Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ekrana görüntü gelmeme sorun

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
Merhaba arkadaşlar,
Cihazı bugün aldım . Ayarları vs. çözmek için uğraşırken çözünürlük bölümünden çözünürlüğü değiştirdim ve ekran gitti ne yaptıysam düzeltemedim. Bununla ilgili bilgisi olan var mı ?

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Bence basit bir sorun bu yarına kadar çözemezsem götürürüm.

sürekli power tuşuna basılı tut ,secenek gelcekmı ekrana ,sanırım bu tür sorunlar ıcın sayfada acıklama yapılmıs care yazılım atmak kabloyla point bölümünde gördün az önce ama o yazılımıda uyducular atabılır o ekipman onlarda mevcut,umarım çözersın en kısa zamanda cihaz güzel aslında ama şanşsızlık işte .

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
sürekli power tuşuna basılı tut ,secenek gelcekmı ekrana ,sanırım bu tür sorunlar ıcın sayfada acıklama yapılmıs care yazılım atmak kabloyla point bölümünde gördün az önce ama o yazılımıda uyducular atabılır o ekipman onlarda mevcut,umarım çözersın en kısa zamanda cihaz güzel aslında ama şanşsızlık işte .

Farklı bir TV ye bağlayıp fabrika ayarlarını sıfırladım sorunum çözüldü . Fakat şimdi de ücretsiz Gshare ve ip tv vardı onlar gitti . Nasıl alabilirim tekrar bunları ?

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
sonra free share aktıf etme var bu sayfada point bolumunde onu uygula

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
sonra free share aktıf etme var bu sayfada point bolumunde onu uygula

İnternet kart paylaşımını aktif ettim zaten. Fakat fabrika ayarlarına döndürmeden önce süresi vb. şeyler yazıyordu altında Gshare'nin şimdi hiçbir şey yok. Bağlantı yok yazıyor. Acaba seri numarasını versem tekrar aktif olur mu ? Böyle bir şey yapılabilir mi yetkililer tarafından ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
arkadaşım cihazında scart var yapacagın işi uzatmadan scart ile veya hdmı bagla .Cihazı kapat aç az bekle ve kumandanın üzerinde HDMI tuşuna basılı tut veya bas bırak bas bırak görüntü gelir.
not : görüntü alamayınca usb ile yazılım atamazsın arkadaşım.

http://www.next.web.tr/konular/4678-Next-Point-HD-Kullanim-Kilavuzu.l

Arkadaşım , üşenmeden(!) yukarı çıkıp bakarsan sorunun ne olduğunu , nasıl çözüldüğünü öğrenirsin. Ayrıca cihazda scart girişi yok . Görüntü geldi ve usb bellekten nasıl güncelleme yapacağımı sordum.
Not : Askerlik arkadaşın değilim . Hitap ederken özen göster lütfen.

Son düzenleme: