Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share Çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
arkadaşlar normaldir 1 2 gün engeç 1 hafta gider tekrar gelir
bu sistem 24 saat yıllarca durmadan çallışamaz illaki bakım olur vs duraklayabilir
onun için hemen paniye kapılmayın sevgili haydar kardeşim malesef forumlarda böyle uyeler çıkmaktadır
kardeşim zamanında ben çok uğraştım ama artık 1 kulaktan girip diyerinden çıkıyor onun için kafaya takma
seni bilen biliyor zaten başkasının söyledikleri hep hikayedir eline sağlık kardeşim

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Arkadaşlar iki gündür bende free share çalışmıyor.Genel bir durum mu, benim cihazda mı bir sorun var? Cihazım Minix HD Pembe.
,

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Benim Next 2000 HD Minix Internet Machina'da da çalışmıyor Free Share. Bakım çalışması var demişlerdi forumdan.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Arkadaşlar Next 2000 HD Minix Internet Machina'da Freeshare Softcam güncellememe rağmen çalışmıyordu. Ancak sabah makinanın fişini çekip tekrar takınca yayınlar geldi. Şuan Next 2000 HD Minix Internet Machina'da free share çalışıyor. Eğer sizde de aynı problem varsa, fişini çekip tekrar takın düzelebilir.

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
next-18500 hd cıs plus ta da server çalışmıyor. Fişten çekip taktım yine çalışmadı.sebebini bilen arkadaş yanıtlarsa memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

bodiroga

0
Üye
14 Eki 2015
23
0
1
next amigo kullanıcısıyım,2 hafta öncesine kadar astra 19,hotbird ve hellas sat taki 1000 in üzerindeki kanalları acıyordu,önceki yazılımlaram dönmeme rağmen gene açılmıyor,2014 sonlarında almıştım cihazı.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar Next 2000 HD Minix Internet Machina'da Freeshare Softcam güncellememe rağmen çalışmıyordu. Ancak sabah makinanın fişini çekip tekrar takınca yayınlar geldi. Şuan Next 2000 HD Minix Internet Machina'da free share çalışıyor. Eğer sizde de aynı problem varsa, fişini çekip tekrar takın düzelebilir.

Freeshare ; cihazda gömülü olan server hizmetidir baglı oldugu serverın şifreli kart adedi kadar yayını açar.(key softcamla açılmaz süreli yada süresiz ücretli yada cihaz promosyonudur)Belirli zamanlarda serverda bakım yada güncelleme yapılabilir bu süre bitimine kadar hizmet durdurulabilir.

Cccam newcam mg cam cihaza elle yada usb ile girilen ücretli/ücretsiz kart paylaşımıdır.

Softcam key,key.db ;(Biss via nagra tandberg cw pw ) şifreleme dosyalarıdır cihaza elle yada usb ile atılır şifreli kanalı o şifre süresince açar.

Son düzenleme:

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Minix Hd Cool free share sabahten beri aktif değil farklı cihazlarda sorun yaşayan var mı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...