Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.07.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
YouTube ve vod bölümünde ve IPTV bölümde sıkıntı yok izliyorum modemden direk bağlı koplosuz ağda kullanmıyorum sadece herşey aktif ama maalesef cozmuyor ilginizi için teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
YouTube ve vod bölümünde ve IPTV bölümde sıkıntı yok izliyorum modemden direk bağlı koplosuz ağda kullanmıyorum sadece herşey aktif ama maalesef cozmuyor ilginizi için teşekkürler

AŞAĞIDAKİ linki tıklayıp yazdıklarımı baştan aşağı uygulayın sorunun çözülmesi gerekir,eğer yine sıkıntı devam ediyor ise FABRİKA ile iletişime geçmek gerekmektedir...

http://www.next.web.tr/showthread.p...-HD-Cihazda-Free-Share-Aktif-Edemeyenler.html

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
Haydar ustam yeni az önce tekrar baktım ve şuan hiç bir sorun gözükmüyor free share aktif kanallar açılıyor nasıl düzeldi bilmiyorum Ilgın alakam için çok teşekkür ederim

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Yazılımda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.Emeklerinize sağlık,bizlere ulaştıranlarada ayrıca teşekkürler.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
cccam newcam freshare ayni anda kullanmayin cihaz kendini boota atiyo sifreli kanala gelince ayrica 10 puan verdigim filmon uygulamasi icinde doktororhana tessekurler benim bir tavsiyem olacak acaba filmon uygulamasi gibi reandom tv uygulamasida cihaza entegre edile bilirmi bunu orhan beye soracak bir arkadasimiz varmi haydar usta veya karbon usta

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yazılım için emeği geçenlere teşekkürler ,
eklentiler geliştirilebilir eklemelerle desteklenebilir.
yazılımı kurdum arkadaşlarında yakındıgı bazı ufak tefek aksaklıklar devam etmekte :
-cccam eklendiğinde boot yapmakta (birden fazla ekleyenler 2. dizinden itibaren kaydet butonuna basarsa bir nebze düzen tutuyor ve tümünü kaydediyor)
-ıptv bölümünde (tam kapasitede 10 server+usb/kişisel4000 kanal) bazı kanallarda Baglanamadı ikazı veriyor ileri geri yaptıgımda baglanıyor.
Vodlarda film açılıyor yarıda yarıyı geçince Baglanamadı mesajı geliyor (örnek türkçe seslendirmeli filmlerde 1.2.3 sıradaki filmler Hacker ı 4 defa başlattım farklı zamanlarda yarıda kaldı)
medya portalındaki eklentiler hayli güzel filmOn bölümü harika (orhan beyden özel istegim hala geçerli yabancı video sitelerine elle link girmek için satır açılabilir vk sitesi -ru ve hu sitelerinin videolarına erişim için)
-Uydu bölümünde bariz eksiklik yok Tabiri yerinde ise TAKIR TAKIR kanal geçişleri .
-Ufak bir sorun şifreli kanallarda özel serverda da fresharede ve çok kartlı free serverda ara ara donmalar oluyor.

Yinede Cihazımı Seviyorum iyiki almışım iyiki doktor üstadın ve forumdaki arkadaşlarımın desteği var.

Teşekkürler Emeğinize sağlık

komandoxp

0
Üye
3 Şub 2017
5
0
1
cihaz internete surekli bagli gozukuyor yazilim ile bunu duzelte bilirmisiniz sadece media veya iptv baglandiginda internete baglansa
sadece veri cekmesini istedigimizde baglans internete

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8
cihaz internete surekli bagli gozukuyor yazilim ile bunu duzelte bilirmisiniz sadece media veya iptv baglandiginda internete baglansa
sadece veri cekmesini istedigimizde baglans internete

Aynen çok önemli bir sıkıntı bencede
Cihazın fişini çekmedikçe internete bağlı gözüküyor

Saygi75hh

0
Üye
1 Ağu 2017
1
0
1
selam ustalar. benim next 2000 hd minix machina ciha zim var. Almanyada kullaniyorum. Bucihaz IPT V de donuyor ve dizi veya haber vesayre izlerken durup 10 sn. geriden basliyor. Enson aksam 27.07.2017 tarihli yazilim da attim bütün güncellemeri yaptim birturlu sorunum gitmedi. Sayin ustalarim lütfen bir yardimci olabilirmisiniz ? .

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
selam ustalar. benim next 2000 hd minix machina ciha zim var. Almanyada kullaniyorum. Bucihaz IPT V de donuyor ve dizi veya haber vesayre izlerken durup 10 sn. geriden basliyor. Enson aksam 27.07.2017 tarihli yazilim da attim bütün güncellemeri yaptim birturlu sorunum gitmedi. Sayin ustalarim lütfen bir yardimci olabilirmisiniz ? .
kardeş aynı cihaz bendede var.butür donma sorunlarında sorun cihazda olmuyor.tv yi izlediğin server dan kaynaklanıyor genelde.
trt nin herhangi bir kanalının m3u dosyasını at usb ye birde oradan tv izle donacakmı dene.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sevgili arkadaşım sanıyorum IP tv olayının çalışma mantığınından haberiniz yok...

1.Bu cihaz IP tv için piyasada bulabileceğiniz en iyi çalışan cihazdır.! (Heleki ALMANYA'da internet hız sorunu yokken.!)

2.IP tv yayınları internet vasıtası ile yapıldığı için tabii yer durumunada bağlı olarak GECİKMELİ olarak İZLENMEKTEDİR.!(Gecikme süresi 2 dakikaya kadar çıkabilmektedir.)

3.Bu yayınları cihazın kendi SERVERİNDEN izliyorsanız donma olması çok normaldir.! Ama yok bende zaten ÖZEL server var onu kullanıyorum derseniz,o zaman bu durumda server aldığınız kişi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Haydar hocam bu yazılımda bazı kanal arama ve geçişlerde cihaz kendiliğinden reset atıyor bu sadece benim cihazdamı genelde varmı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...