Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Galatasaray - FC Copenhagen Maçını CANLI Yayınlayan Kanallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SALVATORE

0
Üye
23 Eki 2013
18
0
1
Şuan seyrediyorum bu bilgisayarınızın ve internet hızınıza göre donma durumu değişiyor.

Benim bilgisayarımın ve internetimin hızı iyi değil çat pat izliyorum.

anladım tşkler hocam.benim net hızı 20 mbps saniyede 2.12 mbps indirme hızını buluyor.bu hızla sizce donmadan izleyebilirmiyim

kreys

0
Üye
13 May 2013
9
0
1
idman tv dönüsümlü olacagını öğrendigimde vazgeçtim ip tv modemin arkasındaki enternet ve uydu arkasındaki lan demi uzun kablo yaptırmıstım bununla bağlantı sağlanabilirmi AL JAZZERE 4 İP TV üzerinden izleyebilirmiyim Minix HD mavi uydu

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Karbon üstad idman tv gs maçını sürekli vermiyor.simult olarak..yani tüm maçların önemli anlarını sırayla verdiği için maçı tam izliyemiyoruz.Bu nedenle diğer alternatifleri değerlendirmek gerek..
JSC+ web tv yi verdiğiniz kod u tarayıcımızın arama çubuğuna yapıştırınca herkes seyredebiliyormu?.Birde viasat spor ve JSC+ maç anında şifreye girermi?
İdman Tv kanalı SimulCast yani Radyo ile tv aynı anda ortak yayın yapacak...
http://www.idmantv.az/readnews.php?id=10159
belki gol anlarında diğer maçlara bağlantı yapabilirler...

Free Share ile izleme imkanı olan 1.Mesajdaki kanalları alternatif olarak da izleyebilirler...

türksatta 1 tv georgia ve farda tv maçı yayınlayabilirmiş .doğru mu hocam?

Programlarında görünmüyor ;
1 TV Georgia Manchester United - Real Sociedad maçını verecek.
Farda kanalı ise Real - juventus maçını verecek.

idman tv dönüsümlü olacagını öğrendigimde vazgeçtim ip tv modemin arkasındaki enternet ve uydu arkasındaki lan demi uzun kablo yaptırmıstım bununla bağlantı sağlanabilirmi AL JAZZERE 4 İP TV üzerinden izleyebilirmiyim Minix HD mavi uydu

Hem IP TV kanallarını ,hemde Free Share kanallarından(HotBird uydusu var ise) izleyebilirsiniz.evet. lan kablosunu bağlayarak bağlantı sağlayabilirsiniz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
hocam hotbirdde az tv 11200 27500 dikey frekansıyla yayın yapıyormuş.az tv nin kendi sitesinde belirtilmiş.açıkcası dun akşam digiturkle açtım o kanalı açıktı yalnız maç sırasında kanal sinyal vermesine ragmen kapalıydı.normal cihazlarda biss olarak görülüyormuş bu biss şifresini de 0x1fff
1234560065432100 şeklinde girerek açıyoruz.acaba sizde de az tv nin hotbirdde yayın yaptıgına dair kesin bir bilgi varmıdır?

Maç yayınlarında bu uydu üzerinden aktarım yapmıyor Az TV kanalı..şifre ile uğraşmayın.maç saatinde kontrol ederim tekrar bakalım.

SALVATORE

0
Üye
23 Eki 2013
18
0
1
hocam ip tv olayını anlatırmısın ben anlamadım.modemin arkasına ne bağlayacağız tam anlayamadım.evde sınrısız internetim var 20 mbps internetim var.donmadan yayın izleyebilme imkanım var mı ip tv simple tv yi indirince mi çalışıyor.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
İdman maç zamanı yayını kapatmaz inşallah. Çünkü maç zamanı internet yayını diger bölgelerden girenlere kapatılıyor. ........

mursel1905

0
Üye
23 Eki 2013
1
0
1
Next minix hd uydusu var elimde. Al jazeera +4 kanalını açmam için hangi dosya lazım? Hangi işlemleri uygulamam lazım.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next minix hd uydusu var elimde. Al jazeera +4 kanalını açmam için hangi dosya lazım? Hangi işlemleri uygulamam lazım.

Cihazınızın internet bağlantısını sağlayın, Free Share özelliğini aktif edin yeterli,detaylı bilgiler cihazınızın bölümünde mevcut.

Kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Nextwebtr ve nextservis sitesinde ara ara kesintiler olmakta, IP TV ve canlı izleme linklerini kendinizde ayrı bir bölüme kaydedin, foruma ulaşamazsanız mağdur olmayın arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...