Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost Muhabbeti ( Çaylar Beleş ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Biliyordum ben böyle olacağını akşam üstü demliğin altını harlamaya başlamıştım havada karardı birazdan maçta var çayda tamam bardaklara koyarsınız artık :D ayaklarımızı uzatıp çayımızı yudumlayarak maç keyfi yapalım beya dost çayları servis yap bakam maç başlıyor

Aha dost yeşermiş ya iyi böyle gözlerimiz kamaşıyordu zaten beya

caylar3.jpg

cay5.jpg

Son düzenleme:

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
herkeze afiyet olsun
bir bardakta ta biz içelim diyecem ama maç başlıyacak

Biliyordum ben böyle olacağını akşam üstü demliğin altını harlamaya başlamıştım havada karardı birazdan maçta var çayda tamam bardaklara koyarsınız artık :D ayaklarımızı uzatıp çayımızı yudumlayarak maç keyfi yapalım beya dost çayları servis yap bakam maç başlıyor

Ekli dosyayı görüntüle 7851

Ekli dosyayı görüntüle 7850
japon-bilimadamlari-gunde-20-bardak-cay-icin-7004631_8382_o.jpg

Buyrun Çaylar geldi maç izlerken sıcak sıcak içelim yanına leblebi de olur afiyet olsun.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Ekli dosyayı görüntüle 7851

Ekli dosyayı görüntüle 7850

A.Kadirim bak taşlamaaa gözler kamaşmasın diye malum ihtiyarlık sende biliyosun parlement maviydik mor olduk moruduk led mavisi olduk şimdide yeşil olduk velhasıl rengimizle degil çizgimizle forumumuzun çizgisinde olduk...

Ha bu arada çaylar için teşekkürler elleriniz dert görmesin ....
Gece çayı çaydanlığı bardak tabak ve kaşığı çamaşır suyuna yatırıyım da yarın belkim sıra Hayat-ı idame egitiminden dönen arazilere gelir ,,,,, nolmuş burda yav demesin.

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
laleli de küllük diye bir yer vardı koska helvacısının yanında halen duruyormu bilmiyorum .üniversiteye giderken ara sıra uğrar fotoğraftaki kahvenin aynisini külde yapar bizde içerdik yanındada nargile offff. dost üstat eski günleri hatırlattın teşekkürler.neydi o günler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ooooooooo ellerine saglık ÇOK GÜZEL OLMUŞ ))
ha bu arada çay paylaşmakmış kahve ise Gerektiğinde gerektiği yerde olanaymışşşş

T_252_rkKahvesi.gif

T_252_rkKahvesi.gif

T_252_rkKahvesi.gif

T_252_rkKahvesi.gif

T_252_rkKahvesi.gif

hadin buyrun AFİYET OLSUN...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili DOSTLARIM hepiniz harikasınız çay servisleri için hepinize ayrı ayrı TEŞEKKÜRLER... :1cool::dance2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...