Neler yeni

fox grubu yeni frekansı

kılavuzlu

New member
Üye
Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.

sshyzhe

Member
Üye
Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.
kanal listesinden fox gurubu kanallarını sil sonra tkgs güncellemesi yap hocam

kılavuzlu

New member
Üye
Çok değerli arkadaşlar herkese ayrı ayrı çok teşekkürler sağolasınız her yolu denedim ben bildiklerimide denedim olmadı cihazı sıfırladım herşeyi sildim fabrika ayarlarına döndürdüm iş halloldu konu kapanmıştır. Vesselam.

adamahkumu

New member
Üye
Sayın Next yetkilileri, fox grubu frekans değiştirdiğinden beri iks ile açılmıyor. Sanırım bir müdehale gerekiyor. Cihazım next 2000 fta, sinema kanallarında sorun yok, iks sürem var.

blue_blue

Active member
Üye
En sonki test yazılımını yukle cihazını fabrika ayarlarına al kanalları yeniden tarat internet baglantını konttol et, Kanallar açık