Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 25.08.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
58
5
8
Biz nerede yanlış yapıyoruz 1 nolu seçenek fabrika ayarlarına da döndüm sonuç yok

--------------------

Beni max 7 8 9 10 stabil beyin 1 2 3 git gel yapıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Biz nerede yanlış yapıyoruz 1 nolu seçenek fabrika ayarlarına da döndüm sonuç yok

--------------------

Beni max 7 8 9 10 stabil beyin 1 2 3 git gel yapıyor

Ortada yanlışlık falan yok YAYINCI-KURULUŞ şu sıralarda ATAK yapıyor sadece bizim cihazlarda değil diğer E-2 cihazlar olsun gereksede G-SHARE paylaşımlı cihazlar olsun aynı anda gidip gelmeye başladı yayınlar.! Millet başka forumlarda boy-boy resimler koymaya doyamadı yok bende donmasız yok şöyle diye diye en sonunda uyuyan yayıncı UYANDI.Yakında tamamen giderse zaten sürpriz olmaz bundan sonra her şey olabilir sonuçta adamların eli armut toplamıyor...

Asparagaz42

0
Üye
6 Eki 2016
35
6
8
Ortada yanlışlık falan yok YAYINCI-KURULUŞ şu sıralarda ATAK yapıyor sadece bizim cihazlarda değil diğer E-2 cihazlar olsun gereksede G-SHARE paylaşımlı cihazlar olsun aynı anda gidip gelmeye başladı yayınlar.! Millet başka forumlarda boy-boy resimler koymaya doyamadı yok bende donmasız yok şöyle diye diye en sonunda uyuyan yayıncı UYANDI.Yakında tamamen giderse zaten sürpriz olmaz bundan sonra her şey olabilir sonuçta adamların eli armut toplamıyor...
Aynen usta katılıyorum foto atarsanız olacağı buydu ağız tadıyla bakamadık

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
58
5
8
Teşekkürler Haydar üstadım her zamanki gibi bizi aydınlattınız nimetlerden yararlanmayı fazla toz kaldırmadan öğreniriz diye ümit ediyorum sağolun varolun ...
İ

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İlginçtirki geçen haftada aynısı olmuştu maç süresince ASTRA.19. giden yayınlar,maç bitimi ile hem FREE-SHARE de hemde Ccamlarda gelmeye başladı.! Nacizane tavsiyem bu olaya fazla güvenmeyin arkadaşlar anlaşılan o-ki yayıncı kuruluş her maç zamanı bu şekilde ATAK yapıp,yayınları illegal izlemeye engelleme yapacak.! İstese hemen bu işi yapar ama demekki bu şekilde yapıp her daim umut tazeleyip sağ gösteri sol vuracak.TF da bayağı tantanası yapılan BOTECH-Pico.208 G-shareli bir cihaz vardı,bayağı popüler olmuştu ama onunda bu akşam ne olduğu ortaya çıktı.Her yerde olduğu gibi o cihazdada gitti yayınlar aynı anda diğer cihazlarla birlikte,dediğim gibi Ccam olsun Free-share olsun ne izlenebilirse kar kardır. Hiç kimsenin ümitlerini kırmak istemem ama durum maalesef sıkıntılı görünüyor.! Evet Ccam vs yerini tutmaz ama geleceğin teknolojisi bence IP-TV olacak gibi görünüyor,yayıncı platformların gitgide CİHAZ+KART eşleştirmesi ufukta görünen teknolojinin ister istemez IP-TV olduğunu apaçık gösteriyor.Bekleyelim görelim bakalım gelecek günler neler gösterecek bizlere her şeyin hayırlısı olsun hepimiz için...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar1966 ben sabit hotbird canagı var aparatla sirus var ben astra 19 da almak istiyorum aynı aparatla alabilirmiyim taktığım aparat sadece tek yöne lnb takılıyor gibi

Selamlar kardeşim AŞAĞIDAKİ resim bu konuda size bir fikir verecektir... Kendim UYDUCU olduğum için rahatlıkla ayarladım.Resme KARŞIDAN bakıldığında En-Solda ASTRA.19* + Merkez=HOTBİRD + 5*SIRIUS + 1*Batı THOR

ÖNEMLİ NOT:ASTRA.19* uydusu malumunuz üzere Türkiye'nin DOĞU su için oldukça sıkıntılıdır bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.!!!

Son düzenleme:

elvan2012

0
Üye
26 Şub 2015
52
7
8
Usa
selamlar kardeşim aşağidaki resim bu konuda size bir fikir verecektir... kendim uyducu olduğum için rahatlıkla ayarladım.resme karşidan bakıldığında en-solda astra.19* + merkez=hotbird + 5*sirius + 1*batı thor

önemli not:astra.19* uydusu malumunuz üzere türkiye'nin doğu su için oldukça sıkıntılıdır bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.!!!

usta canak kaç cm

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
ustam foto çektim 15 msj olmadan paylaşamıyormusum

--------------------

Selamlar kardeşim AŞAĞIDAKİ resim bu konuda size bir fikir verecektir... Kendim UYDUCU olduğum için rahatlıkla ayarladım.Resme KARŞIDAN bakıldığında En-Solda ASTRA.19* + Merkez=HOTBİRD + 5*SIRIUS + 1*Batı THOR

ÖNEMLİ NOT:ASTRA.19* uydusu malumunuz üzere Türkiye'nin DOĞU su için oldukça sıkıntılıdır bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.!!!

ortadaki hotbird yanındaki sirus astra 4a yani

bu aparatla astra 19 ayarlanırmı şimdi denicemde

--------------------

arkadaşlar show tv izlerken aniden aşağıdaki video gibi oldu

https://youtu.be/kthyPgGB2S4

bu 4 5 defa başımageldi forumda yazmıştım gerci kablolarım yeni dayzek yeni lnb ler 4 yıllık olanlar var 4 uydu bağlı izliyorum

son yazılım yüklü hatta son yazılımı yükliyip fabrika ayarına getirdim 4 şıkkı kullandım yeniden uyduları tanıttım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...