Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

Byturhan

0
Üye
22 Kas 2016
4
0
1
Ip tv hazır Liste

Arkadaşlar elinde iptv hazır Liste olan varsa rica edecem.veya nasıl indiririm yardım edermisiniz

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar elinde iptv hazır Liste olan varsa rica edecem.veya nasıl indiririm yardım edermisiniz

öncelikle cihazınızı iyi günlerde kullanınız.

- cihazınızla ilgili tüm soru cevaplar için

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html

-ıptv hazırlamak için

http://www.next.web.tr/showthread.php/11829-Next-2000-HD-Minix-İnternet-Machina-IP-TV-Kanal-Listesi-Hazırlamak-ve-Yüklemek.html

-ıptv listeleri için

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

bölümlerini incelerseniz yararlı olur.

kartal3734

0
Üye
20 Şub 2013
58
22
8
next 2000 hd minix şifre

üstatlar bu cihazın şifre dosyasını sitede bulamıyorum acaba next machina 3d serileriyle aynı dosyayımı kullanıyoruz bilgi rica ediyorum ayrıca nextyazılım sitesindede yok

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
üstatlar bu cihazın şifre dosyasını sitede bulamıyorum acaba next machina 3d serileriyle aynı dosyayımı kullanıyoruz bilgi rica ediyorum ayrıca nextyazılım sitesindede yok

buradan indir
ayrıca yazılım güncellemeden internet aracılığıyla hem softcam hem key kütüphanesi olarak güncelleme şansın var

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar next 2000 hd minix machina aldım yetişkin paketlerini gizledim geri getiremiyorum bi diğer konu kanal kilitleme de sorun var kilitliyirum ama kanal yine açık. Bu sorun bitek bendemi var yoksa genel bi sorunmu yardım edin lütfen

Selamlar kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim,yapmanız gereken normal kanl listesi üzerinde iken kumandanın üzerindeki kırmızı benekli tuşa basın şifre ekranına 1234 tuşlayın kanallarınız geri gelecektir.Ayrıca kanal kilitleme işlemi yapmanız tek başına yeterli değildir ayrıca şifre ekranınıda aktifleştirmek gereklidir.Onuda şöyle yapıyoruz: AYARLAR menüsündeki ÇOCUK KİLİDİ DÜZENİ menüsü OK gelen ekrana 1234 tuşlayınız.Kilitlenecek bölüm KANAL KİLİDİ seçilecek ve EXIT ile çıkarken gelen soruya EVET deyip çıkıyoruz.(Yalnız bundan önce kanal liste düzeninden kanalları kilitle menüsüne girip işaretlemeyi unutmuyoruz.)

favori kanal işareti nasıl kadırılıyor

1.Selamlar kardeşim yapmanız gereken kumandanın MENÜ tuşuna basın DÜZEN menüsü OK.
2.Kanal liste düzeni OK.
3.Favori seçimi bölümü OK.
4.Karşımıza gelen favori seçeneklerden hangi kanalı hangi bölüme işaretledi isek o kategori üzerine gelip OK tuşuna basıp işareti kaldırıyoruz.
5.Böylece favari kanal işareti kaldırılmış oluyor.

Son düzenleme:

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
128
37
28
Astra 4,8 uydusunda server ile hangi kanallar izlenebilmekte?

selam arkadaşlar Astra 4,8 uydusunda server ile hangi kanallar izlenebilmekte?
türkçe belgeseller izlene biliyormu özellikle Viasat Nature/History HD türkçe açılıyor mu? viasat explore, English Club HD ve ukrayna football 1 ve 2 kanalları açıkmı bazı uydu alıcılarda açık ama next 2000 hd machinede ben izleyemedim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selam arkadaşlar Astra 4,8 uydusunda server ile hangi kanallar izlenebilmekte?
türkçe belgeseller izlene biliyormu özellikle Viasat Nature/History HD türkçe açılıyor mu? viasat explore, English Club HD ve ukrayna football 1 ve 2 kanalları açıkmı bazı uydu alıcılarda açık ama next 2000 hd machinede ben izleyemedim

Sevgili kardeşim şimdi bir konuya açıklık getirelimki konu birbirine karışmasın.Öncelikle bu uyduda özel serverler ile açılabilen kanal sayısı oldukça azdır.En baba serverde bile durum böyledir.Üstüne üstlük zaten NORDİC kapsama alanı ne yazikki Türkiye'den bile alınması neredeyse imkansızdır,almak isteyen en az 3 metrelik anten ile şansını deneyebilir.Ve bu nedenle alınabilen kanal sayısı kısıtlıdır.Dediğim gibi serverle açılabilen kanl sayısı çok azdır.Fakat POWERVU şifreleme sistemi ile yayın yapan BELGESELLER vardır ve bizim cihazlarımızda güncel keyler ile internete bile gerek olmadan bu kanallar izlenebilmektedir...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Viasat explorer , english clup ücretli server ile açık.
Viasat History HD serveni bulamazsın piyasada.

Football 1-2 kanalları minix 2000 HD ile freeserverdr açık.
Viasat Explorer paketi günlük ücretsiz serverlerde de açık.

SANCAKBEYİ

0
Üye
14 Kas 2016
17
0
1
benim next 2000 hd donup kalıyor iki gündür

merhaba arkadaşlar
benim next 2 gündür donup kalıyor.bi daha fişini çekip takıncaya kadar çalışmıyor.start ettikten sonrada bi müddet gidiyor. bir kaçdakika.yine donuyor .
sizdede böyle sıkıntı varmı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba arkadaşlar
benim next 2 gündür donup kalıyor.bi daha fişini çekip takıncaya kadar çalışmıyor.start ettikten sonrada bi müddet gidiyor. bir kaçdakika.yine donuyor .
sizdede böyle sıkıntı varmı

Sevgili kardeşim önce USB ye yedeğinizi alın sonra FABRİKA AYARLARI menüsünden 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile komple bir reset at.Cihaz açıldığında usb deki yedeğinizi cihaza tekrar atınız cihazınız normale dönecektir...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

ilk defa cihazın donma sorunu geldi sanırım cihazdan kaynaklı donanımla ilgili olsa gerek çünkü cihazın böyle bir sorunu yok birtek cccam full girilince boot ediyordu önemli sorundu oda yazılımla giderildi gerçi yazılımdan sonra full girip deneme yapan çıkmadı ama sizde durum ne 10 tane cccam girilimi? belkide sorun devam ediyor olabilir girili ise bu sefer boot etmiyorda donma olarak karşımıza çıkmışta olabilir yok cccam girili değilse o zaman sorun donanımsalda olabilir.