Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

osman41

0
Üye
29 Mar 2016
9
1
3
Hiremco turbo ip tv ye de olur mu bu yazılım özelliği ne nasıl bi faydası var be in spor fransa açıyor mu

Erdenbay

New member
Üye
4 Ocak 2020
18
18
3
Memoli ustaya ve emek veren tüm ustalara teşekkkür ederim sagolun varolun sayenizde cihaz cok iyi durumda

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar son günlerde bu cihazla ilgili olarak TANITIM amaçlı bir video isteniyordu,sağolsun @memoli1478 kardeşime rica ettim kendisi sağolsun beni kırmayıp halletmiş.En azından kafanızdaki bazı sorulara hem cevap bulursunuz hemde cihazı biraz daha yakından tanımış olursunuz.

NOT:Video için tekrar teşekkürler kardeşim emeğine sağlık.

ALINTI.By Memoli1478

Son düzenleme:

eyupahmet

0
Üye
4 Eyl 2012
50
29
18
Arkadaşlar son günlerde bu cihazla ilgili olarak TANITIM amaçlı bir video isteniyordu,sağolsun @memoli1478 kardeşime rica ettim kendisi sağolsun beni kırmayıp halletmiş.En azından kafanızdaki bazı sorulara hem cevap bulursunuz hemde cihazı biraz daha yakından tanımış olursunuz.

NOT:Video için tekrar teşekkürler kardeşim emeğine sağlık.

ALINTI.By Memoli1478
Eline saglik ustam???

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam ustalar bu cihazdan sipariş verecem,tek model mi bu cihaz,çeşitleri varsa hangi modeli alayım

Piyasaya çıkan en son modeli dahili wifi olandir yani extra wifi gerekmez.Bunun yanında bazı saticilarda bir önceki seri olan wifisiz olanida vardır.Ayni yazılımı kullanırlar her ikiside herhangi bir sıkıntı olmaz...

snbsbrk

Member
Üye
16 Ağu 2019
50
16
8
Tam olarak test nedir, cihaz arnix mi gerçekten uydudan mı alıyor bu yayını iptv mi.

Bu şekilde çok anlamsız bir 31 sn. başka birşey değil

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tam olarak test nedir, cihaz arnix mi gerçekten uydudan mı alıyor bu yayını iptv mi.

Bu şekilde çok anlamsız bir 31 sn. başka birşey değil

Olay tamamen şudur öncelikle yayın ip TV den gelmektedir.! Cihazin yazılımında bulunan o bölümün ilgili ayarlarını bu yayınları izlenebilir hale getirmek işleminin videosudur.Ve cihaz Arnix tır onuda belrtmek isterim.

snbsbrk

Member
Üye
16 Ağu 2019
50
16
8
Olay tamamen şudur öncelikle yayın ip TV den gelmektedir.! Cihazin yazılımında bulunan o bölümün ilgili ayarlarını bu yayınları izlenebilir hale getirmek işleminin videosudur.Ve cihaz Arnix tır onuda belrtmek isterim.

Yayıncı tarafından 8k olan bir kanal 1080p ye çeviriliyorsa mesela bunu göstermesi gayet dogal ve mantıklı değil midir?

Cihaz mı 8k çözünürlüğü işleyerek 1080p ye çeviriyor?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yayıncı tarafından 8k olan bir kanal 1080p ye çeviriliyorsa mesela bunu göstermesi gayet dogal ve mantıklı değil midir?

Cihaz mı 8k çözünürlüğü işleyerek 1080p ye çeviriyor?

O zaman şöyle yapın alın bu cihazın muadillerinden bakın bakalım ilgili bölümler varmı.? Sonra gelin yine yazın bu şekilde hiç bir şey anlayamazsınız...