Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ekrana görüntü gelmeme sorun

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Birbirinize hitap ederken aynı özeni kendiniz de gösterin.!

Size arkadaşım şeklinde hitap edilmesini istemiyorsanız, sizde konu başında olduğu gibi ''Merhaba arkadaşlar'' şeklinde cümleler kurmayın.! Böyle küçük şeylere de takıntı yapıp durduk yere ortalığı germeyin.! size yazılanları sürekli emir kipinde yazılıyor gibi algılamayın.

Genel uyarıdır.! Herkes birbiri ile olan iletişimine ve yazışmalarına DİKKAT ETSİN.! Burası yardımlaşma forumu insanları kırmadan,yardım etme şevkini kırmadan SAKİN yazışmalar yapın. bu aralar bir üslüp tartışmasıdır gidiyor herkes NOKTALARDAN, VİRGÜLLERDEN, VURGULARDAN bir anlam çıkartıp birbirlerine agresiflik dersi vermeye çalışıyor..HERKES BİRBİRİNE SAYGILI OLSUN.!

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Maalesef , usb bellekten güncellemeyi yapamadım hala.

nextservis.com da yazılımlarda zaten 4 .sırada yazılımını yükle pc ye ama win.rar olması lazım indirmen ıcın pc nde ındırdıkten sonra dosyanın ıcındekı resıımdekı kısmı usb at ve cıhaza usb tak ve usb guncellemeden guncellemeyı yap umarım olur.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım , üşenmeden(!) yukarı çıkıp bakarsan sorunun ne olduğunu , nasıl çözüldüğünü öğrenirsin. Ayrıca cihazda scart girişi yok . Görüntü geldi ve usb bellekten nasıl güncelleme yapacağımı sordum.
Not : Askerlik arkadaşın değilim . Hitap ederken özen göster lütfen.

Sayın Ekersef bu forumda ya ismi ile hitap ederim yada arkadaşım (kardeşim derim yaşı yazarsa) sayın kelimesinden uzak durarım.
(Katolok bilgileri beni yanıltdı).

YANLIŞ YÖNLENDİRME İÇİN ÖZÜR DİLERİM EFENDİM.

Muratım sebep olduğum tatsızlık ,yanlış anlatımımdan dolayı nezdinde forum üyelerindende ÖZÜR dilerim.
Sevgiyle kalın.

Son düzenleme:

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
nextservis.com da yazılımlarda zaten 4 .sırada yazılımını yükle pc ye ama win.rar olması lazım indirmen ıcın pc nde ındırdıkten sonra dosyanın ıcındekı resıımdekı kısmı usb at ve cıhaza usb tak ve usb guncellemeden guncellemeyı yap umarım olur.

Tamamdır direk usbye atınca oluyormuş. Bende zor bir şey sandım.

ekersef

0
Üye
2 Ağu 2015
16
0
1
Sayın Ekersef bu forumda ya ismi ile hitap ederim yada arkadaşım (kardeşim derim yaşı yazarsa) sayın kelimesinden uzak durarım.
(Katolok bilgileri beni yanıltdı).

YANLIŞ YÖNLENDİRME İÇİN ÖZÜR DİLERİM EFENDİM.

Muratım sebep olduğum tatsızlık ,yanlış anlatımımdan dolayı nezdinde forum üyelerindende ÖZÜR dilerim.
Sevgiyle kalın.

Bende sinirli geldim , sert çıkıştım. Kusura bakma DOST_6080 . Bende herkesten özür diliyorum. İyi forumlar...