Neler yeni

Android Cihazınız ile ingilizce Konuşma Pratiği Yaptıran Uygulama

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#1
ingilizce Konuşma Pratiği Apk indir
Günümüzde dil öğrenmek eskiye göre kıyaslandığında yaygın internet kullanımının artması ve çok daha fazla profesyonelin kolaylıkla bulunmasıyla müthiş fırsatlar sunmaktadır.

Özellikle internet kanalları aracılığı ile İngilizce pratik yapmak çok kolay ve sağlam bir durum ortaya koymaktadır. Bu durumlardan biri de konuşma pratiği yapmak ve istenilen seviyelere yönelik olarak çeşitli program ile belirlenmiş pratik kazanma durumunu işlemekten kaynaklanmaktadır. Sistemimizden bu program rahatlıkla indirilebilmektedir. Çünkü genel olarak İngilizce pratik yapmak her alanda kolay olmamaktadır. Özellikle etrafınızda çok fazla yabancı dil bilen birilerinin bulunmaması sonucu bu mağduriyeti yaşayanlar bu durumu basit şekilde aşabilecektir. Pratik yapılabilmesi adına genel boyutlarıyla tasarlanmış çok fazla ders içeriği bulunan ve çeşitli programlar ile desteklenmiş bir yapı ortaya konulmaktadır. Kısaca bu uygulama ile beraber yüzlerce tekrar ve ayrıntılı dersler ile çekilmiş özel ve tekrar yapabilme videoları dil öğrenmek isteyenler için bedava bir hizmet sunmuş olacaktır. Eğitimsel aktivitelerin çok daha pahalı olması ve herkesin istediği zaman diliminde bundan yararlanmaması büyük bir sorundur bu durum ile birlikte istenilen zamanda bu işlemler gerçekleşecektir.

İngilizce aslında 4 aşamadan oluşmakta bu uygulama ile birlikte konuşma, yazma, anlama ve dinleme becerileri farklı şekillerde geliştirilecek ve istenildiği gibi tekrarlar da yapılabilecektir. Birçok kişi tarafından dünyanın birçok ülkesi tarafından indirilip beğenilmesinden dolayı ki indirme rakamları aynı ara yüzde yazmaktadır. Kolaylıkla anlayabilecek ve bu programı kullanmaya başlayacaksınız.DOSYALAR