Neler yeni

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

nurxc

Member
Üye
Ok

social

Member
Üye
Benım freeshare 1 yıl dolunca bitti ve ben 1 yıl daha satın aldım ama nedense bir turlu kanallar açılmıyor özellıkle polsat fight izlerdim ben 1 aydır açıldığını hatırlamıyorum

Nero38

New member
Üye
Selamlar benim fre share. Süresi doldu fakat ilgili kanallar bazen sarı oluyor fakat açmıyor sonra tekrar beyaz oluyor bu ne anlama geliyor

Halil1984

Member
Üye
İlk aldığım da iks bölümü açık iken çözdüğü kanallar sarı oluyor du.yaklasik 1 aydır sarı olmuyor.ve açtığı kanallar açmıyor. Neden böyle oldu bilgisi olan varmı cihaz daha 2 aylık

engosen

New member
Üye
07,03,09 da bitti benımkı yaaa ne yapabılırım sürekl, yazılımla guncellerdı next bitiş tarhini uzatırdı enazından next amigo da böyleydi bunda nıye uztmıyorlar çok canım sıkıldı sırf bunun için çift uydu var bende kanallar sarı ama cozmuyor offfffffffffffffffffffffff

yorgun61

New member
Üye
07,03,09 da bitti benımkı yaaa ne yapabılırım sürekl, yazılımla guncellerdı next bitiş tarhini uzatırdı enazından next amigo da böyleydi bunda nıye uztmıyorlar çok canım sıkıldı sırf bunun için çift uydu var bende kanallar sarı ama cozmuyor offfffffffffffffffffffffff

Next IKS / FreeShare Yenileme

Next 2000 Serisi X PANEL I P T V Yenileme

engosen

New member
Üye
saolasin

Karakurt19

Member
Üye
Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

Uydu alıcınızda cihazınızı aşağıdaki işlemleri yaparak aktif ettiğinizde kullanabileceğiz şifreli kanalların çözülmesine yarayan Free Share ücretsiz server özelliği bulunmaktadır..
Bu işlemleri yaptığınız anda 1 YILLIK server aktif olmuş olur.. bir yıl sonunda kapanır.!!

Türksat hariç yabancı uydulardaki HotBirt Astra vb ..bir çok içerikteki kanalı bu sayede izlemenize olanak sağlar, uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınıza İNTERNET bağlantısını sağlamış olmanız gerekmektedir.

Server ile açılabilen kanallar değişiklik gösterebilmektedir, cihazı aktif attiğinizde genelde açılan kanallar, kanal listesinde SARI renklendirilmiş olarak karşınıza çıkacaktır.

FREE SHARE AKTİF ETME

Kumandadan MENÜ tuşuna basarak - GİRİŞLER - ŞİFRELİ YAYIN AYARLARI bölümüne girilir.

Bu bölümde iken İNTERNET PAYLAŞIM YOLU kısmı FREE yapılarak KIRMIZI TUŞ ile kaydedilir.

Bu işlemleri yaptığınızda alt kısımda server bitiş tarihi Expire Date olarak gösterilen kısımda yer alacaktır.

HotBird, Astra vb uydularda bir çok şifreli kanalı bu sayede izleyebilirsiniz.. Bölgesel internet farklılıkları, anlık yoğunluklar, kart güncellemeleri, sistem değişikleri vb.. konular nedeniyle kanallarda değişimler olabilir. bu uygulama Satıcı firmanın desteği kapsamında değildir, belirli bir süreliğine ücretsiz kullanacağınız bonus bir uygulamadır.

İyi Seyirler.​
Ustam ben bu frene share i aktif edemedim.Menüde free bölüm yok.iks bar onu kaydettim.Ancak iks bitiş tarihi çıkmıyor.

REİS2023

New member
Üye
G-Share3 Üyeliğim bitti, nasıl yenileyebilirim?

REİS2023

New member
Üye
YENİ ALDIM ÇOZMUYOR

REİS2023

New member
Üye

Kitchen fox sports fx crime falan açılmıyor artık

foxmax

New member
Üye
merhaba astra 4.9 derecedeki discovery Grubu kanalları ve viasat ıks ile açılıyor mu yardımcı olur musnuz

ncz

Member
Üye
açılan kanallar neden beyaz, neden sarı değil? next kaynaklı bi durum mu bu?

kadifeli

Active member
Üye
açılan kanallar neden beyaz, neden sarı değil? next kaynaklı bi durum mu bu?
Güzel bir yaklaşım
Bencede neden beyaz
Eskisi gibi en azından kanalın olduğu transpoder daki kanallar sarı olsa yeter