül

0
Üye
5 Mar 2013
34
27
18
ıkı hafta oldu alalı cok süper bır cıhaz almak ısteyen rahatlıkla alabılır sadece yatarken kırmızı dügmeden kapatıyorum sabah acılmıyor kitlenıyor ustalar ılgılenırse memnun olurum hepsı bu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ıkı hafta oldu alalı cok süper bır cıhaz almak ısteyen rahatlıkla alabılır sadece yatarken kırmızı dügmeden kapatıyorum sabah acılmıyor kitlenıyor ustalar ılgılenırse memnun olurum hepsı bu

Sevgili kardeşim acaba cihazda son yazılımmı yüklü.? Ve sadece bir kanaldamı yapıyor yoksa başka kanallardada yapıyormu.?

Byturhan

0
Üye
22 Kas 2016
4
0
1
Kanal gizleme kilitlemede sorun var

Arkadaşlar next 2000 hd minix machina aldım yetişkin paketlerini gizledim geri getiremiyorum bi diğer konu kanal kilitleme de sorun var kilitliyirum ama kanal yine açık. Bu sorun bitek bendemi var yoksa genel bi sorunmu yardım edin lütfen

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
ekranda kanal listesi varken kumandanızın kırmızı kayıt tuşuna basın ekrana şifre sorar 1-2-3-4 deyip okeyleyin
kanallarınızı hem gizler hemde gizlileri açarsınız

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Arkadaşlar next 2000 hd minix machina aldım yetişkin paketlerini gizledim geri getiremiyorum bi diğer konu kanal kilitleme de sorun var kilitliyirum ama kanal yine açık. Bu sorun bitek bendemi var yoksa genel bi sorunmu yardım edin lütfen
Kilitlemiş olduğun kanallar işaretlenip kara listeye alınıyor, sonra kırmızı kayıt düğmesi ile kanalları gizlediğinde kilitlemiş olduğun kanallarla beraber listede görünmüyor. Yani kilitlediğin kanal liste de görünsün de o kanalın üzerine geldiğinde senden şifre istesin olayı yok, kilitlenen kanal +18 listesine dahil olup listede görünmez.
Hem böyle olması daha iyi. Çünkü; kilitlemek istediğin kanallar listede görünüyor olacağı için senin hangi kanalları izlediğin belli olur, yani arkasında iz bırakır ;)

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kanal listesi ekranda iken kayıt tuşuna basıp 1234 girdikten sonra kanallar kilitleniyor buraya kadar normal kilitli iken bir tane kanal taşıdım sonrasında kilitli kanalları tekrar görünür hale getirdim taşıma yapmadan önce normal olması gereken yerde belirgin oluyorlardı açtığım zaman ama taşıma yaptıktan sonra ise hem yerinde hemde kanal listesinin sonunda görülüyorlar çift oldular tekrar kontrol edip buraya yazıcam yarın
sizlerde deneme yapıp kontrol edin anlattığım şekilde sorun bendemi yoksa hep böylemi anlayalım

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
kanal listesi ekranda iken kayıt tuşuna basıp 1234 girdikten sonra kanallar kilitleniyor buraya kadar normal kilitli iken bir tane kanal taşıdım sonrasında kilitli kanalları tekrar görünür hale getirdim taşıma yapmadan önce normal olması gereken yerde belirgin oluyorlardı açtığım zaman ama taşıma yaptıktan sonra ise hem yerinde hemde kanal listesinin sonunda görülüyorlar çift oldular tekrar kontrol edip buraya yazıcam yarın
sizlerde deneme yapıp kontrol edin anlattığım şekilde sorun bendemi yoksa hep böylemi anlayalım
Ben şimdi denedim ancak bahsettiğin gibi birşey olmadı. Kilit aktif ettim yeşil oldu, kanal 7 HD 15 numaradan aldım 28 numaraya yerleştirdim ve kiliti pasif ettim kırmızı oldu. Kanal 7 HD 28 de ve listenin sonun da başka kanal 7 HD yok. Sonra kilit pasiften yani kırmızıda, kanal 7 HD 15 e geri getirdim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ben şimdi denedim ancak bahsettiğin gibi birşey olmadı. Kilit aktif ettim yeşil oldu, kanal 7 HD 15 numaradan aldım 28 numaraya yerleştirdim ve kiliti pasif ettim kırmızı oldu. Kanal 7 HD 28 de ve listenin sonun da başka kanal 7 HD yok. Sonra kilit pasiften yani kırmızıda, kanal 7 HD 15 e geri getirdim.

Arkadaşım size bir şey soracağım acaba yetişkin kanalları kanal liste düzeni menüsünden KANAL-GİZLEME olarak seçiyormusunuz.! Bakınız bende hiç bir sorun yok.! Tıkır tıkır çalışıyor sistem bu olay tamamen bu işlevi yapmadığınız sizde maalesef olmuyor.!!!

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır

Arkadaşım size bir şey soracağım acaba yetişkin kanalları kanal liste düzeni menüsünden KANAL-GİZLEME olarak seçiyormusunuz.! Bakınız bende hiç bir sorun yok.! Tıkır tıkır çalışıyor sistem bu olay tamamen bu işlevi yapmadığınız sizde maalesef olmuyor.!!!
Haydar abi bende sistemin tıkır tıkır çalıştığını söylüyorum, bir sorun yok a.kadir abimiz yaptığı işlemde kanal yer değiştirmede yer değiştirdiği kanaldan bir tane daha listenin sonunda göründüğü söyledi. Ben a.kadir abinin yaptığı işlemlerin aynısını yaptım ama olmadı dedim, yani bir sorun yok. :)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar abi bende sistemin tıkır tıkır çalıştığını söylüyorum, bir sorun yok a.kadir abimiz yaptığı işlemde kanal yer değiştirmede yer değiştirdiği kanaldan bir tane daha listenin sonunda göründüğü söyledi. Ben a.kadir abinin yaptığı işlemlerin aynısını yaptım ama olmadı dedim, yani bir sorun yok. :)

Aman kardeşim sıkıntı olmasında önemli olan o zaten iyi geceler olsun...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
sorun yok şimdi farkettim ben yedek yüklemiştim listenin orasında zaten o kanallar var imiş çift değilmiş yani orjinal yerindekilerden farklı aynı ad ama açılmayanlardan dört beş tane olan kanallar imiş gözümden kaçtı şimdi onlarıda diğerlerinin yanına taşıdım tekrar deneme yaptım herşey normal

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hadi hayırlısı olsun Şehzademize yer açtık @djmemo artık iş sende ya pazartesi işyerine teslim ederler yada benden çekeceğin var bilesin (seni şikayet ederim ).

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Hayırlı olsun dost güle güle kullan
mehmet ustam gönderme haftaya c.tesi gönder 2 günde ordan beklesin :D

DOST_6080

0