Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1735)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firatuzun

New member
Üye
21 Eyl 2018
8
6
3
Xpanel hatası için (Tüm Yedeklerinizi Aldıktan Sonra) Eski bir Kanal yedeğiniz varsa yükleseniz veya kanalları yeniden taratsanız Tabii Yazılım Attıktan Sonra Fabrika Ayarlarındaki 1 nolu Seçeneği (Kullanıcı Ayarlarını Silmek) Birde Bunları Deneseniz...
Denedim sorun aynı diğer uydu cihazında takır takır çalışıyor xpanelinde. Next 2000 hd xpanelinde bağlantı hatası ne hikmetse artık. Son güncellemeyle birlikte duman oldu.

Mutlu34

0
Üye
16 Eki 2016
32
42
18
Rich (BB code):
x panel hatası arasıra veriyordu son yazılımla x panel hatası sürekli vermeye başladı free ip TV moduna ise güncelleme hatası veriyor yani yeni yazılım olanı da götürdü ustalar... Acil yardım forumda yazanları denedim sonuç alamadım ..

osmanery

0
Üye
7 Ocak 2018
8
1
3
Sayın @Karbon sizden bir isteğim olacak. Next 2000 hd mini internet makine kullanmaktayım. Kör tarama yapınca TP eklemesi yapılmaktadır. Ama boş TP frekansları çok olunca (275 adet gibi) haliyle bunları tek tek silmek bir eziyete dönüşüyor, Kumandanın basmaktan tuşları bozulacak adeta. Çok sıkıntılı oluyor. Bu TP silmeyi kanal size gibi çoklu silme haline yeni yazılımda getirirlerse şahane olacak. Bu hususu bir iletirseniz çok seviniriz. Saygılarımla

brokenn24

0
Üye
1 Eyl 2018
41
25
18
Bu xpanel hatası enteresan bir durum olmaya başladı. Ben son güncellemeyi yaptıktan sonra hiç hata almadım.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Xtream aktarim hizinda bugun gunboyu ciddi yavaslama var. Son test yaziliminin ciktigi 19.gun ve sonraki iki gun gayet guzeldi.

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
üç gün arayla verilen test yazılımların sonucunda cihaz bir enkaz gibi ortada kaldı bu enkazı kaldıracak daha tecrubeli koreli yazılmci yok mu?
şuan cihaz gıda marketlerin satı ucuz cihazlar kadar deyeri kalmadı,NEXT bumudur!

firatuzun

New member
Üye
21 Eyl 2018
8
6
3
Erdinçim sadece ve sadece : seni arayacam usb de 19 tarihli yazılım sen sadece yedegini al sonra seni arayayım kumanda senin elinde sana telefonda yazılım attırayım O CİHAZ İSTEDİĞİN GİBİ çalışmaz ise aldığın ücreti verecem git kendine istediğin cihazı al cihazı göndermede .
sen bari yapma abim ya...Şu sabit konuları bi oku

Not: pcde TeamViewer var ise usb ni tak pc ye ben seni arayayım başlayalım.
19.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1735) bu yazılımı sana yüklettireceğim sadece ve kumanda elinde dediklerimi yapacaksın.

vede bu kadar iddialı yazıyorum.(Samimiyetine vede bu sitede başlayan arkadaşlığımıza güvenerek bu yazıyı şahsına yazdım)
Bu kadar iddialıysan bize de bekleriz. Onlarca kişi aynı durumda

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bakınız açık ve net olarak ORTAYA yazıyorum (hiç kimse üzerine alınmasın defalarca yazdım SON kez yazıyorum).!!! Bir daha burada yardımcı olanlara hesap sorar gibi yazı yazan olursa gözünün yaşına bakılmadan FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKTIR.!

Amedyo

0
Üye
26 Mar 2015
20
1
3
Günaydın,
Ben cihazı wifi üzerinden internete bağlıyorum. Dün yeni yazılımı yükledim. Sürekli TV seyretmiyorum, bu sebeple bir kaç kez değişik saatlerde xpanel üzerinden abone olduğum IPTV'ye bağlandım. 3-4 kez başarı ile bağlandım, ancak birkaç kez de xpanel hatası verdi. Bu cihazlarda wifi -bağlantı ile alakalı sıkıntı olabilir mi? Evde Superonline 100 mbit hızlı internet kullanıyorum. Hız veya kota problemim de yok. Bu arada ofiste de aynı cihaz var, wifi ile cccam de bile zaman zaman sorun oluyordu. kabloluya geçince tüm problemler çözüldü.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hayırlı günler konu açıldığına sevindim haydar ustam :
Cihazları yeni alan arkadaşlar bugünkü var olanları biliyorlar 2016 yılından butarafa siz dahil bu cihazı kullanıyoruz malum bugünkü özelliklerin bir çoğu yoktu talepler istekler dogrultusunda bir sürü özellik geldi xtream panelden önce bizler ıptv kişisele m3u olarak yüklüyorduk ve seyirediyorduk.Burada kişiye özel yazdıgım cevap farklı anlaşılmalara sebep oldu Fırat kardeşim cihazı yeni aldığı için bazı konuları bilmediği ve forumda verilen Test yazılımının neden önce burada verildiğini eksikliklerin tesbit edilmesine forum gönülüleri olarak aracı oldugumuzu bilemezdi normal .Cihazlarımızda aynı yazılım farklı farklı aksaklıklar olabiliyor bu hata bizden ,sunucudan,internet hızından,atılan yazılımdan,yazılım sonrası yapamadıklarımızdan vs gibi sonucda bazı hesaplarda liste açılışı sıkıntılı sebepler uzun ve farklı karakterlerle kanal kategorisinin yazılımı uzun kanal isimleri ve basit çeviri editörlerince jpg,gif , ping formatını mp4 olarak kaydedilmesi (1. sıradaki duyuru liste bilgi ekran görüntüsüne dönüştürülerek ts. uzantısı vermek)hatalara sebep olmakta bunlarda gerek sizin çabanızla gerek karbonun aracılıgıyla veya bizim e postalarla doktor üstada ulaşmakta bu gibi sorunlar en aza indirilmekte burada verilme amacıda bu zahten.Gönüllü arkadaşların yükleyeceği yazılım genel yüklendi istenmeden bir damla suda kıyamet koptu Yedeklerini almış olsalar 6,2018 dönseler sorun kalkacaktı veya çalışmayan serverı ıptv kişisele m3u bölümüne yüklese yine olacaktı olmadı olmayınca olmuyor.
Konu Kapatımına sebep olduğum için tüm forum üyelerinden (Erdinçe kişiselden yazmam gerekti birkaç yerde aynı anda yazdıgı için o an cevap yazdım sonucta erdinç de yeni kullanıcılar arasında sayılır)

Konuyu gereksiz dialoglarla uzatmanın Hiç Kimseye Dahası Cihazlarımıza faydası olmayacaktır.

Şahsım adına Özür dilerim .

hikmet34

0
Üye
27 Şub 2018
8
2
3
Dediğiniz şu duruma geliyor:
1: iptv panel versiyonu son versiyon olmayan panellerde çoklu kullanıcı ile seyretmeye izin verdiği için, cihaz üzerinde bunu engelleyen korumalar bulunmakta yani xpanel hatası alır
2:son versiyon panellerde ise çoklu kullanıma engel olacak altyapı bulunduğu için bağlantı banlanıyor, bunun kullanıcıya etkisi de x panel hatası olarak dönebiliyor
SONUÇ OLARAK SON VERSİYON DEĞİLSEDE XPANEL HATASI NORMAL- SON VERSİYON İSEDE XPANEL HATASI NORMAL böyle bir açıklama olamaz gerçekten..O ZAMAN BİZE SÖYLEYİN HANGİ VERSİYON UYGUNSA BİZDE SERVERDEN ONU ALALIM.

BENDE DE X PANEL HATASI VERİYORDU SERVER ALDIĞIM YERE SORDUM BANA DEDİ HTTP:// YAZMADAN GİR BENDE ÖYLE YAPTIM X PANEL HATASI ORTADA KALKMIŞ OLDU. TAVSİYE EDERİM DENEYİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...