Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

hayallerinizi gece niyetlenip rüyanızda yaşayın olabilecek önerilerinizi yazın

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
next minix hd 2000 internet machina da iptv de play yazısı yerine kanal numarası olmaz mı acaba doktor ustam böyle bir şey mümkünse şahsen eklenmesi çok güzel olur saygılar ustam.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Yurt dışınnan yazıyorum ben ve arkadaşlarım uyduçu ustalarında isteyi var yapılırsa sevinirim Tercumede dil seceneyi inglizce ( ON-açık OFF-kapalı ) rusça menuda ( ON-небо OFF-в помешении ) yazıyor cıhaz, aslında olmalıdı >>>> ( ON-вкл OFF-выкл ) Saygılar !!!

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Bence next 2000 hd mini nin en büyük sorunu tv8 tv8-5 fox tv gibi kanallarda donma olması bu sorunu bir çok arkadaşımız yaşıyor .başka receverde deneme yaptım sorun yok .inş yeni çıkacak olan yazılımda bu sorunla ilgili bir çalışma olur .şimdiden teşekürler. doktornext üstadımız duyar inş sesimizi.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Bence next 2000 hd mini nin en büyük sorunu tv8 tv8-5 fox tv gibi kanallarda donma olması bu sorunu bir çok arkadaşımız yaşıyor .başka receverde deneme yaptım sorun yok .inş yeni çıkacak olan yazılımda bu sorunla ilgili bir çalışma olur .şimdiden teşekürler. doktornext üstadımız duyar inş sesimizi.

ilk ben aldım sonrada bir yakınıma aldırdım bu cihazı.bende sadece birkez yaptı bu fox tvde donma olayını.çözüm için de extra bir uygulama veya işlem yapmadım.aklımda ermez zaten.sadece uydu kanal tarama menüsünden mavi tuş ile hassas ayar bölümünü 16 dan 14 e indirdim gelen sinyal kalitesi yükselmişti.şu an 16 da.cihaz tv nin hemen arkasında.tv ye yapışık desem yeri.sizlerdeki sorunun cihazın bir şekilde yakınında olan bir şeyden etkilendiği kanısındayım.bu cihaza yakın birbaşka elektronik alet olur.hdmı kablonuzdaki bir sorun olur,birçok cihazın aynı prize bağlı olması olur.dedim ya ben bu konuda bilgi sahibi değilim.ama bir gün dışında donma olayını hiç yaşamadım.son yazılımdan sonra daha da süper oldu cihaz.sizlerde umarım en kısa sürede bu sorununuzdan kurtulur ve cihazlarınıza daha da sevgi ile bakarsınız.yazılmsal olsa ben de neden olmuyor diyorum.çözüm sunamadım ama herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını diliyorum.yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.