Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 24.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.850)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umit58

0
Üye
21 Ara 2011
17
4
3
Tüm tp leri sildikten sonra sadece network tp'sini manuel taratıyorum 66 tp alıyo daha sonra hiçbir taratma yapmamama rağmen kendiliğinden 15 20 tp ekliyor durduk yere tpler 85 e falan çıkıyor bu sıkıntı nerdeyse 1 yıldan fazla oldu böyle belkide daha fazla oldu

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Arkadaşlar sorun ve sorunlarınızı mail , whatsapp , Facebook , instagram , telefon gibi yerlerden ulaştırırsanız daha çabuk çözüm alırsınız ?

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
firma çalışanısın galiba belki dikkate alırsınız cihazı internet bağlantılı kullanılıyorum çanakla işim yok frekansla tp ilgim yok wifi tekrar bağlanma sorunu ,youtube hata 8 -06 ücretli iptv bazı yayınlarda ses var görüntü yok büyük olanmachina 3d de sorun yok bilgisayarda sorun yok kodek olmadığı zaman bilgisayardada bakamıyorum yine diyorum türkçe yazıyorum benim sorunum devam ediyor benim için yazılım çöp oğlu çöptür kablo çekme imkanım yok cihazı çok seviyorsan sana satayım iki tane var yakınlarına önerebilirsiniz
Henüz bir Firma kuramadım
Emekliyim vede serbest çalışıyorum
Keşke firma çalışanı olsaydım da para kazanırdım dermişim
Sayın erceyerek
Uygun fiyata satış sayfasına koyarsanız düşünürüz almayı veya aldırmayı neden olmasın
Bu derece kendinizi üzmenize gerekte yok cihazınız sorunluysa verin servise çözümünü bulsunlar
Bakın bende sizin gibi başka cihazlarda var machına 3d çift tuner ....2000hd usb
Evet zaman zaman sorunları oluyor
Ama machına 3d ıptv daha çok sıkıntılı bu cihaza göre
Yani bu cihaz bana göre veya başka kullanan arkadaşlara göre ne çöp nede çöp kovası

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Tüm tp leri sildikten sonra sadece network tp'sini manuel taratıyorum 66 tp alıyo daha sonra hiçbir taratma yapmamama rağmen kendiliğinden 15 20 tp ekliyor durduk yere tpler 85 e falan çıkıyor bu sıkıntı nerdeyse 1 yıldan fazla oldu böyle belkide daha fazla oldu
Sayın ümit
Bu olay sanırım sorunsal cihaz kendi yüklüyor daha öncede yazmıslardı
Benim tavsiyem
Cihazda kör tarama yapın ben öyle yapıyorum manuel arama veya otomatik arama hiç yapmıyorum
Kör taramada sadece yayın olan tp ler bulunuyor

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Henüz bir Firma kuramadım
Emekliyim vede serbest çalışıyorum
Keşke firma çalışanı olsaydım da para kazanırdım dermişim
Sayın erceyerek
Uygun fiyata satış sayfasına koyarsanız düşünürüz almayı veya aldırmayı neden olmasın
Bu derece kendinizi üzmenize gerekte yok cihazınız sorunluysa verin servise çözümünü bulsunlar
Bakın bende sizin gibi başka cihazlarda var machına 3d çift tuner ....2000hd usb
Evet zaman zaman sorunları oluyor
Ama machına 3d ıptv daha çok sıkıntılı bu cihaza göre
Yani bu cihaz bana göre veya başka kullanan arkadaşlara göre ne çöp nede çöp kovası

Son düzenleme:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Seve seve sayın erceyerek
Burada konu dışı yazılarlada başkalarını rahatsız etmeye niyetim yok
İyisimi burda konuyu kapatalım

umit58

0
Üye
21 Ara 2011
17
4
3
Bu problem çözülmeli öyle saçmalık mı olur kör tarama yapmak zorunda değiliz 12380 i manuel network lü taratmak istiyorum çoğu kullanıcıda bu şekilde kullanıyo bu sorun çözülmeli bence

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Arkadaşlar merhaba. Bu cihazın yeni kullanıcısı olduğumu daha önce ifade etmiştim. Yazılım gümncellemesini yaptım. Ancak bu cihazdaki iks ile horbird13 ve Astra19 derece kanallarını neredeyse tek tek gezdim ama kanalların nerdeyse%95inin şifresi çözülmüyor. Günlük cccam serverlar daha iyi çalışıyor maalesef. Buna nasıl çözüm bulunabilir, iks için.

umut2014

Member
Üye
22 Mar 2019
44
16
8
Sayın hocam fox vetv8 düzelme imkanı yokmuş hocam şey r ederken görüntü gidiyor geri geliyor çoktan bedir burun var saygılar

kamilabii

New member
Üye
24 Eki 2019
23
9
3
Sayın hocam fox vetv8 düzelme imkanı yokmuş hocam şey r ederken görüntü gidiyor geri geliyor çoktan bedir burun var saygılar
sn.arkadaşım iyi akşamlar fox ve tv 8 kanallarını birbirine yakın tp lerin yanına alırsanız iyi olur.kısacasıda bu iki kanalıda peşpeşede alabilirsin. bu next lerde kronik bir durumdur.

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
joker iptv üzerinden seyrettiğim yayınlarda çoğu kanalların sesi var görüntüsü yok acaba kullandığım iptyv de mi var diye başka cihazda vu duo2 de denedim açılıyor ama aynı kanallar next 2000 cihazımda açılmıyor bu sorun bayadır var ses var görüntü yok bu konuda yardımcı olunursa sevinirim yeni yazılımla bu çözülebilir veya başka bir sorun varsa bilgi verilirse sevinirim

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
joker iptv üzerinden seyrettiğim yayınlarda çoğu kanalların sesi var görüntüsü yok acaba kullandığım iptyv de mi var diye başka cihazda vu duo2 de denedim açılıyor ama aynı kanallar next 2000 cihazımda açılmıyor bu sorun bayadır var ses var görüntü yok bu konuda yardımcı olunursa sevinirim yeni yazılımla bu çözülebilir veya başka bir sorun varsa bilgi verilirse sevinirim
Mehmet kardes arka sayfalara baktiginizda bu ve benzeri bir cok yorum goreceksiniz burada fazla yardim edilecegini neyi nasil yaparsan duzeleceginin cevabini teknik anlamda zor alirsin, dolayisiyla next firmasinin mail adresine gerekli iletinizi yapmanizi oneririm.

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Selamün Aleyküm eger frekans listesi güncellenmesin istiyorsaniz tkgs calisma modu kapali yapacaksiniz.

umit58

0
Üye
21 Ara 2011
17
4
3
Kardeşim ben bu cihazda acemi değilim onu yap bunu yap demeyin bir sorun var bu sorunu yazılımla ancak çözerler o yüzden belki birileri görür diye yazdık buraya tkgs ile alakası yok zaten kapalı cihaza sadece network ile tarama yapıyorum tüm tpleri silip sadece 12800'ü taratıyorum 66 tp alıyo sorun yok menüden çıkınca bir süre sonra kendiliğinden tp ekliyor cihaz bu sorun next 64 de de var oda 150 küsüre kadar çıkarıyo tp sayısını

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Kardeşim ben bu cihazda acemi değilim onu yap bunu yap demeyin bir sorun var bu sorunu yazılımla ancak çözerler o yüzden belki birileri görür diye yazdık buraya tkgs ile alakası yok zaten kapalı cihaza sadece network ile tarama yapıyorum tüm tpleri silip sadece 12800'ü taratıyorum 66 tp alıyo sorun yok menüden çıkınca bir süre sonra kendiliğinden tp ekliyor cihaz bu sorun next 64 de de var oda 150 küsüre kadar çıkarıyo tp sayısını
Kardesim sen network taramasinda kac tp var biliyormusun sen sadece yayin cikan tpleri görürsün ama arka planda 100 tp varsa bunlar otomatik yüklenir biz neden kör tarama diyip duruyoruz o sadece yayinaldigi frekanslari hafizaya alir birde böyle dene göreceksin olacak.
Ben yeni yazilimi yükledim 4. kademe cihazi Fabrika ayara getirdim tüm frekanslari sildim sadece 7 Tkgs frekansi kaldi ve kör tarama yaptim tarama bittikten sonra aliciyi kapatip actim yine 56 tp(Avrupa) var görünüyor buna ne diyeceksin benim alet seninkinden farklimi?
Tm haklisiniz bugün Actim Cihazi sizin dediginiz gibi yayin olmayan 17 Frekansi eklemis otomatik olarak.

Son düzenleme:

umit58

0
Üye
21 Ara 2011
17
4
3
Network tarattığında 66 tp alır bu her cihazda aynı dahili uydu alıcılı televizyonlarda dahil bırak şu kör taramayı cihaz 66 tp kaydettikten bir süre sonra kendiliğinden tp ekliyo

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Network tarattığında 66 tp alır bu her cihazda aynı dahili uydu alıcılı televizyonlarda dahil bırak şu kör taramayı cihaz 66 tp kaydettikten bir süre sonra kendiliğinden tp ekliyo
arkadaşlar herkesin fikrine saygılıyım şahsen ben türksat için elile bilgi girerek seçeneğinden 12380 frekansında 27500 sembol değerinde ve polarizasyon v olarak uydumuzun şebeke arama ferekansını kullanarak network search ı açık yaparak tarama yaptırırım uydumuzda ne kadar frekans varsa bulur ve kaydeder şahsi fikrimdir machina3d ve internet machina kullanmaktayım her ikisindede bu şekilde tarama yaptırdım hiç bir olumsuzluk ile karşılaşmadım saygılarımla

umit58

0
Üye
21 Ara 2011
17
4
3
Bende herzaman manuel 12380 olan frekansı taratırım kaç tp varsa alır şuan için 66 alıyo ama cihaz nedense kendiliğinden ekleme yapıyo biraz önce next 64 cihazı sıfırladım tüm tpleri sildim sadece network frekansı tarattım yine 66 tane tp aldı çıktım listeye baktım toplamda 66 tp var gayet normal ama oradan çıkıp birkaç kanal gezip cihazı kapatıp açtım daha sonra tp listesine girdim toplam tp 72 olmuş bazende bu 152 ye çıkıyo yani hiöbir işlem yapmadan cihaz kendi ekliyo bu internet machinada da böyle ben evimde iki tane 64 bir tane internet machina kullanıyorum üç cihazımda aynı şekilde cihazın eklediği tpleri siliyorum bir süre sonra yine ekliyo hiçbir tarama işlemi yapmadığım halde ekliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...