Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
288
174
43
dün cihaz açılınca güncelleme uyarısı çıktı 830 yüklendi, sitede bunla ilgili bilgi yok???

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar şu cihazı fabrikada yazılımı çıkaranlar deneme tahtasına çevirip iyice işi çığrından çıkardılar şimdi doktoru mumla arar olduk çıkarılan bütün test yazılımlarının hepsi sorunlu arkadaşlara benim tavsiyem bu test yazılımlarını cihaza hiç yüklememeri cihazınıza şu an yazılımların içinde en düzgün çalışan 2-8-2019 yazılımını yükleyin kalsın.Başka yazılımları karıştırmaya şimdilik gerek yok.

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
288
174
43
Arkadaşlar şu cihazı fabrikada yazılımı çıkaranlar deneme tahtasına çevirip iyice işi çığrından çıkardılar şimdi doktoru mumla arar olduk çıkarılan bütün test yazılımlarının hepsi sorunlu arkadaşlara benim tavsiyem bu test yazılımlarını cihaza hiç yüklememeri cihazınıza şu an yazılımların içinde en düzgün çalışan 2-8-2019 yazılımını yükleyin kalsın.Başka yazılımları karıştırmaya şimdilik gerek yok.
önceki gün ana yazılım 830 oldu, cihaz güncelleme uyarısı verdi test yazılımı değil ana yazılım yüklüyken çıktı bu güncelleme bilgi ekranı

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Aynı sorun 1799 dan sonra jokerli olan her versionu denedim final yazılım dahil jokere girince lütfen bekleyin yazıyor ve makina donuyor fişi çıkarıp takmak gerekiyor fabrika ayarlarına da döndüm değişen birşey yok v1799 a geri döndüm xtream uygulaması gayet düzgün çalışıyor gerçekten çalışan versionu bozmuşlar.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Linkini atarmısın rica etsem yazilimin

Nero38

New member
Üye
26 Eyl 2018
11
21
3
Bende hiç sorun yoktu takı flash tan iptv joker e yüklemek isteyince kadar kumandadan yazarken bir sıkıntı olmadı bir flash bellek aldım telefondan attım flash â ordan joker e yükleyim dedim dosya yok dedi sonra çıktım free iptv bölümüne flash tan yükledim oldu sonra bi fabrika ayarlarına döndüm bu kez joker bekleyin diyor hiç birşey olmadı yarım saat bekledim yok bende eski yazılıma dönüm bakalım nolucak

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
288
174
43
05.12.2019 tarihli (V1.830)
üstadlar; bu yazılım ile ilgili neden bir bilgi yok?

Dostojewky

Member
Üye
27 Eki 2019
42
16
8
Ne güncellemesi belli değil.En önemli sorun olan wifi bağlantı hatası aylardır çözümsüz.Yazık oold.3 misli para verip wifi internetli cihaz aldım.İsmine güvendim.Ama şimdi cihazı sadece uydu alıcısı olarak kullanacağım.Kendime yeni bir android box alacağım.Tebrikler NEXT

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Ne güncellemesi belli değil.En önemli sorun olan wifi bağlantı hatası aylardır çözümsüz.Yazık oold.3 misli para verip wifi internetli cihaz aldım.İsmine güvendim.Ama şimdi cihazı sadece uydu alıcısı olarak kullanacağım.Kendime yeni bir android box alacağım.Tebrikler NEXT
Hocam sizin cihazınız ftamı ınternet mac mı hangısı

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
yüklemeyin youtube surunlu bu yazilimda bir önceki test yazilimina dönmek icin aramadigim site kalmadi artik burdan veya nextin kendi sayfasindada testler verilmiyor. Bu testleride usb dosyasi olrak verseler ne var.

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Yazılımlar artık usb olarak yukleyemıyoruz dosya olarak vermıyorlar neden acaba ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...