Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500HD+ PLUS / Next YE-20000 28.12.2012 Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aydın

0
Üye
10 Haz 2012
19
0
1
Kapanıp açılmayı her kanaldamı yapıyor? iki yazılımdada aynı sorunla karşılaştığınıza göre sorun yazılımsal değil. uydu alıcınızın anten kablosunu çıkarıp deneyin cihaz reset atmaz ise tesisatınızda kısa devre olabilir!....

sorun yazılımsal nedeni ben uydu montajcısıyım ayriyetten bundan bir ay önce bütün kaploları dayzek i filan deyiştirdim yazılımla ilgili nasıl yapıyor derseniz diyelim astradan kanal silecem 10 kanalı işaretlemeden cihaz kendine reset atıyor hortbirtte de türksattada aynı ilgili arkadaşlara duyrulur

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Hd+plus sabrımı test ediyor!

Bıktım artık.Cihazı çarpacam bi yere az kaldı.Defalarca kanal listesi yapmaya çalıştım,her seferinde kendiliğnden açılıp kapanmaya başladı.Fazla sıkştırmaya gelmiyor.Nazik bi cihaz!Çarptğım gün arkadaşlara haber veririm.Selamlar.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
sorun yazılımsal nedeni ben uydu montajcısıyım ayriyetten bundan bir ay önce bütün kaploları dayzek i filan deyiştirdim yazılımla ilgili nasıl yapıyor derseniz diyelim astradan kanal silecem 10 kanalı işaretlemeden cihaz kendine reset atıyor hortbirtte de türksattada aynı ilgili arkadaşlara duyrulur

Öncelikle ben firma çalışasnı değil, bir kullanıcıyım, siteminizi bana değil aşağıdaki adrese mail atarak yapın.

[email protected]

Hotbirdde reset atma olayına bende rast geldim kanal taşırken, fakat siz her kanalda yapıyor diye yazdığınız için tesisatınızda kısa devre olabilir diye düşünmüştüm.

darkred

0
Üye
6 Ara 2012
12
0
1
reset sorunu bendede var cihazı aldığıma çok pişmanım. bir daha asla next marka uydu alıcısı almam. ucuz etin yahnisi yavan olur demişler çok doğru söylemişler.

darkred

0
Üye
6 Ara 2012
12
0
1
reset sorunu o kadar canımı sıktıki şimdi eski yazılıma döndüm bakalım bundada sorun çıkarıcak mı.

darkred

0
Üye
6 Ara 2012
12
0
1
daha önce belirttiğim gibi eski yazılıma döndüm cihaz 1 saattir açık herhangi bir reset sorunu olmadı. bilginize.

jaleleddine

0
Üye
24 Kas 2012
23
0
1
problem YE 18500 PLUS

all channels encoded Jazeera sports channel France and more espane nothing works please mach server is there a solution thank you

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
arkadaşlar cihaz ash oldu yazılımı rs 232 ile yükledim ama eski yazılım yeni yazılımı yüklerke cihaz gene ash oluyor fabrika ayarlarına dondurmemmi lazım yazılımı yukedikten sonra cok acıl bilen varsa

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
18500 +Plus, Minix HD (Pembe&Mavi) Minix HD Black, 18000 HD CX`; kısaca tüm Ali chipsetli cihazlara , en kısa zamanda sorunsuz olduğu düşünülen fabrikasyon yazılım verilecektir.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
18500 +Plus, Minix HD (Pembe&Mavi) Minix HD Black, 18000 HD CX`; kısaca tüm Ali chipsetli cihazlara , en kısa zamanda sorunsuz olduğu düşünülen fabrikasyon yazılım verilecektir.

Valla güzel bir haber, siyah menü çok hoş ve kullanışlı ama bir çok hata var malesef. :( bu sebeple ben son verilen mavi menülü iptv test yazılımını kullanıyorum.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
Valla güzel bir haber, siyah menü çok hoş ve kullanışlı ama bir çok hata var malesef. :( bu sebeple ben son verilen mavi menülü iptv test yazılımını kullanıyorum.

syn a bozoğlu ben yazılımı networktan gülleme yapıp yüklemiştim mavi eski yazılım cıkmıştı son yazılım bumuydu yotube filan gerecler bolümünde cıkıyor kafam karıştı acıkcası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...