Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv sorunu

sahintayfun

New member
Üye
15 Eyl 2020
1
1
3
Merhaba yeni aldım bu cihazı ama iptv xtream bölümden girer girmez sağ üst köşede loading error yazıyor daha bilgileri girmeden next 2053 kullandığım cihaz uydu falan çalışıyor bilgileride giriyorum doğru flastan da yükleme yapıyorum ama hareket yok arızalımı acaba değiştirmek gereklimi başka bütün cihazlardan seyrediyorum bunda olmuyor bilen kişiler cevaplarsa sevinirim

galatus

Member
Üye
24 Ara 2019
38
6
8
Yeni yazılımla ve daha önceki bazı yazılımlarda 2053 kullanıcılarının karşılaştığı sorun olan Xtream TV çalışmama sorunu Next AR-GE nin araştırması ve desteğiyle çözüldü. Yapılması gereken V257 yazılımında Url, Port, Kullanıcı Adı, Şifre girişi yapıldıktan sonra Tür seçeneği olarak mutlaka M3U_PLUS seçilmelidir.

mali_37

0
Üye
3 Ocak 2013
28
14
3
Değerli admin ve konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar;Next 2000 HD ve Next 64 kullanıcısıyım. Next 2000 de alt yapıdan kaynaklı sorunlar dışında memnunum.Lakin 1 ay öncesi ikinci bir cihaz gereksinimi sonrası Next 64 aldım İPTV kullanıcısıyım adıma düzenlenmiş olan paketin yüklenmesi esnasında da ulaşılamıyor jatası alıyorum.bazan bu sorun ortadan kalkıyor.Kanalların yüklemesi gerçekleşiyor.Bu sorun hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

peak

New member
Üye
21 Eki 2020
17
13
3
Ben de şunu merak ediyorum. Bu cihazda m3u8 uzantılı yayın linklerini açabilir miyim?
txt dosyası oluşturup user iptv kısmından eklesem... örn: ABCD Tv, https://abcd.com/tv/abcd.m3u8 şeklinde. Genelde .ts uzantılı oluyordu kanallar, fakat elimdeki dosyada m3u8 uzantılı kanallarda var. Bilgisi, tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.

holigankartal

New member
Üye
23 Eki 2020
1
0
1
İptv aldım ve her yerde hatta başka uydu alıcılarda çalışmasına rağmen (mobil uygulamalar,tablet,pc ) uydu alııcıda bilgi lınamıyor hatası alıyorum sebebini bilen var mı?