Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share Çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Valla çok yazık yıllardır next firması hiçbir karşılık beklemeden bu hizmeti verdi bir haftadır yok diye her biri şey söyler oldu

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
free share ucretsiz paylasim şu bilinsinki bu destegi next nextstar degil cihazlarinizdaki islemci firmalari saglamakta oyuzden cihazdan cihaza farklik gostermektedir sikintinin kaynagi islemci firmalaridir

irfan1969

0
Üye
31 Eki 2015
7
0
1
Anitibarı ile next machına da free ler malesef yok ...bilgisi olan dostlar lütfen bilgi verebilirmi....

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
Galiba Next 2000 HD Mini Machina Full Hd satılsın diye kapattılar .Next Firmasının ticaret taktigi bu

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
allaha şükür benim bir sıkıntım yok e2 cihaz aldım kurtuldum ama sizin yaptıgınız çok ayıp insanları magdur edip yeni bir cihaz almaya zorlamak .bunlar yakışmayan hareketler size

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
allaha şükür benim bir sıkıntım yok e2 cihaz aldım kurtuldum ama sizin yaptıgınız çok ayıp insanları magdur edip yeni bir cihaz almaya zorlamak .bunlar yakışmayan hareketler size

Sen ne yazdığının farkındamısın forum kurallarını bir daha okumanı tavsiye ederim.! Bu forum next firmasının değil ÖZEL bir girişimin malıdır.! Hele senin beni çirkin bir bir biçimde ithaf etmende ne demek oluyor.? Ben kime ne satmışımda kimi kandırmışımda bana bu şekilde yazma cüretini gösterebiliyorsun.! Yahu altı üstü freeshare geçici kesildi bunun altında ne arıyorsun.! İsteyen gider istediği cihazı alır ama siz kalkarda bir tane bile NEXT cihazınız yokken burada PROVAKE amaçlı bir yazı daha yazarsanız aynen gereğini yaparım bundan hiç şüphen olmasın.!!!

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
o zaman neden bana next firmasını savunuyosun .neden senin zoruna gidiyor kardeşim bizim lafımız next firmasına sattıgı malın arkasında dursun kaç tane next cihazı elden çıkartmak zorunda kaldım .sen biliyormusun .forum kuralları diyerek tehdit etmene gerek yok .çok olsa engellersin zoruna gittigi için.

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Next firmasından kaynaklı olmasada kapanan free server yinede müşterileri mağdur olmaması için next firmasindan taleplerini yakından takip etmesi gerekir server dört dörtlük bir şey beklemiyoruz ilk cihazı aldığım da sıkıntısız bir çok uyduda paketleri izliyordum hatta eutelsat 36 uydusunu full donmasiz bile izleniyordu 1 ay sonra paket tamamen kapandı firmayı aradım daha önce ama nedense eskisi gibi ilgilenmiyorlar. Bu yazdıklarım karalama amaçlı değildir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
o zaman neden bana next firmasını savunuyosun .neden senin zoruna gidiyor kardeşim bizim lafımız next firmasına sattıgı malın arkasında dursun kaç tane next cihazı elden çıkartmak zorunda kaldım .sen biliyormusun .forum kuralları diyerek tehdit etmene gerek yok .çok olsa engellersin zoruna gittigi için.

Sana meramımı anlatacak derdim yok çok şükür yazacak birileri varsa oda GERÇEK anlamda NEXT kullanıcılarıdır.! Bundan böyle BAŞKA forumlarda firmayı kötülemeye devam artık.!!!

--------------------

Next firmasından kaynaklı olmasada kapanan free server yinede müşterileri mağdur olmaması için next firmasindan taleplerini yakından takip etmesi gerekir server dört dörtlük bir şey beklemiyoruz ilk cihazı aldığım da sıkıntısız bir çok uyduda paketleri izliyordum hatta eutelsat 36 uydusunu full donmasiz bile izleniyordu 1 ay sonra paket tamamen kapandı firmayı aradım daha önce ama nedense eskisi gibi ilgilenmiyorlar. Bu yazdıklarım karalama amaçlı değildir.

İşte yazacak birileri varsa SİZLER gibi GERÇEK anlamda KULLANICILARDIR.! Yarın ola hayrola firmaya yazarız gereken neyse yapılır merak etmeyin arkadaşlar...

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Sana meramımı anlatacak derdim yok çok şükür yazacak birileri varsa oda GERÇEK anlamda NEXT kullanıcılarıdır.! Bundan böyle BAŞKA forumlarda firmayı kötülemeye devam artık.!!!

--------------------

İşte yazacak birileri varsa SİZLER gibi GERÇEK anlamda KULLANICILARDIR.! Yarın ola hayrola firmaya yazarız gereken neyse yapılır merak etmeyin arkadaşlar...

Ustam, ilgi ve alakanızdan dolayı tsk ederim kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...