Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 12.06.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
dediğiniz gibiyse zor ihtimal donanımsal hata var Yeni aldıysanız aldığınız yere müracaat edin.

Sakın sakın abim cihazınızdan vazgeçmeyin .olagan hata olabilir çözülür Cihaz kaliteli emin olun.

HayriAtadeniz

0
Üye
13 May 2017
9
0
1
En sık izlediğim Kanal VH1 Classic 11739/27500/V izlerken dondu Sinyal %93 - %73 Power Düğmesi ile kapatıp açtım SES var ama GÖRÜNTÜ yok ! Tekrar takrar denedim sonuç değişmedi. ( Kanal değişiyor - ses çalışıyor ama ekran siyah "YOK" ) Fişi çekip taktım normale döndü !!!!!!

* Bu sorundan ÖNCE, Fabrika ayarları 4 bölüm birden silindi / türksat 42.0 E - Astra 19.2 E tarandı. Yeni Yazılım, Key Kütüphanesi, Softcam ve CCcam yüklendi.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
En sık izlediğim Kanal VH1 Classic 11739/27500/V izlerken dondu Sinyal %93 - %73 Power Düğmesi ile kapatıp açtım SES var ama GÖRÜNTÜ yok ! Tekrar takrar denedim sonuç değişmedi. ( Kanal değişiyor - ses çalışıyor ama ekran siyah "YOK" ) Fişi çekip taktım normale döndü !!!!!!

* Bu sorundan ÖNCE, Fabrika ayarları 4 bölüm birden silindi / türksat 42.0 E - Astra 19.2 E tarandı. Yeni Yazılım, Key Kütüphanesi, Softcam ve CCcam yüklendi.

Bazı kanallar FREE-SERVER desteği ile çalışmaktadır sistemde zaman zaman bu şekilde olabilme durumu mevcuttur.Çünkü yazdıklarınızdan cihazın çalıştığı durumunu çıkarıyorum.Birde internet bağlantınızın tam olduğundan emin olun hele WİFİ varsa bu çok daha fazla önem arzeder...

HayriAtadeniz

0
Üye
13 May 2017
9
0
1
Bazı kanallar FREE-SERVER desteği ile çalışmaktadır sistemde zaman zaman bu şekilde olabilme durumu mevcuttur.Çünkü yazdıklarınızdan cihazın çalıştığı durumunu çıkarıyorum.Birde internet bağlantınızın tam olduğundan emin olun hele WİFİ varsa bu çok daha fazla önem arzeder...

Wifi bağlantı %100 / Hız 25 gb Kablo internet

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Arkadaşlar bu yeni yazılımı yükledikten sonra ip tv ler sürekli donarak açılmakta sizlerdede aynı şey oluyormu acaba?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Çok Şanslısın ! Bende hiç çalışmıyor x panel hatası veriyor.

Arkadaşım size yardım için her türlü bilgi verilmiştir bundan sonra yapacak bir şey yoktur.! Yazılım ilk geldiğinde Sevgili @KARBON ve BEN test ederim özellikle baktığımız yer cihazın internet uygulamalarıdır.Eğer bir sıkıntı yok ise yazılımı veririz ki yazılım verileli neredeyse 10 gün olmuş sadece 3 yada dört kullanıcıdan şikayet geldi.Ve maalesef X-PANEL konularını ayrıntıları ile verilmesine rağmen bu durumda olan kişiler her nedense HATA yapmaya devam ediyorlar.Sonrada gelip yok yazılım hatalı yok bilmemne burda yazıp çizmeye başlıyorlar.Madem X-PANEL inize bu kadar güveniyorsunuz yollayın ÖZELDEN test edeyim bakalım hesap aktifmi yoksa ölümü.Boşu boşuna zaman yitirmiyelim haa yok göndermek istemezseniz o halde cihazı aldığınız yere iade edin yenisini talep edin...

bugün itibariyle astra CANAL+ paketi amigo plusta açılmaya başladı minix 2000 internet machinada tık yok açılmıyor.

Sedat bey merhabalar yazdıklarınız doğrudur fakat malumunuz 2000 HD ile AMİG-plusta SERVER ler farklıdır.Belki ilerleyen zaman diliminde 2000 lerede tekrar gelebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...