Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
543
9,830
93
teşekkür ederim dedinizi yaptım evet eski yazılımda tarif etiniz şekilde idi ancak son test yazılımında usb ile ilgili bir bilgi gorunmiyor eskiden yuklemiş oldum liste görunuyor onun dışında mavi tuş falan yok usb den yukleme seçeneyi yok,sanırım yine eski yazılıma donecem,yutube için yuklemiştim test yazılımını ,genel olarak başka sorunum yok

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
288
174
43
05.12.2019 830 yazılımı görünüyor cihazda ana yazılım olarak?

mazhargemci

New member
Üye
28 Ara 2019
5
0
1
Cihaz next 2000 hd. cihaz üzerinden güncelleme yaptım. Ücretli iptv var. Kumandadan mavi tuş ile girş yaptığımız xtream panel, joker olarak değişmiş. İnternet bağlantısında bir sıkıntı olmamasına rağmen joker uygulaması açılmıyor. Lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor. Fişi çek-tak yapmaktan sıkıldım artık lütfen yardım

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,587
113
T.C ANADOLU
Cihaz next 2000 hd. cihaz üzerinden güncelleme yaptım. Ücretli iptv var. Kumandadan mavi tuş ile girş yaptığımız xtream panel, joker olarak değişmiş. İnternet bağlantısında bir sıkıntı olmamasına rağmen joker uygulaması açılmıyor. Lütfen bekleyiniz diyor ve kalıyor. Fişi çek-tak yapmaktan sıkıldım artık lütfen yardım
İnternet hızınız kaç bağlantınız kablolumu vifilimi cihazınızın fişini çekip taktığınızda uydu kanallarında sorun varmı belirtiniz yardımcı olmaya çalışayım.

mazhargemci

New member
Üye
28 Ara 2019
5
0
1
İnternet hızınız kaç bağlantınız kablolumu vifilimi cihazınızın fişini çekip taktığınızda uydu kanallarında sorun varmı belirtiniz yardımcı olmaya çalışayım.

İnternet hızından kaynaklandığını sanmıyorum güncelleme yapmadan önce xtream panel üzerinden izliyordum. Güncelleme yaptıktan sonra oldu. Yinede söyleyeyim 32 mbps. Fişi çek takma yapınca normal uydu yayınlarda herhangi bi sıkıntı yok

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,587
113
T.C ANADOLU
İnternet hızından kaynaklandığını sanmıyorum güncelleme yapmadan önce xtream panel üzerinden izliyordum. Güncelleme yaptıktan sonra oldu. Yinede söyleyeyim 32 mbps. Fişi çek takma yapınca normal uydu yayınlarda herhangi bi sıkıntı yok
Modeminizi açıp kapatınız internet açıldıktan sonra cihazın fişini çek tak birde cihazın internet bağlantısını otomatik DHPC mi ona bakın sonuca bakalım birde bir konuda birkaç yerden paylaşım yapmasanız iyi olur.

Son düzenleme:

mazhargemci

New member
Üye
28 Ara 2019
5
0
1
Modeminizi açıp kapatınız internet açıldıktan sonra cihazın fişini çek tak birde cihazın internet bağlantısını otomatik DHPC mi ona bakın sonuca bakalım birde bir konuda birkaç yerden paylaşım yapmasanız iyi olur.
Modemi kapatıp açtım cihazın fişini çekip taktım internet bağlantısı DHPC sonuç aynı

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,587
113
T.C ANADOLU
Fabrika ayarlarından yukardaki sadece kullanıcı ayarlarını sil yap yalnız önceki ayarlarınızı bir yere not edin yeniden ayarlarınızı yapın iks yi kapatın ve açık cccamlar varsa onlarıda kapatın birde buna bakalım linkinizi ücretli olduğunu söylediniz gene düzelmez ise sağlayıcınız ile irtibata geçin birde linkinizi telefonda veya pcde kontrol edin bizde böyle bir sorun yok ücretli ücretsiz stabil

mazhargemci

New member
Üye
28 Ara 2019
5
0
1
Fabrika ayarlarından yukardaki sadece kullanıcı ayarlarını sil yap yalnız önceki ayarlarınızı bir yere not edin yeniden ayarlarınızı yapın iks yi kapatın ve açık cccamlar varsa onlarıda kapatın birde buna bakalım linkinizi ücretli olduğunu söylediniz gene düzelmez ise sağlayıcınız ile irtibata geçin birde linkinizi telefonda veya pcde kontrol edin bizde böyle bir sorun yok ücretli ücretsiz stabil
Hallettim teşekkür ederim. Port güncellemesi yapmak gerekiyormuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...