Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 24.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.850)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşım next eleştirince bazı sazan arkadaşalar hemen savunma moduna geçiyor yazdığım eleştiri mesajını bile silmişler

Arkadaşim bu nasıl bir üslup SAZAN bizlermi oluyoruz.Sizin ne yazdiginizdan haberiniz varmı.? Cihazın derdi bizi bağlamaz gidin derdinizi firmaya anlatın burada sadece bilgi paylaşımı yapılır üyeler arasında.Cihazlardaki sorunlar bizi forum olarak bağlayıcı değildir...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

@erceyerek silindi dediğiniz mesajınızı gösterebilirmisiniz buyrun tüm mesajlarınız.
Next 2000-HD İnternet Machina 24.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.850)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@erceyerek silindi dediğiniz mesajınızı gösterebilirmisiniz buyrun tüm mesajlarınız.
Next YE-2000 HD CX 10.01.2020 Tarihli Test Yazılımı (V1.844)
Ücretli iptv de bazı kanallarda ses var görüntü yok büyük olan machina 3d de sıkıntı yok wifi tekrar bağlanma sorunu devam ediyor cihazın fişini çekip takınca düzeliyor
Next 2000-HD İnternet Machina 21.11.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.828)
bazı ıptv kanallarında ses var görüntü yok yeni yazılımlarda ne degişiyor anlamış değilim boyuna yazılım çıkıyor büyük olan next machina 3d modelinde sorun yok codec sıkıntıısı olabilir
machina 3d sıkıntı yok next minide sıkıntı var
Next 2000-HD İnternet Machina 02.12.2019 Tarihli Test Yazılımı (V1.829)
aynı sorun bende de var
Wifi bağlantı hatası devam ediyor cihazın elektrik bağlantısını kesip tekrar bağlayınca düzeliyor
iptv bazı kanallarda ses var görüntü yok diğer kullandığım MACHİNA 3D sıkıntı yok
ses var görüntü yok
iptv bazı kanallarda ses var görüntü yok diğer kullandığım machina 3d sorusuz seyrediyorum
iptv bazı kanallarda ses var görüntü yok diğer kullandığım machina 3d sorusuz seyrediyorum
YouTube düzgün çalışmıyor arama yaptığında birde kablosuz baglantıyı görmüyor cihazın güç bağlantısını kesip tekrar açınca düzeliyor
Next Machina 3D Çift Tuner 27.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı
sayın doktor yazılım yükledikten sonra menüden geri dönüşde donma oluyor baya bekleyip kanal öyle açılıyor menüden uydu bölümüne giriş yapılmıyor kullanıcı ayalarını sıfırladım cihazım çift tuner şimdiden teşekkürler

• Firma:Next&NextStar
Adres:Sultanbeyli / İstanbul / TürkiyeTelefon:+90(216)5929800Faks:+90(216)5929972Adres:Battalgazi Mh. Basra Cd. No:10-14 Sultanbeyli, İstanbul - TÜRKİYEE-posta:[email protected]:Next&Nextstar Destek Grubu:https://www.kaiza.la/public/NextNextStarInstagram:https://www.instagram.com/next.nexstar/WhatsApp Danışma Hattı:+90(531)1051120

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ne söylesem boş siz şirketi kurmuşsunuz eleştiriye tahammül edemiyorsunuz Sizin istediğiniz olumlu yorumlar yapılmayınca tepki veriyorsunuz

okumlu olumsuz mesajlarınızın hepsi duruyor buyrun. şimdi olumlu olumsuz bi yazı yazın bakalım suçlamadan önce
--------------------------------------------------------------

Eleştirmeyince şirket oluyormuşuz ya buyurun bi övgüde benden

Sevgili Next nextstar yazılımcıları ve firma sahibi Next2000 hd internet machinayı mahvettiniz 1 sene içinde yeter artık düzgün bir yazılım yapında bu millet sizi taktir etsin benim gibi cihazını satıp kurtulanda hata etmişim desin.
Bu yazımı e postayla ben firmaya attım buraya gelipde milleti suçlamadım.

Son düzenleme:

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
okumlu olumsuz mesajlarınızın hepsi duruyor buyrun. şimdi olumlu olumsuz bi yazı yazın bakalım suçlamadan önce

Eleştirmeyince şirket oluyormuşuz ya buyurun bi övgüde benden

Sevgili Next nextstar yazılımcıları ve firma sahibi Next2000 hd internet machinayı mahvettiniz 1 sene içinde yeter artık düzgün bir yazılım yapında bu millet sizi taktir etsin benim gibi cihazını satıp kurtulanda hata etmişim desin.
Bu yazımı e postayla ben firmaya attım buraya gelipde milleti suçlamadım.

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
sevgili arkadaşım silinmiş mesajı nasıl göstereyim web sitesinin kontrolu bende değil site yöneticisi değilim ben kızdıran cihaz hakkında en ufak eleştiri yazdığım zaman bazı arkadaşlar firma sahibi gibi insanı azarlar gibi cevap yazıyor benimde aklıma farklı şeyler geliyor zaten cihazda beklentimi karşılamadı cihaz hakkında sorunumu çözemedim mail mesaj atıyorum cevap yok burdanda mesaj yazıyorum onada burdaki bazı arkadaşların tahammülü yok başıma bela oldu elimde iki tane var alan olursa satacağım

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sevgili arkadaşım silinmiş mesajı nasıl göstereyim web sitesinin kontrolu bende değil site yöneticisi değilim ben kızdıran cihaz hakkında en ufak eleştiri yazdığım zaman bazı arkadaşlar firma sahibi gibi insanı azarlar gibi cevap yazıyor benimde aklıma farklı şeyler geliyor zaten cihazda beklentimi karşılamadı cihaz hakkında sorunumu çözemedim mail mesaj atıyorum cevap yok burdanda mesaj yazıyorum onada burdaki bazı arkadaşların tahammülü yok başıma bela oldu elimde iki tane var alan olursa satacağım

Arkadaşım olayı uzatma git derdini NEXT firmasına anlat.Sizin derdinizi çekecek laf yetiştirecek halimiz yok bu nedir bu ne saçmalıktır.Utanmadan bir sürü ithamlarda bulunuyorsunuz.Bana kalsa sizi bir dakika daha burada tutmam.! Firma yazılımı verir cefasini çekmek herturlu saçma sapan ithamlarda olmak bize düşer.Yukarda firmanın iletişim bilgileri var gidin derdinizi oraya anlatın...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
@erceyerek ;

Silinen tek bir mesajın var oda forumdaki kullanıcıya yapmış olduğun terbiyesizlikten dolayı!!! altta @kadifeli arkadaştan özür dileyerek silinmiş olan mesajı ekliyorum.

Senin burada forumdaki herhangi bir üyeye bu şekilde konuşma, aşağılama hakkın yok, herkese olduğu gibi sana da yardımcı olmaya çalışan insanlara bu şekilde hitap edemezsin..
Burası Next firmasının yada başka bir firmanın herhangi bir çalışanın olduğu bir destek hattı değil, burası insanların birbirlerine yardımcı olmak için kurulduğu bir forum.. Cihazın ile ilgili şikayetlerini firmasına ilet, cihaza kızarak buradaki insanlara terbiyesizlik yapma.!
Ekran Alıntısı.JPG

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
@erceyerek ;

Silinen tek bir mesajın var oda forumdaki kullanıcıya yapmış olduğun terbiyesizlikten dolayı!!! altta @kadifeli arkadaştan özür dileyerek silinmiş olan mesajı ekliyorum.

Senin burada forumdaki herhangi bir üyeye bu şekilde konuşma, aşağılama hakkın yok, herkese olduğu gibi sana da yardımcı olmaya çalışan insanlara bu şekilde hitap edemezsin..
Burası Next firmasının yada başka bir firmanın herhangi bir çalışanın olduğu bir destek hattı değil, burası insanların birbirlerine yardımcı olmak için kurulduğu bir forum.. Cihazın ile ilgili şikayetlerini firmasına ilet, cihaza kızarak buradaki insanlara terbiyesizlik yapma.!Ekli dosyayı görüntüle 12025[/QUOTE
@erceyerek ;

Burası Next firmasının yada başka bir firmanın herhangi bir çalışanın olduğu bir destek hattı değil, burası insanların birbirlerine yardımcı olmak için kurulduğu bir forum.. Cihazın ile ilgili şikayetlerini firmasına ilet, cihaza kızarak buradaki insanlara terbiyesizlik yapma.!Ekli dosyayı görüntüle 12025

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Arkadaşım olayı uzatma git derdini NEXT firmasına anlat.Sizin derdinizi çekecek laf yetiştirecek halimiz yok bu nedir bu ne saçmalıktır.Utanmadan bir sürü ithamlarda bulunuyorsunuz.Bana kalsa sizi bir dakika daha burada tutmam.! Firma yazılımı verir cefasini çekmek herturlu saçma sapan ithamlarda olmak bize düşer.Yukarda firmanın iletişim bilgileri var gidin derdinizi oraya anlatın...
anladığım kadarıyla sizin bir bağlantınız ve yardımcı olacak bağlantınız yok ondan dolayı özür dilerim silinen mesajda bir küfür hakaret olduğunu sanmıyorum bir daha da mesaj yazmıyorum lafı uzatmazsanız sevinirim cevap yazmak zorunda kalıyorum

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Erceyerek
Senin kullandıgın cihaz bendede var cihazı kullanmayı bilmiyorsun özelden sana nasıl kullanılacagını anlatabilirim

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
şikayetleriniz için Next iletişim

Telefon: +90(216) 592 98 00
E-Posta: [email protected]
Facebook: facebook.com/next.nextstar/
Instagram: instagram.com/next.nextstar/
WhatsApp: +90(531) 105 11 20

erceyerek

0
Üye
22 Mar 2016
52
13
8
Erceyerek
Senin kullandıgın cihaz bendede var cihazı kullanmayı bilmiyorsun özelden sana nasıl kullanılacagını anlatabilirim
Aytaç bey sorunumu hal ederseniz sevinirim tam olarak sorunum ücretli iptv de bazı kanallarda Ses var görüntü yok cep telefonundan bakıyorum sorun yok bilgisayarda sorun yok büyük olan machina 3 d sorun yok yardımlarınızı bekliyorum Birde cihazı kablosuz internet bağlantılı kullanıyorum modem kapandığında veya bağlantı koptuğunda tekrar bağlanmıyor menüden Wifi bağlantısını yapmak istediğimde hiç bir bağlantıyı görmüyor cihazın fişini çekip takıyorum düzeliyor TV duvarda asılı fişleri gizledim tekrar çıkar tak sıkıntı oluyor yazılımla menüye cihazı yeniden başlat seçeneği eklenebilir belki internet için kablo çekme imkanım yok

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...