Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

fox grubu yeni frekansı

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
Cok değerli arkadaşlar herkese selamlar benim uydu next 64 hd bu fox gurubunun yeni frekansı benim uyduda çıkmıyor işin ilginç yanı aynı antene bağlı mutfakta küçük tv ye bağlı sabahları haberler için kullandığım yumatu mini hd var onda bu yayın var ama tabi çözülmüyor iki uydunun yerlerini değiştirdim durum aynı birinde var birinde yok bu next 64 bir ayarlama mı yapılması gerekiyor bir yerlerinden bana bu konuda açıklayıcı bir bilgi veren olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sunarım vesselam.

kanal listesinden fox gurubu kanallarını sil sonra tkgs güncellemesi yap hocam

kılavuzlu

0
Üye
30 Ağu 2015
26
6
3
Kahramanmaraş
Çok değerli arkadaşlar herkese ayrı ayrı çok teşekkürler sağolasınız her yolu denedim ben bildiklerimide denedim olmadı cihazı sıfırladım herşeyi sildim fabrika ayarlarına döndürdüm iş halloldu konu kapanmıştır. Vesselam.

adamahkumu

0
Üye
5 Ara 2015
25
9
3
Sayın Next yetkilileri, fox grubu frekans değiştirdiğinden beri iks ile açılmıyor. Sanırım bir müdehale gerekiyor. Cihazım next 2000 fta, sinema kanallarında sorun yok, iks sürem var.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
En sonki test yazılımını yukle cihazını fabrika ayarlarına al kanalları yeniden tarat internet baglantını konttol et, Kanallar açık