Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1735)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
merhaba arkadaşlar
doğru yeri mi bilmiyorum ama bizim cihazlarda Haber Global kanalı TKGS ile gelecek mi? elle mi yüklemek gerek acaba?
HaberGlobalTV Uydu: Türksat 4A, Frekans: 12245 mhz, Pol: Horizontal, Symbol rate: 27500, Fec: 5/6

Live674

0
Üye
10 Ağu 2017
10
9
3
Paralı IPTV Serverinde bazı VOD Filimlerde ses çıkmıyor. Sanırsam mp4 veyada Avi uzantı problemi. Bu sorun sizdede varmı?

Son düzenleme:

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
X panel hatası olanlar
İnternet Portalındaki Xpaneli kullansınlar.
Eğer hata veriyorsa kumandasının M+
Tuşu ile Xpanel açsınlar. O zaman düzeliyor. Tahminim son yazılımda
X panelde bir şekilde çakışma var.
İsterseniz usb ile direkt ıptv ye yükleme
Yapınız. Bazan mavi tuş da Xpanel hatası veriyor.. Doktor üstad kısa zamanda yeni bir yazılım verir.
Beklemekte fayda var.

kuyumcu09

0
Üye
11 May 2017
15
9
3
X panel hatası olanlar
İnternet Portalındaki Xpaneli kullansınlar.
Eğer hata veriyorsa kumandasının M+
Tuşu ile Xpanel açsınlar. O zaman düzeliyor. Tahminim son yazılımda
X panelde bir şekilde çakışma var.
İsterseniz usb ile direkt ıptv ye yükleme
Yapınız. Bazan mavi tuş da Xpanel hatası veriyor.. Doktor üstad kısa zamanda yeni bir yazılım verir.
Beklemekte fayda var.
yok olmuyor hata devam ediyor

suptor

0
Üye
1 Tem 2018
3
3
3
kumandadan color tuşuna bas tv uyum ayarları ses geçirgenliği donanım yap düzeliyor bende aynı sorunu yaşadım

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Son guncellemeden sonra sanal kumanda uygulamasinin cogu tusunun yazilari yok oldu calisiyor ama yazisiz olarak calisiyor onceden ayni kumandasi gibi butun tuslari gorunuyordu sizde de ayni mi çözümü bilen var mi acana

theleon

New member
Üye
26 Eyl 2018
17
7
3
Ne yaparsam yapayım xpanel bağlantı sorunu veriyor eski yazılıma döndüm gene aynı güncellemeden önce sorun yoktu ikincisi tavşan bölümü boş birley çıkmıyor üçüncüsü ise iptv bölümünde listeyi aktarıyorum kanal isimlerinin önüne -1 yazısı geldi pc de vb telde sorun yok isim knusunda yeni oldu bu cihazı daha yeni aldım iki aylık iks tarih bölümünde tanımsız yazmaya başladı ne yapmam lazım ?

brokenn24

0
Üye
1 Eyl 2018
41
25
18
Ne yaparsam yapayım xpanel bağlantı sorunu veriyor eski yazılıma döndüm gene aynı güncellemeden önce sorun yoktu ikincisi tavşan bölümü boş birley çıkmıyor üçüncüsü ise iptv bölümünde listeyi aktarıyorum kanal isimlerinin önüne -1 yazısı geldi pc de vb telde sorun yok isim knusunda yeni oldu bu cihazı daha yeni aldım iki aylık iks tarih bölümünde tanımsız yazmaya başladı ne yapmam lazım ?
Hangi İnternet servis sağlayıcısı kullanıyorsunuz?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
-v1.726(P1.1.2) 05-09-2018- yazılımı yükle bütün bilgilerini usb yedekle fabrika ayarlarının 4bölümün tümünü birden sil usb den yedeği yükle sonucu bir bakalım.(Ben bu yazılımı yükledim sebebi de bazılarının cihazlarında xpanel hatası verdiğini forumda belirtiyorlar deneme maksatlı gerçi son yazılımda benim cihazda sorun yaşamadım yalnız cihaz xpanelde biraz daha hassaslaştı)http://www.next.web.tr/konu/next-20...azirlamak-ve-yuklemek.11829/reply?quote=78271

Son düzenleme:

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
Sanal Klavye bazı tuşlar silik
Fakat sanal kumanda işlem yapıyor
Bazan geç tepki veriyor.

theleon

New member
Üye
26 Eyl 2018
17
7
3
-v1.726(P1.1.2) 05-09-2018- yazılımı yükle bütün bilgilerini usb yedekle fabrika ayarlarının 4bölümün tümünü birden sil usb den yedeği yükle sonucu bir bakalım.(Ben bu yazılımı yükledim sebebi de bazılarının cihazlarında xpanel hatası verdiğini forumda belirtiyorlar deneme maksatlı gerçi son yazılımda benim cihazda sorun yaşamadım yalnız cihaz xpanelde biraz daha hassaslaştı)http://www.next.web.tr/konu/next-20...azirlamak-ve-yuklemek.11829/reply?quote=78271
Son yazılımdan önceki 4-5 sürümüde yükledim hep aynı oldu ama ilk fırsatt dediğin şekilde dediğin sürümü yüklücem inş hallolur üstadım

firatuzun

New member
Üye
21 Eyl 2018
8
6
3
Başka bir İnternet servis sağlayıcısı deneyin. Telefonu falan bağlayıp deneyin.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onu da denedim sorun cihaz ve yazılımıyla alakalı... her halükarda bu cihaz bütün iptvleri açmıyor xpanelde. Alakası yok başka istisnalarla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...